Quantcast

MOLIM BOGA DA SE SMENI TADIC!!!

Lamb

Primećen član
Poruka
868
DAJ BOZE da budu izbori...
Tadic sto pre mora biti smenjen, on kao da ima chip u glavi narocito na onom crnom delu kose.
ON JE BRE PRAVI AMER!!

Zar je moguce da jedan srpski drzavnik toliko ponizi SRPSKI ROD ?!
PA I TURCI sa kojima sam u kontaktu veruju da RATKO MLADIC NIJE KRIV i da SRBI NISU ubijali Muslimanske zene i decu. Znaju da je laz JER VOLE SRBIJU I SRBE!!

TADICU, ne zivis u realnom svetu, ljudi, on nije SVESTAN STA RADI....

a i vi nadam se da necete glasati za politicare kad budu bili izbori!!!

Тихи

Zaslužan član
Poruka
112.211
Buniš se kada neoustaše protestvuju protiv toga da im Srbi vode vlast u Zagrebu, ali znaš da kažeš da u Srbiji čak ni čovek koji ima decu, koja su četvr-Hrvati ne sme da vodi zemlju... LicimUru jeeeeeedan :per: :rotf:
tadic ne sme da vodi srbiju jer je nesposoban i nedorastao funkciji u sluzbi je amerike i domaci je izdajnik . ovo sto su mu deca i hrvati je samo slag na tortu.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Buniš se kada neoustaše protestvuju protiv toga da im Srbi vode vlast u Zagrebu, ali znaš da kažeš da u Srbiji čak ni čovek koji ima decu, koja su četvr-Hrvati ne sme da vodi zemlju... LicimUru jeeeeeedan :per: :rotf:
поента је што код њих не владају Срби...чуј не владају...нема их више....а зато код нас вечито неки са располућеним свестима и намерама...па цео народ испашта због тога што они не знају ко су нити осећају припадност српском народу и држави.......а непријатељ за то време итекако профитира од тога...

Poslednja izmena:

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
tadic ne sme da vodi srbiju jer je nesposoban i nedorastao funkciji u sluzbi je amerike i domaci je izdajnik . ovo sto su mu deca i hrvati je samo slag na tortu.
Pa i ti si ****** i licemerna smradina, pa ti je dozvoljeno da laprdaš koliko hoćeš, iako ne bi smeo... Iako time ugrožavaš čast Srbije i Srba, niko ti ne jaše po grbači. Ali nisu svi bolesnici u institucijama, pa eto, mogu i tvoje lagarije da se čuju :mrgreen:

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Pa i ti si ****** i licemerna smradina, pa ti je dozvoljeno da laprdaš koliko hoćeš, iako ne bi smeo... Iako time ugrožavaš čast Srbije i Srba, niko ti ne jaše po grbači. Ali nisu svi bolesnici u institucijama, pa eto, mogu i tvoje lagarije da se čuju :mrgreen:
хмммм...заборављаш да Тихи не врши никакву функцију у држави па се то што он прича одражава само на твоје нерве...док оно што ради поЛуткан има катастрофалне последице по цео народ....

Poslednja izmena:

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
хмммм...заборављаш да Тихи не врши никакву функцију у држави па се то што он прича одражава само на твоје нерве...док оно што ради поЛутан има катастрофалне последице по цео народ....
Dokle god je tretiran kao čovek, vrši funkciju u državi. Na moje nerve se ne odražava, ja ga samo namažem go.netom kad mi dosadi njegova pokvarena ploča, ali to je nebitno za temu...

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Dokle god je tretiran kao čovek, vrši funkciju u državi. Na moje nerve se ne odražava, ja ga samo namažem go.netom kad mi dosadi njegova pokvarena ploča, ali to je nebitno za temu...
па он ово и пише зато што је ,због поЛуткана, у Србији народ третиран као стока и само такву функцију и има у држави...

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.