Quantcast

MOJ STAV O UREDJENJU DRZAVE.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
46.031
Програм
Ми смо покрет пристојних људи. Наш циљ је Србија у којој се радо и лепо живи. Србија по мери њених грађана.
Да бисмо то постигли, Србији је потребан систем. Не вођа, већ систем. Владавина права и независне институције система. И одговорни лидери.

KraNp

Iskusan
Poruka
6.552
Шта ти вреди да промениш систем ако ти на микроплану, као јединка "Не промениш систем вредности" !! Кад опет постанемо БОЉИ ЉУДИ моћи ћемо да мењамо систем на који си ти мислио. Кад нам наш унутрашни систем вредности буде подударан са Јеванђељем и српском историјом можемо се нечему надати.

Moljac64

Elita
Poruka
16.339
Шта ти вреди да промениш систем ако ти на микроплану, као јединка "Не промениш систем вредности" !! Кад опет постанемо БОЉИ ЉУДИ моћи ћемо да мењамо систем на који си ти мислио. Кад нам наш унутрашни систем вредности буде подударан са Јеванђељем и српском историјом можемо се нечему надати.
"srbija ce biti moja zemlja kad postanemo bolji ljudi!".

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
36.304
Програм
Ми смо покрет пристојних људи. Наш циљ је Србија у којој се радо и лепо живи. Србија по мери њених грађана.
Да бисмо то постигли, Србији је потребан систем. Не вођа, већ систем. Владавина права и независне институције система. И одговорни лидери.
просто напишеш- Монархија. и то је то.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
36.304
Zašto kažeš monarhija a misliš na neoliberalizam i podmićivanja od tajkuna da im sve bude dozvoljeno?
ја сам уствари класични либерал, јер сматрам да није слобода то што твоја савремена “прогресивна” левица заговара- слобода да човек од себе прави будалу.
колико знам, тајкуни су увек уз режим, значи уз ове твоје.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.