Moj otac je Anđelko i volim ga beskrajno! Snažna poruka predsednika: Sačuvaćemo porodice i Srbiju od vas progonitelja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad ne može lagati o najvećem rastu BDP-a na svijetu u 33. tjednu 2023. onda je odlučio vuči vlastitog oca i majku kroz govna da odvrati pažnju od nikada ostvarenih obećanja na prošlim izborima.

Dno dna!
A i malo mi je neobično ovo očevo ime Anđelko. Jesu li Vučići u Bosni živjeli izmiješani sa Hrvatima?

1941. su se pokatoličili, živjeli kod Bugojna da Hrvatima. 1990. postali veliki pravoslavci.

Јбга. Да сте их на време решили, као остале, свега овог не би било.

Заиста не постоји срање које Србима може да се деси, а да ту Хрвати не кумују.

dolazi nam @bas kao na mesto premijera :p
ja sam ozbiljan co'ek, a vas dvojica se glupirate
zasto bih ja rizikovao da me neko upuca kao djikija?
Није прошло много времена, када је премијер Ђинђић схватио колико његових министра слуша инструкције из западних амбасада – уместо да слуша премијера Владе у којој седе. Неколико месеци пред смрт, његова политика се приближила Коштуничиној (иако није дошло до помирења на личној основи), када је премијер Ђинђић нагло заокренуо кормило од „сорошевског космополитизма” према „државотворном патриотизму”. У овом наглом покушају промене курса од запада ка истоку, заувек је отпутовао „несташни дечко” српске политике.
https://srbin.info/politika/cemu-vise-evropska-unija/

Новац који је након Петооктобарске револуције пристизао из ЕУ-фондова имао је много већу номиналну вредност од практичне користи. Преко „министра који слушају инструкције из западних амбасада”, како је пред смрт говорио премијер Ђинђић, одмах су угашене све српске (југословенске) државне банке – иако су имале позитивне билансе! Уместо њих на тржиште су преко ноћи доведене стране банке, ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back