Quantcast

Moja prva anima n_n

Eoja

Ističe se
Poruka
2.168
Prvi anime, koji sam odgledala, bio je sasvim slucajno uzet iz video kluba, Gall Force iz 1986.

Nisam mogla da verujem da je neko napravio takav crtani. Prvo, nikad u zivotu nisam videla tako lepo crtane ljudice, drugo radnja filma je bila nasilna, a u moje vreme toga nije bilo. I naravno da sam se na kraju pitala sta se zaista desilo =/ Mnogo sam patila, jer nije vise bilo nijednog anime u video klubu, a ni na tvu. Posle su prikazivali Roboteka i sve je opet bilo kul =)

Gosaii

Ističe se
Poruka
2.106
Digimoni :3.....pa pokemoni.....Pa YGO..I druge stvari koje su prikazivali po RTS-u i drugim dečijim programima....Na neki način oduvek sam sam se zanimala za anime, ali posebno od Vandreda na happy-ju i Naruta na Jetixu n_n

Sleepyhead

Poznat
Poruka
9.923
Digimoni :3.....pa pokemoni.....Pa YGO..I druge stvari koje su prikazivali po RTS-u i drugim dečijim programima....Na neki način oduvek sam sam se zanimala za anime, ali posebno od Vandreda na happy-ju i Naruta na Jetixu n_n
Isto to. :mrgreen:
Inace ovako...
Digimoni, pa Zmajeva kugla, pa Pokemoni, pa Bayblade, pa YGO, pa Vandread (bila opsednuta), i onda svi ostali... :mrgreen:

John Marston

Domaćin
Poruka
3.718
Uf idalje se dobro secam.
Najbolji film koji sam gledao kao mali. Gledao sam ga negde 10 puta i svaki put mi je bio sve mocniji i mocniji

Pogotovo onaj deo kada vichu: "ponavljam ovo nije vezba" :D

Josh na srpskom prevodu koji su uradili odlichan posao.
Idalje mi je u lepom secanju:

Ansai ♀

Veoma poznat
Poruka
12.226
ne sjecam se koji je bio prvi,
ali ova tri se sjecam kao najstarija koja sam gledala :)

zatim :D
ko se ovog ne sjeca nek se ubije :p:p:p

http://1.***************/_lfv9HTw9gCk/SFlj040OksI/AAAAAAAAAaA/kiHe29_yUgM/s400/granzort.jpg

:heart::heart::heart:

i.... (vazi isto ono iznad :p)

snimak je los..... ugl voltron izgleda ovako

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.