Quantcast

MOJA VEZA JE................

newerna_beba

Iskusan
Poruka
5.421
Nije nova veza... Ja volim jednog bivseg i evo godinu dana poqsavam da ga zaboravim uz druge momke al ne ide... Al on mene nece... :(
A ovaj sadasnji (isto bio bivsi) tek sad svatam zasto smo nekad raskinuli... pf.. Dosada....nije mi zanimljiv,nema pricu samo neq filozofiju,pravi se pametan a ustvari to nije... sto znam...:shock: Ali sve je to ja mislim jer jos volim ovog prvo-pomenutog... svaki mi drugi posle 10 dana-20 dosadi,postene nezanimljiv... :?

newerna_beba

Iskusan
Poruka
5.421
sa njim sam davno (prije godinu) imala vezu dugu 2 mjeseca,stvarno je prelijepo bilo... Na raskidu sam ja insistirala jer se on za 1 dan promijenio,nije imao vremena za mene i sl...
Citavo ljeto prosle god smo proveli zajedno,skoro se svaki dan gledamo (on je naj drug mojih naj drugova)...
Ali to nije bila veza... bila je veza ali bez obaveza...
Ja sam ispala glupaca jer nikad nisam mogla da ga odbijem i on je na to navikao...
A sad kad vise necu ni tu vezu bez obaveza,on me nece,mudruje,jer misli da ce opet da me ima kao i proslog ljeta.... Al ja sam starija za 1 godinu,malo se opametila,pa na to necu da pristajem... svtam da je izmedju nas sve zavrseno,samo je pitanje vremena kad cu da ga prebolim... Sad izlazimo sa drustvom zajedno u grad,cesto se gledamo...
Meni su ovi naj drugari uvjek pricali da je on u mene zaljubljen bio kao u ni jednu drugu,da me i sad voli... ali mu je ono prije odgovarala,sad bi on opet tako-ja da budem samo njegova,a on svaciji... ali dosta je bilo.... :-(

newerna_beba

Iskusan
Poruka
5.421
Ne,necu,dobro se drzim za sad... On je dijete,ima to glupo mangupsko ponasanje,al kad bude htio da se uozbilji od mene ce trazit ozbiljnu vezu... Nadam se da tad moc u potpunosti da ga odbijem,jer da mu se vratim posle svega nema sanse... Toliko sam se trudila da opet budemo zajedno,ni jednog momka imala nisam duze vrijeme,jer kad ga nadjem on kaze da mu se vise ne javljam,da sam qrva,da ako ga stvarno volim nikad necu nac drugog... I ja onda placem danima qci,ne znam sta da radim sa njim,sa sobom... al eto,sad sam jaca i znam da ce mu se sve moje nepespavane i uplakane noci vratiti jednog dana.... :?

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
newerna_beba:
Ne,necu,dobro se drzim za sad... On je dijete,ima to glupo mangupsko ponasanje,al kad bude htio da se uozbilji od mene ce trazit ozbiljnu vezu... Nadam se da tad moc u potpunosti da ga odbijem,jer da mu se vratim posle svega nema sanse... Toliko sam se trudila da opet budemo zajedno,ni jednog momka imala nisam duze vrijeme,jer kad ga nadjem on kaze da mu se vise ne javljam,da sam qrva,da ako ga stvarno volim nikad necu nac drugog... I ja onda placem danima qci,ne znam sta da radim sa njim,sa sobom... al eto,sad sam jaca i znam da ce mu se sve moje nepespavane i uplakane noci vratiti jednog dana.... :?

Na vreme si otišla od njega courve..:-D

Spock

Aktivan član
Poruka
1.215
Moja veza je otishla u tri lepe...Stvarno taj prvi deo je smaranje, narochito shto sam ja otvorena, a ovi se sve neshto snebivaju....Prichala bash danas sa majkom o vezama i mushkarcima, ja njoj objasnjavam shta ja hocu, a ona meni ladno, e pa takvi su ti samo kriminalci!? Boze, strashno...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.