Moj Podcast sa Goranom Šarićem: podrijetlo Hrvata, Srbi i Hrvati, povijest politika itd.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.590
Administratori eto molim vas da mi dopustite ovu temu jer sam eto iznimno ponosan što sam obavio svoj prvi podcast i to sa ni više ni manje nego prvim gostom GORANOM ŠARIĆEM kojeg iznimno cijenim i poštivam. Dok budete gledali podcast ispričavam se na bilo čemu ipak mi je ovo bio prvi intervju/podcast. :)


Moj idući podcast je sa Semirom Osmanagićem u Srijedu u 19 h pa tko želi eto neka poprati.
 
Cool , uradi neki podcast sa Bokanom.
Ma da ne bi. Radit cu ako Bog da samo podcaste sa istinskim srpskim i hrvatskim domoljubima kad je rijec o politici, i povijesti. Najvise se naravno bavim povijesnim temama.

Bokan je na razini Ustaskih Jure Francetica i Rafaela Bobana a sa takvima ne pricam.

Jer je gubljenje vremena i przi mozdane stanice.

Od srpskih intelektualaca najveca zelja bi mi bila jednog dana popricat sa Milanom Protićem jer ga obozavam kao pojavu. Eto i sa Miroljubom Petrovicem isto.

Ali ovi ekstremisti (nema veze sa koje strane), to mi ne triba :)
 
Cool , uradi neki podcast sa Bokanom.
Evo ti samo jedan primjer; Maric kad pozove tipove poput Bokana to radi samo zbog gledanosti a meni je to porazno za Marica obzirom da ga neizmjerno postivam kao intelektualca od nekada, covjek knjiga.

Ja nisam eto ni blizu gledanosti da se usporedjujem sa jednim Maricem ali necu tako prodavati svoj ugled kao osobe radi jeftinih pogleda i gledanosti. Ja Marica ne poznam ali sam uvjeren da na Bokana gleda kao na ekstremnog klauna ali koji bude savrsen za svadje u emisijama i jeftinu gledanost.
 
Samo da jos rečem nesto oko Milana Protića: obozavam ga slusat te ga smatram doslovno srpskom plavom krvi i ne samo to nego pre pametna osoba i istinski srpski patriot.

Takvi poput njega su istinsko blago za obe nacije. Njegov djeda je bio veleposlanik Kraljevine SHS, njegova obitelj i njegovo mjesto kao srpskog ISTINSKOG patriota nije izgradjeno na ustastvu, komunjarstvu ili cetnistvu iz 91 ili 41.

Pored njega se šljam poput Bokana osjeca doslovno inferiornim u bilo kakvom pitanju oko srpstva i na takvim patriotima treba bazirat i hr i srpske generacije, ono istinsko pravo iz davnije proslosti kao domoljublje. To su ljudi poput Protica za koje mogu reć sto uvik ponavljam; slozit cemo se u 50 000 stvari oko srba i hrvata, oko nekih necemo i ne trebamo.

Samo sto se vladajuci u srbiji i hrvatskoj baziraju i truju narod na ovih par stvari oko kojih se necemo sloziti, jer tako dobijaju izbore, onih 50 000 zele sakriti svim mogucim sredstvima jer bi ih unistilo.
 
Administratori eto molim vas da mi dopustite ovu temu jer sam eto iznimno ponosan što sam obavio svoj prvi podcast i to sa ni više ni manje nego prvim gostom GORANOM ŠARIĆEM kojeg iznimno cijenim i poštivam. Dok budete gledali podcast ispričavam se na bilo čemu ipak mi je ovo bio prvi intervju/podcast. :)


Moj idući podcast je sa Semirom Osmanagićem u Srijedu u 19 h pa tko želi eto neka poprati.

Ti si arheolog, želiš se temama prošlosti baviti i prva dva gosta su ti Goran Šarić i Semir Osmanagić?
 
Kapa dolje za startanje podcasta, ozbiljno to mislim.

Moj prijedlog za goste:

Gospodin predsjednik Milo Djukanovic :heart2:
Gospodin Zdravko Mamic :heart2:
Gospodin premijer Andrej Plenkovic :heart2:
Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic :heart2:
Dr. Vojislav Seselj :heart2:
Gospodin Nenad Canak :heart2:
Njegova Svetost gospodin Porfirije :heart2:
 
Evo ti samo jedan primjer; Maric kad pozove tipove poput Bokana to radi samo zbog gledanosti a meni je to porazno za Marica obzirom da ga neizmjerno postivam kao intelektualca od nekada, covjek knjiga.

Ja nisam eto ni blizu gledanosti da se usporedjujem sa jednim Maricem ali necu tako prodavati svoj ugled kao osobe radi jeftinih pogleda i gledanosti. Ja Marica ne poznam ali sam uvjeren da na Bokana gleda kao na ekstremnog klauna ali koji bude savrsen za svadje u emisijama i jeftinu gledanost.
Не постоји човек који ће сликовитије описати нестанак Срба из Хрватске и
уједно дочарати нашу бол због тога.
Фаворизујеш Протића свесно, смишљено јер је човек из Србије а Бокан је
један од ’несталих’. Самим тим показујеш ту вашу усташку ћуд негирања
и неразговора са ’несталим’.
 
Kapa dolje za startanje podcasta, ozbiljno to mislim.

Moj prijedlog za goste:

Gospodin predsjednik Milo Djukanovic :heart2:
Gospodin Zdravko Mamic :heart2:
Gospodin premijer Andrej Plenkovic :heart2:
Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic :heart2:
Dr. Vojislav Seselj :heart2:
Gospodin Nenad Canak :heart2:
Njegova Svetost gospodin Porfirije :heart2:
Volija bi naravno sa Čankom popricat, Djukanovic isto, Mamic uf, Vucic isto... ali... sumnjam da bi Vucic i Djukanovic imali vrimena.
 
Administratori eto molim vas da mi dopustite ovu temu jer sam eto iznimno ponosan što sam obavio svoj prvi podcast i to sa ni više ni manje nego prvim gostom GORANOM ŠARIĆEM kojeg iznimno cijenim i poštivam. Dok budete gledali podcast ispričavam se na bilo čemu ipak mi je ovo bio prvi intervju/podcast. :)


Moj idući podcast je sa Semirom Osmanagićem u Srijedu u 19 h pa tko želi eto neka poprati.
Све најбоље на том пољу :ok:
 
Za podcast sam odma udario palac, al što si se kasnije nalupao gluposti, to mi samo podsetnik da ti je pristup mentalno ograničen vlastitom voljom.
Gle za razliku od ostalih koji se kao pijani plota drze tema do kraja u podcastima ja sam nastupija prirodno skroz pa smo pri kraju popricali i o filmovima i Saricu se to svidilo. A i mnogim ljudima, sigurno da bi nekog zanimalo eto koji film je i Vucicu najdrazi a ne samo striktno uvik o jednom te istom. Ako biti prirodan se nekome ne svidja neka me ne gleda i super. Eno ti Matrix TV, ravnozemljasi i slicno.

Meni je ovo bija prvi podcast, mozda sam ulijeca previse u rijec Saricu ali nije mu smetalo sigurno jer je samo zato jer mi je bilo super s njim pricat jer se prakticki oko svega slazemo i onda naravno da kad dodjes u priliku s nekim tako popricat da iskoristis reci i svoje slaganje sa njim. Ja ponavljam, mene to niti malo ne vrijedka sto si napisao, ko ce me gledat nek me gleda ko nece isto super, necu biti kao drugi niti to zelim, pa bilo to dobro ili lose.
 
Meni je ovo bija prvi podcast, mozda sam ulijeca previse u rijec Saricu ali nije mu smetalo sigurno jer je samo zato jer mi je bilo super s njim pricat jer se prakticki oko svega slazemo i onda naravno da kad dodjes u priliku s nekim tako popricat da iskoristis reci i svoje slaganje sa njim. Ja ponavljam, mene to niti malo ne vrijedka sto si napisao, ko ce me gledat nek me gleda ko nece isto super, necu biti kao drugi niti to zelim, pa bilo to dobro ili lose.

Je l ise isto tako, arheolože, slažeš u svemu i sa Semirom Osmanagićem?
 
Je l ise isto tako, arheolože, slažeš u svemu i sa Semirom Osmanagićem?
Da li mislim da postoje bosanske piramide? Ne znam, ne mogu reći 100% da ni ne, nesto sigurno ima, ali nisam kao drugi moji kolege koji ga omalovazavaju bez argumenata IKAKVIH. To za mene nisu znanstvenici nego stampani na serijskoj proizvodnji da zadrze posao u muzeju ili faksu jer tamo nedao ti Bog da spomenes i pijan Atlantidu ili da Sumer nije prva civilizacija.
 
nisam kao drugi moji kolege koji ga omalovazavaju bez argumenata IKAKVIH.

Kako si siguran da nema nikakvih argumenata? Da li si istražio to?

Evo ti jedne arheološke doktorske disertacije odbranjene na Kembridžu, koja se između ostalog dobrim delom bavi Osmanagićevim tvrdnjama vezano za Visoko: Authority and the production of knowledge in archaeology.

Posebno pošto si stručni arheolog, baš bi me interesovalo šta imaš da kažeš povodom argumenata iznetih u tom radu.
 

Back
Top