Quantcast

Моја лијепа Српска отаџбина!

GolubBabic

Domaćin
Poruka
3.759
Ногом ћеш ступит', можда, поганом.
Дрзнеш ли даље?... Чућеш громове
Како тишину земље слободне
Са грмљавином страшном кидају;
Ал' један израз, једну мисао,
Чућеш у борбе страшној ломљави:
»Отаџбина је ово Србина!«

DarkSoul

Ističe se
Poruka
2.953
a šta ti nije jasno.
Pa nije mi jasno koji je razlog za otvaranje ove teme. Niti se nešto konkretno desilo, niti je postavljač započeo neku raspravu, iznio neke svoje stavove. Volim ja Srpsku i sve to, ali ova tema može u sebi da ima samo snimke i slike Srpske i mape BiH, FBiH, Srpske, Srbije, eventualno Hrvatske i Albanije... i eventualno prepucavanje, a to po mom mišljenju spada u flaming. Eto šta mi nije jasno.

Kuber

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
304
Jadniče prizemni, ja sam Srbin iz Republike Srpske i moje osjećanje prema Bošnjacima je između prezira i mržnje. Propao ti fazon. ;)
Ljepo je vidjeti kako moderatori ovog foruma tolerišu "govor mržnje" i šovinizam...

Uostalom, to je svakako i dozvoljeno, jer zabranjen je šovinizam i govor mržnje samo prema srbima, a ostali narodi (ako su uopće narodi!?) se mogu do mile volje mrziti, pljuvati i prezirati...

Nije ni čudo što vas svi okolni narodi s pravom mrze i preziru...kad ste puni fašizma i mržnej prema svemu nesrpskom...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.