Moja poruka svima onima koji žele biti Srbi

Dobro da razmisle da se posle ne bi kajali...mi srbi smo zajebat narod, icemo glavom gde neko ne bi nogom,izginucemo za pravdu ali znamo i sve lepo da useremo kad se covek najmanje nada.

Ima puno gde se ne slažemo ali ovoga puta slažemo se i to 1.000%. Ako se dobro sećamo naša država je čak na avijonu ispisala DJoković inače
naš najbolji teniser.Istovremeno je napisala zakon ko nosi ime DJoković mora se zvati Đoković.Mnogi naši građani nisu više vadili pasoše da nebi
imali probleme sa dokumentima u Švajcarskoj.
 
Ima puno gde se ne slažemo ali ovoga puta slažemo se i to 1.000%. Ako se dobro sećamo naša država je čak na avijonu ispisala DJoković inače
naš najbolji teniser.Istovremeno je napisala zakon ko nosi ime DJoković mora se zvati Đoković.Mnogi naši građani nisu više vadili pasoše da nebi
imali probleme sa dokumentima u Švajcarskoj.
Drago mi je da smo se u necemu slozili.:ok:
 
хаха ти курват немаш везе с мозгом. да се неки народ рађа а да на прихвата оне који му се прикључују - тај народ је осуђен на пропаст и изумирање.
довољан је један рат да уништи такав народ.
ви курвати стварно имате мозак у ватикану, срби носе свој мозак у сопственој глави. ајде сада губи се у проклету хрватску.
 
Pa, svako ko podržava Hankea Palduma, tim činom priznaje da obožava slobodana miloševića i miru marković.
Ja sam se od 1989. do 2000. borio protiv familije Milošević, ali podržavam Petera Handkea.
Posle 3 decenije sranja koja su se desila, mislim da više ne vredi ni tebi ni svima koji misle kao ti objašnjavati da je voda mokra. Zato je dovoljno da tebi i svima koji kao ti misle poručim - napasite mi se muda ko zec kelerabe, stoko srbomrzačka.
 
Ja sam se od 1989. do 2000. borio protiv familije Milošević, ali podržavam Petera Handkea.
Posle 3 decenije sranja koja su se desila, mislim da više ne vredi ni tebi ni svima koji misle kao ti objašnjavati da je voda mokra. Zato je dovoljno da tebi i svima koji kao ti misle poručim - napasite mi se muda ko zec kelerabe, stoko srbomrzačka.
To nema logike, jer da si bio protiv Miloševića, onda bi reagovao: "JAO Kakva bitanga handke cenio je Slobu."
 
To nema logike, jer da si bio protiv Miloševića, onda bi reagovao: "JAO Kakva bitanga handke cenio je Slobu."
Handke je cenio Slobu jer je ovaj prvi bio vizionar i dubok covek. Zato on jeste Handke a ti si nistarija. Dok je Sloba vladao i ja sam bio protiv Slobe jer sam bio mlad i neiskusan.Tek kada je Sloba izgubio vlast, shvatio sam da je skoro sve bio u pravu i da je sreca za nas sto je on vladao a ne neki shugavi Stambolic ili budala Draskovic.
 
Handke je cenio Slobu jer je ovaj prvi bio vizionar i dubok covek. Zato on jeste Handke a ti si nistarija. Dok je Sloba vladao i ja sam bio protiv Slobe jer sam bio mlad i neiskusan.Tek kada je Sloba izgubio vlast, shvatio sam da je skoro sve bio u pravu i da je sreca za nas sto je on vladao a ne neki shugavi Stambolic ili budala Draskovic.
Dobro, samo nemojte posle da se Folirate da niste slobisti.
 
To nema logike, jer da si bio protiv Miloševića, onda bi reagovao: "JAO Kakva bitanga handke cenio je Slobu."
Ništa i nikad nije potpuno crno, ni potpuno belo.
Ono što se dešava Srbima u zadnje tri decenije najbolje se može uporediti sa onim što se dešavalo Indijancima po dolasku evropljana u Ameriku. Genocid nad njima je prikazan kao opravdana borba protiv "divljaka", a svako ko je išao protiv mejnstrima je bio prezren, osudivan, prokazan... kao i Peter Handke danas.
Može pričati ko šta želi, ali statistika je surovo istinita. Dovoljno je pogledati popise stanovništva pre i posle ratova devedesetih, odmah se vidi ko je stradao i gde. Peter Handke je digao glas ne za Srbe, nego za istinu - a to je u današnje vreme neoprostivi greh.
 
Ništa i nikad nije potpuno crno, ni potpuno belo.
Ono što se dešava Srbima u zadnje tri decenije najbolje se može uporediti sa onim što se dešavalo Indijancima po dolasku evropljana u Ameriku. Genocid nad njima je prikazan kao opravdana borba protiv "divljaka", a svako ko je išao protiv mejnstrima je bio prezren, osudivan, prokazan... kao i Peter Handke danas.
Može pričati ko šta želi, ali statistika je surovo istinita. Dovoljno je pogledati popise stanovništva pre i posle ratova devedesetih, odmah se vidi ko je stradao i gde. Peter Handke je digao glas ne za Srbe, nego za istinu - a to je u današnje vreme neoprostivi greh.
Percepcija sveta je da je Milošević "mini hitler," dakle ne "Srbi" nego njegov režim.

Skandal je u tome što je ovaj književnik (iako izgleda dobar književnik čim dobija nobela) je podržao tog krvnika.

Znači to je kao kad bi se otkrilo da je Elvis Presli cenio Džefrija Damera
 
џемалудин ратује против покојног слобе, прави је духовни лидер
Svaki Handkeovac je komunjarа naime do poslednjeg.
џемалудине ти си роб. газда робова је небитан, он се мења, али роб си зато што не говориш истину, не говориш шта стварно мислиш, лажеш самог себе а потом и остале. христ је рекао, између осталог: говорите истину и истина ће вас ослободити. срби не знају да лажу, слабо им то иде па зато то и не раде. то је остало од духа предака и кућног васпитања, зато су срби често мета других, али срби су слободни а други као ти робови.
 
Percepcija sveta je da je Milošević "mini hitler," dakle ne "Srbi" nego njegov režim.

Skandal je u tome što je ovaj književnik (iako izgleda dobar književnik čim dobija nobela) je podržao tog krvnika.

Znači to je kao kad bi se otkrilo da je Elvis Presli cenio Džefrija Damera
Percepcija sveta je da je Milošević bio "mini Hitler" isto kao i Sadm Husein.
Ako slušaš nemački radio, znaš da Handkea ne optužuju za podršku Miloševiću, nego za podršku Srbima, a njegov govor na Miloševićevoj sahrani uzimaju kao primer te podrške.
Dokazalo se da Sadam nije bio mini Hitler, nego samo mini diktator, a isto će se dokazati i za Slobu.
 

Back
Top