Moja saveta :

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Oženjeni muškarci su ljubazniji, kaže jedna studija koja je radjena u Americi...šta mislite, zašto ?
Ja znam, al' neću za sada da vam kažem, jer ako bi vam to rekao, odmah bi znali zašto ?
Nego, ima vas ovde oženjenih, udatih, itd, pa recite zašto su muškarci ljubazniji koji su u braku ?
 
eto vidis, ozenjeni muskarci su zadovoljniji, pozitivniji, pa samim tim i ljubazniji. prosto im se srce slama kad pomisle koliko ima samog zenskog svijeta. u svojoj velikodusnost, svaku bi da usrece
 
Oženjeni muškarci su ljubazniji, kaže jedna studija koja je radjena u Americi...šta mislite, zašto ?
Ja znam, al' neću za sada da vam kažem, jer ako bi vam to rekao, odmah bi znali zašto ?
Nego, ima vas ovde oženjenih, udatih, itd, pa recite zašto su muškarci ljubazniji koji su u braku ?

da se lakse ogrebu za ckapi sa strane:mrgreen:
 
Oženjeni muškarci su ljubazniji, kaže jedna studija koja je radjena u Americi...šta mislite, zašto ?
Ja znam, al' neću za sada da vam kažem, jer ako bi vam to rekao, odmah bi znali zašto ?
Nego, ima vas ovde oženjenih, udatih, itd, pa recite zašto su muškarci ljubazniji koji su u braku ?

zeto što imaju redovan sex
jel sam pogodila
 

Back
Top