Quantcast

MOK je izvestio OKS da kosovo nece biti primljeno u MOK jer ga nisu priznale UN.

NOCNO VREBALO

Aktivan član
Poruka
1.632
:rtfm: Medjunarodni olimpiski komitet je saopstio da ce sa olimpiskim komitetom kosova sastati u lozani . MOK je izvestio OKS da kosovo nece biti primljeno u MOK jer ga nisu priznale UN.
Olimpiski komitet Srbije izdalo je saopstenje da sportisti kosova mogu da se takmice na OI samo pod zastave Srbije

:think::think::think::think:Imali neko neku pretpostavku kako ce to da izgleda:think::think:
Meni lici na taci-tadicevsku koaliciju OLIMPISKE IGRE NEMAJU ALTERNATIVU:per::per:

Poslednja izmena od moderatora:

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Košarkaška reprezentacija Kosova pobjedit će reprezentaciju Srbije na OI u Londonu. Ionako vam je pola košarkaša albanskog poriujekla.:per::super:
Hahah to *****š jer je zaista pola hrvatske reprezentacije srpsko,a i oduvek je bilo haha

Ako do ovoga dođe OI ima da se raspadnu,pola bratskih zemalja - Rusija,Kuba,Venecuela,Kina ima da bojkotuju !

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.801
1. naslov teme treba da se promeni jer ne odgovara istini, a postavljac da se kazni na 5 dana jer baca buvu medj' narod, kao sto sam ja bacio buvu da je umro teofil a nije :cepanje: pa me nije bilo 5 dana

2. i da ih u medjuvremenu prizna UN oni ne mogu ici na OI jer sportisti moraju ispuniti norme na nekim od zvanicnih takmicenja koje priznaje MOK, a koliko ja znam spitari nisu ucestvovali ni na jednom od takvih takmicenja + je pitanje kakvi su sportisti sa kosova, da li oni imaju vec utrenirane sportiste koji mogu ispuniti normu za odredjenu sportsku granu - disciplinu, pa je samo pitanje formalnosti tj. administracije. na OI idu profi sportisti sa dugogodisnjim stazom treniranja, pa ako ih nemaju sada pitanje je da li ce uspeti nekog da posalju i za 2016u u na OI u Riju; a valjda ce do tada neke stvari da se rese.

NOCNO VREBALO

Aktivan član
Poruka
1.632
1. naslov teme treba da se promeni jer ne odgovara istini, a postavljac da se kazni na 5 dana jer baca buvu medj' narod, kao sto sam ja bacio buvu da je umro teofil a nije :cepanje: pa me nije bilo 5 dana

2. i da ih u medjuvremenu prizna UN oni ne mogu ici na OI jer sportisti moraju ispuniti norme na nekim od zvanicnih takmicenja koje priznaje MOK, a koliko ja znam spitari nisu ucestvovali ni na jednom od takvih takmicenja + je pitanje kakvi su sportisti sa kosova, da li oni imaju vec utrenirane sportiste koji mogu ispuniti normu za odredjenu sportsku granu - disciplinu, pa je samo pitanje formalnosti tj. administracije. na OI idu profi sportisti sa dugogodisnjim stazom treniranja, pa ako ih nemaju sada pitanje je da li ce uspeti nekog da posalju i za 2016u u na OI u Riju; a valjda ce do tada neke stvari da se rese.
Smiri malo hormone. Miran. Poenta je u tome sto je OK-Srbije saopstio da nemaju nista protiv ali moraju nastupati pod zastovom Srbije. Ne mislis da ce siptari nastupati pod Srpskom zastovom

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.