Moje...tvoje...misli i osećanja

Mika

dream catcher
Moderator
Poruka
13.503
Kad su previse "fini" pa nece da ti kazu da odjebes, ti budi jos finija, olaksaj im - izadji iz njihovog zivota zauvek.

M.

Lana Del Rey Kiss GIF

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
106.114
Lagano, smiraj dana uliva se u umorni purpur. Niko mi ne može reći ko sam, niti zna ko sam bio. Sišao sam sa neznane planine u nepoznatu dolinu, a moje su stope, u lenjo poslepodne, bile tragovi na šumskim proplancima. Svi koje sam voleo zaboravili su me u senci. Niko ne zna kad je isplovio poslednji brod. U pošti nisu imali informacija o pismu koje niko nikada neće napisati.

Fernando Pesoa

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
106.114
Oduvek sam bio ironični snevač, koji lako prekrši sebi datu reč. Oduvek sam, kao u nečemu stranom i drugačijem, uživao u porazima svojih sanjarenja, slučajni posmatrač onoga što sam mislio da jesam. Nikad nisam imao mnogo poverenja u ono u šta sam verovao. Punio sam ruke peskom i zvao ga zlatom, a zatim širio prste i puštao ga da mi kroz njih iscuri. Reči su bile jedina istina. Izgovorena rečenica značila je da je sve završeno; ostalo je bilo samo pesak, kao i uvek.

Fernando Pesoa

Mika

dream catcher
Moderator
Poruka
13.503
...Не руши све мостове можда ћеш се вратити,
ниси птица ни лептир обалом што лети,
када нема мостова узалуд је чезнути,
узалуд је схватити, узалуд је хтјети.

Не руши све мостове, можда ћеш се вратити.
Остави бар један мост између срца и мене,
у самоћи је лакше несхваћено сватити

Aндрић

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.