- Poruka
- 2.534
Отворио сам тему како би могли да износимо мишљења и аргументе о муслиманима.
Poslednja izmena od moderatora:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Neco, sa ovom temom si napravio dva prekrsaja.
Да да да. Треба да дозволимо да нас кољу и убијају на сваких 50 година.
Nemoj tako prijatelju,ima i dobrih muslimana kao Mesa Selimovic,pa onda muftija beogradski. Ne smes ti zbog jedne skupine osudjivati sve pripadnike te religije...
A viđi ovog šta radi sa srpkinjamaДа да да. Треба да дозволимо да нас кољу и убијају на сваких 50 година.

Па због таквих наших ставова и тих "добрих" муслимана нама се стално понављају јаме.
A viđi ovog šta radi sa srpkinjama
![]()
Op,op,op![]()
A viđi ovog šta radi sa srpkinjama
![]()
Op,op,op![]()


Па због таквих наших ставова и тих "добрих" муслимана нама се стално понављају јаме.
Отворио сам тему како би могли да износимо мишљења и аргументе о муслиманима.
Рећи ћу само једно да су то гамад која тежи нашем истребљењу.

Za nju ne znam al sam za tebe siguran 101% srpkinjaa gde pise da je ona srpkinja? da je nisi mozda legitimisao?![]()

a gde pise da je ona srpkinja? da je nisi mozda legitimisao?![]()
a gde pise da je ona srpkinja? da je nisi mozda legitimisao?![]()
Ne bre ademe ne radim ja to...Što ti baš to pade na pamjatValjda poznaje svoju robu, sta se ti bunis?

Valjda poznaje svoju robu, sta se ti bunis?

