Moja prijateljica mnogo puši, ali stvarno.Kako je reducirati???

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Autorska tema...razveo sam se pre 11g.
Posle nekih nebitnih žena pre 10.5g sam sreo nju.
Upoznao sam je u njenoj firmi. Muž joj je natovario obaveze i zapalio za Ch da se ženi za papire. Dolazio sam još 2 puta da se upoznamo.
Čekao sam prvi proljećni pljusak da je povezam i od tada smo zajedno. Ostavila je muža. Dao joj je u "otpremnini" golem stan u centru i brdo keša.
Mira je iz enklave sa centralnog Kosova.
To je za SVE BIO ŠOK I SABLAŽNJAVANJE DO DANAS.

Nije u pitanju ekološko pušenje već čuri ko Turčin 1.5 paklu na dan.
Ja sam nepušač. Od uvek mi je to smetalo. Zadnjih 8 meseci sam konsterniran.

Da li sam je IZGUSTIRAO?
DA li da je prevaspitam ili se elegantno EVAKUIRAM?
 
Da li si pričao sa njom na tu temu?
Da. Prelomni momenat je kraj januara 2019.
Mi par dana u mojoj vikendici na Malom Jastrepcu.
Zima ložim alfu 90. Ona puši unutra. Ubaksuzila se nešto jer imamo dogovor kad dodje kod mene da puši ili u zajedničkom hodniku ili na terasi.

Ja posle par dana dobio anginu. 6 inekcija.Ona zapalila kod ćerke koja se razvela i pobegla od.muža manijaka sa Malte. Dovela malog Acka.

Ostavila me je kad mi ja bilo NAJTEŽE.
Od tada sam "PROGLEDAO".
Počeo da razmišljam o novoj obitelji.
 
Poslednja izmena:
Mani se discipline i ostalih gluposti, to rade samo kontrol.frikovi.

U temelju svake zavisnosti se nalazi nezadovoljena potreba, nauka dokazala da zavisnička struktura ličnosti ima potrebu za više "inputa". Hrane, seksa, narkotika, šopinga, bilo čega.

Ako je voliš na bilo koji način, nađi koja je to nezadovoljena potreba, i pomozi joj da je zadovolji, pušenje će prestati spontano.
Ovako može na silu da prestane da puši, ali će do kraja života u duši biti pušač.
 
Autorska tema...razveo sam se pre 11g.
Posle nekih nebitnih žena pre 10.5g sam sreo nju.
Upoznao sam je u njenoj firmi. Muž joj je natovario obaveze i zapalio za Ch da se ženi za papire. Dolazio sam još 2 puta da se upoznamo.
Čekao sam prvi proljećni pljusak da je povezam i od tada smo zajedno. Ostavila je muža. Dao joj je u "otpremnini" golem stan u centru i brdo keša.
Mira je iz enklave sa centralnog Kosova.
To je za SVE BIO ŠOK I SABLAŽNJAVANJE DO DANAS.

Nije u pitanju ekološko pušenje već čuri ko Turčin 1.5 paklu na dan.
Ja sam nepušač. Od uvek mi je to smetalo. Zadnjih 8 meseci sam konsterniran.

Da li sam je IZGUSTIRAO?
DA li da je prevaspitam ili se elegantno EVAKUIRAM?
ako je džadžila i u jeku vaše ljubavi..ebga to ti je što ti je
ako je propušila toliko uz tebe, nisi njen tip.
 
Da. Prelomni momenat je kraj januara 2019.
Mi par dana u mojoj vikendici na Malom Jastrepcu.
Zima ložim alfu 90. Ona puši unutra. Ubaksuzila se nešto jer imamo dogovor kad dodje kod mene da puši ili u zajedničkom hodniku ili na terasi.

Ja posle par dana dobio anginu. 6 inekcija.Ona zapalila kod ćerke koja se razvela i pobegla od.muža manijaka sa Malte. Dovela malog Acka.

Ostavila me je kad mi ja bilo NAJTEŽE.
Od tada sam "PROGLEDAO".
Počeo da razmišljam o novoj obitelji.
Ostavila te je bolesnog, jer tu u vikendici nije mogla da pusi zbog tvoje bolesti ili je otisla zato jer je cerki morala pomoci i sl?
Ne znam da li sam te dobro razumela, pa pitam.
Razgovaraj sa njom, objasni sve, lepo i uljudno, ne preti raskidima, ali reci da ti mnogo smeta i pitaj je da li je spremna da proba da ostavi cigarete. Mislim, ne predlazes joj da ostavi nesto zdravo i preko potrebno, vec otrov.
 

Back
Top