Quantcast

Moja izgubljena kći

lucky duki

Zainteresovan član
Poruka
299

dv.jpg

Znao sam da postoji,moja kći,moja izgubljena kći,ali nikada je nisam sreo…do juna 2020…onda se moj život promenio,moj i njen život i to posle 31 godine,31 duge godine.

Zahvaljujući mojoj sadašnjoj ženi, pronašao sam svoju kći iz prethodnog braka nakon toliko godina,kći koju nikada nisam zagrlio ni poljubio.Hvala takodje i jednoj društvenoj mreži koju ovom prilikom ne bih imenovao.

Ona je sada u Irskoj gde vredno radi!!!

Tog Juna 2020,kada sam je preko kamere društvene mreže prvi put u životu video,nije bilo kraja mojoj sreći,suze,smeh,sreća…eksplozija emocija!

Imao sam na žalost i taj peh da se sve ovo dogodilo u jeku Korone,tako da se nismo mogli sresti,nisam mogao putovati zbog raznih mera a i ona je zaposlena tako da,vidjamo se mi bukvalno svaki dan po nekoliko puta i pričamo ali sve je to preko kamere,nisam je još zagrlio ni poljubio, još uvek čekam taj trenutak.Nadam se da ćemo se videti u martu 2022,kako smo se dogovorili.

Verovatno će vas zanimati kako se sve ovo dogodilo,možda i ko je kriv za sve ovo…reći ću vam ukratko,kriv je RAT.Krivi su možda ljudi koji idu u RAT…njena majka je Hrvatica a ja sam Srbin,u stvari sam samo ljudsko biće,samo čovek koji ne deli ljude po nacionalnosti ,već neko za koga postoje samo dobri i loši ljudi!

U toj noćnoj mori zvanoj rat mnogo ljudi iz moje familije je poginulo,nestalo a ja sam bio ranjen.Ne verujem više toliko ljudima,ali ne mrzim ih…sada ne bih više o ratu i čija je krivica,ko je u pravu itd.

Našao sam izgubljenu kći,to mi je najvažnije!!!

Ona sada ima 32 godine,zdrava je i srećna žena a ja sam srećan otac!

Hteo bih još samo dodati da se čuda ipak dešavaju.

Hvala na čitanju!

Poslednja izmena od moderatora:

lucky duki

Zainteresovan član
Poruka
299
ok..u redu je ako ne zelis da kazes.Mene je samo zanimalo kako se tako bliski ljudi ne nadju tolike decenije,sada u eri komunikacija.
Nije da ne zelim nego mislim da bi trebao knjigu napisati da bih mogao dati adekvatan odgovor.Mislim da ces biti zadovoljna odgovorom ili slobodno svrati u nas dom na kaficu,caj i casicu razgovora.Dobri ljudi su uvek dobrodosli u nas dom!Meni je bitno kao sto sam napisao da sam pronasao izgubljenu kci!Srdacan pozdrav!

lucky duki

Zainteresovan član
Poruka
299
Baš mi je drago da si ju pronašao,mogu vam samo poželjeti svako dobro tebi i njoj.Nadam se da će te se ubrzo sresti.....
:vzagrljaj::vzagrljaj::vzagrljaj::vzagrljaj:
Hvala na komentaru,srešćemo se kao što sam i napisao u martu 2022 i to jedva čekam.Iskreno...razmišljao sam dugo da li ovo i objaviti, medjutim kao što vidiš objavio sam i to u nadi da možda nekome i pomogne.Nekome je možda isto tako potrebno to malo nade te sam se odlučio izneti svoje iskustvo.Pozdrav!!!:hvala:

lucky duki

Zainteresovan član
Poruka
299
Ja znam jednu koja je rastavljena od majke ko beba.Udala joj se mama ponovo jer nije imala gdje.Prodze 40 godina.Taj dan.Susret.Kaze saka tableta me nije mogla smiriti.Grlile smo se i plakale.
Uhhh ko ne doživi verovatno ne zna.Nema tih reči koje mogu to opisati,taj osećaj....kada svoje čedo prvi put vidiš i čuješ nakon toliko godina.Radujem se našem susretu u martu ali isto tako pomešani su i drugi osećaji,ne znam.... a u stvari ni ne želim misliti kakva će moja reakcija biti kada je zagrlim prvi put u životu.Znam samo da jedva čekam!

Manastirka

Elita
Poruka
18.173
Uhhh ko ne doživi verovatno ne zna.Nema tih reči koje mogu to opisati,taj osećaj....kada svoje čedo prvi put vidiš i čuješ nakon toliko godina.Radujem se našem susretu u martu ali isto tako pomešani su i drugi osećaji,ne znam.... a u stvari ni ne želim misliti kakva će moja reakcija biti kada je zagrlim prvi put u životu.Znam samo da jedva čekam!
:heart:

lucky duki

Zainteresovan član
Poruka
299
Ja znam jednu koja je rastavljena od majke ko beba.Udala joj se mama ponovo jer nije imala gdje.Prodze 40 godina.Taj dan.Susret.Kaze saka tableta me nije mogla smiriti.Grlile smo se i plakale.
Uhhh ko ne doživi verovatno ne zna.Nema tih reči koje mogu to opisati,taj osećaj....kada svoje čedo prvi put vidiš i čuješ nakon toliko godina.Radujem se našem susretu u martu ali isto tako pomešani su i drugi osećaji,ne znam.... a u stvari ni ne želim misliti kakva će moja reakcija biti kada je zagrlim prvi put u životu.Znam samo da jedva čekam
Duki, mnogo mi je milo zbog tebe.
Neke se niti spoje kad tad, bez obzira na okolnosti.
Hvala ti sto si sa nama podelio svoju srecu i radost. Bilo bi lepo da ima mnogo vise ovakvih tema pa da se zajedno radujemo.
Gde je proslo toliko godina proci ce i tih par meseci, samo strpljivo.
Za tebe i tvoju cerku 🥂
Hvala Jelena!🙏Hvala tebi na lepim rečima!Ja inače nisam toliko aktivan na Krstarici osim na Foto forumu jer fotografiju obožavam pa i Sport jer je to deo mog života.Ostale teme pogledam i ponekada nešto komentarišem jer su većina tema za mene lično preteške.Na ovaj način sam hteo dati možda mali doprinos nekome ko je u sličnoj situaciji a ima ih,na jedan ili drugi način.Pozdrav i sve najbolje!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.