Moja nova stara ljubav

Za jednog obozavaoca, trebao bi bar da prepoznas bend koji ona voli.
I ti si joj neki obozavalac, pi
Bend? Ma ona voli one neke neupešne rock bendove sa po 100 fanova, sve preko toga je za nju komercijala. A nije da se nismo upoznali i zaljubili u SKC-u na koncertu.
Ja sam joj najverniji obožavalac, imam kolekciju njenih fotografija za koju ni ona ne zna. :heart:

A kad prdne to miriše na promincle
To najlepše miriše. :heart:

Pa pitaj ga. Evo ja cu.
Druze, a gde ona piski brate?

Jel kaki? Prdi? Jel ode?
Sve kako treba, pa nije fizički poremećena samo ima taj neki OCD štatijaznam?
 
Bend? Ma ona voli one neke neupešne rock bendove sa po 100 fanova, sve preko toga je za nju komercijala. A nije da se nismo upoznali i zaljubili u SKC-u na koncertu.
Ja sam joj najverniji obožavalac, imam kolekciju njenih fotografija za koju ni ona ne zna. :heart:


To najlepše miriše. :heart:


Sve kako treba, pa nije fizički poremećena samo ima taj neki OCD štatijaznam?
Ogavan si sa tim pretnjama
 
Ово би требало да истраже научници.

Наиме, моје мишљење је да то није добро за простату, јер се на тај начин смањује тестостерон у телу, а мањак тестостерона посредно доводи до увећане простате. Зато од увећане простате пате управо мушкарци у касним средњим годинама, јер их супруге и остале жене неприметно кастрирају.
Јбм ли им матер женску!!!

Тек две недеље се вуцарам с неку, и, ето, већ данас купих нови тостер, нови усисивач и баштенску гарнитуру.

А лепо сам живео к'о пећински човек, слободан као птица на грани, и ево...кренуло неприметно кастрирање.
 
Јбм ли им матер женску!!!

Тек две недеље се вуцарам с неку, и, ето, већ данас купих нови тостер, нови усисивач и баштенску гарнитуру.

А лепо сам живео к'о пећински човек, слободан као птица на грани, и ево...кренуло неприметно кастрирање.
bez brige, napravice ona coveka od tebe
dobru si zenu odabrao
 
Јбм ли им матер женску!!!

Тек две недеље се вуцарам с неку, и, ето, већ данас купих нови тостер, нови усисивач и баштенску гарнитуру.

А лепо сам живео к'о пећински човек, слободан као птица на грани, и ево...кренуло неприметно кастрирање.
Beži od nje!
Znači beži!
Beži.
Za šta se vučeš?
Koštaće te to zbog čega se vučeš sa njom više nego da si platio tri prvoklasne prostitutke.
Koliko si para do sad pukao saberi pa podela na 50€ i eto ti matematike.
 

Back
Top