Moj orman

Poruka
20.421
Kazu da je orman ogledalo zene tj slika i prilika njenog karaktera ali i mentalnog stanja.

Sredjujem sinoc svoj :whistling: , i razmisljam kako bi me neko ko ga prvi put otvori - okarakterisao.
Pa mi pade na pamet da ga slikam i okacim ovde da vidim sta bi forumasi rekli ...
Al sam se predomislila ...do daljnjeg :mrgreen:

Realno moj orman nije moja slika i prilika....on je sredjen - ja nisam , tu je sve pod konac i ima svoj smisao - u mom zivotu to cesto nije tako, ok zajednicko nam je da imamo viska svega oboje :lol:

I pitanje drugo .....koliko cesto sredjujete svoje ormane ...pa i one mentalne?
Odricete li se lako stvari ?
Ima li mesta u ormanima za nove ?
I kad nema , sta radite ???
 
E vidis ja imam jednu tehniku za ormar :lol: od koje se ljudi krste.. Sve mi je uredno slozeno, ali uvece :lol:
Ujutru ili zaglavim na krsti ili u poslednjem trenutku zurim , ili se presvlacim ili.. Tako danajcesce sve izbacim napolje :rumenko: pa uvece slazem i tako svakog dana...
A sve sto mi smeta spakujem lepo pa posaljem roditeljima kuci :lol: Kod njih mi je skladiste .. Zadrzavam osecaj da sam sacuvala te stvari a u stvari sam se odrekla jer ih vidim tad i ko zna kad.. :lol:
 
Dakle GV najgore smo zadnje smo otisle i prve dosle :lol:

Moje stare stvari su kod svekrve .
Nemam srca nista da bacim nego uzmem kutiju i u kutiju sve spakujem pa odnesem kod nje.
Napravila sam magacin od jedne sobe .
Onda s vremena na vreme udjem i sve preteresem , pola bacim il dam , a pola opet spakujem.

I tako u krug .
 
Meni sve pod konac uglavnom..stvari mi traju nevidjeno dugo..i za razliku od onih koji moraju odmah obuci novokupljenu garderobu..ja volim rasprodaje i obicno nesto neplanirano zimsko kupim leti i to stoji mesecima do prvog oblacenja..uh sto to volim
 
Ženski kutak - orman sa viškom sadržaja.

Savremen muškarac - prepun sanduk piva.

Poenta: Onaj ko je izmenio fenomenalne nazive pomenutih pdf-a ne voli pivo i nema pojma ne samo o ormanima i ženama.


p.s. Šiki, kad sređuješ kupatilo, otvori temu Moja kadica. :)
 
:lol: Pa najgori narkomani i ovisnice ;)
I za cipele i za krstu
E, ti imas svekrvu pa tamo a ja u svoju devojacku sobu kod mame i tate :lol: Ako tamo udjes, naebao si ko zuti :cool: A inace prosle god sam se selila u drugi stan u BG i pola sam pobacala i nije mi bilo zao . VAljda zato sto da nisam ja bih morala da slazem i pravim im mesto , a mrzelo me :manikir:
 
ja ne smem da otvorim moj ormar..napadnu me stvari:mrgreen:..prema njemu sam bahata..zatvaram ga nogom
sve uglavnom sto nosim ni nije u ormaru..vec ili u ves masini ili na susilici ili na peglanju ili na meni
 
uvijek imam pretrpan ormar i stvari na njemu (bunde i kaputi u kesama i vrecama),koferi uvijek puni i nikad nemam sta da obucem i fali mi ovo i ono...

i kad god ga slazem a to je cesto jer dok nesto sa dna izvadim ili pronadjem ja sve razrovarim i tad uvijek nesto i bacim a nesto kazem :ma vidjecu,mozda jos budem nosila i tako....

a ima tona stvari jos sa etiketama a dugo stoje i uglavnom kupljene na nekom snizenju ili u super mrsavoj fazi ili ko zna zasto
 
Orman mi je cakum pakum jer samo tako mogu da se u rekordnom roku da se obucem i spremim za svaku priliku...Svake sezone kupujem nesto novo-moderno i nesto novo standardno.Dakle obnavljam klasiku koja mi uvek treba kao sto su bele majice ili majice treger u vise boja,koje obicno posto im dusu uzmemo i ja i masina naredne sezone budu pretvorene u krpe...
Stavri koje mi dosade ili ih nisam nosila izvesno vreme poklanjam,desi se da kupim nesto i to nesto ostane novo neobuceno mesecima,sa takvim komadima pravim menjazu sa par drugarica jer uvek neka ima nesto sto ja nemam a bas mi treba i obrnuto...:roll:
Nemam nepotrebnih stvari u ormanu(ako se ne racuna 20 pari crnih grilonki,30tak belih majica svih sorti,i desetak pari farmerki..)
Nemam kuda da odnesem ono sto vise ne nosim a i smatram da je bespotrebno,bolje je nekome pokloniti,tako stavri nastavljaju da zive...
 
Meni sve pod konac uglavnom..stvari mi traju nevidjeno dugo..i za razliku od onih koji moraju odmah obuci novokupljenu garderobu..ja volim rasprodaje i obicno nesto neplanirano zimsko kupim leti i to stoji mesecima do prvog oblacenja..uh sto to volim

Ovako nesto, samo ja ne volim rasprodaje, ili ja nisam vesta da pronadjem nesto sto mi se svidja ili zakasnim na rasprodaju pa zateknem sve nesto bez veze ili bez odgovarajuceg broja ili je cena tolika da se pitam posto li je bilo pre rasprodaje :).

U glavi mi ni slucajno nije sve pod konac a i tu nevidjeno dugo cuvam stvari, skoro nikad ne bacam nista.
 
Kaze mi komsinica malopre ...cuti ne pitaj za orman , pre neki dan sam sredjivala i shvatila da sam dva puta kupila istu majcu a da pri tom pojma nemam da imam i jednu od njih .

Jos mi je smesno :lol:

Ok , pricate sta imate u ormanu , a ja vas pitam jel odraz vas i vase licnosti ???
 
Poslednja izmena:
Ovako nesto, samo ja ne volim rasprodaje, ili ja nisam vesta da pronadjem nesto sto mi se svidja ili zakasnim na rasprodaju pa zateknem sve nesto bez veze ili bez odgovarajuceg broja ili je cena tolika da se pitam posto li je bilo pre rasprodaje :).

U glavi mi ni slucajno nije sve pod konac a i tu nevidjeno dugo cuvam stvari, skoro nikad ne bacam nista.

E to je fora..moras imati strpljenja i bunariti..obicno se naleti na posledji primerak..to mi najsladje..imam 1 champion duks s kapuljacom sace napuni 20god..i bas pitam pre neki dan sta mislis koliko ga imam..kao 2-3god:D
 
Kaze mi komsinica malopre ...cuti ne pitaj za orman , pre neki dan sam sredjivala i shvatila da sam dva puta kupila istu majcu a da pri tom pojma nemam da imam i jednu od njih .

Jos mi je smesno :lol:

Ok , pricate sta imate u ormanu , a ja vas pitam jel odraz vas i vase licnosti ???

Moj orman je u potpunosti odraz moje licnosti.Sredjen,mirisljav,belo sa belim,sareno sa sarenim...bez mnogo viskova,i nepotrebnih stvari.Sve sto kupim lici na mene jer samo tako mogu i da se dobro osecam u tome...
 
ja jos nisam zamenila zimsko za letnje
tako da sam u medjuvremenu napravila picvajz
i svasta nesto izmesala :neutral:
pa cem sad (ovih dana) da to preredim :roll:

kad bi me neko makar nekako stimulisao lako bi' ja :lol:
 
Moj orman nije odraz moje ličnosti... prvenstveno zato što sam dobro organiizovana i izuzetno precizna, uvek i u svemu, a ormanče je potpuna suprotnost...

Doduše, nije oduvek bilo tako, u poslednje vreme me baš briga da sve bude geometrijski pravo i složeno, draže mi je da trčkaram sa bubicom...
To ne znači da idemo izgužvani i nikakvi, naprotiv...

Jednostavno, nije mi potrebna spoljašnja manifestacija organizacije da potvrdi moju ličnost...
To su ipak samo stvari...
 
a taj picvajz je mozda samo odraz mog trenutnog stanja licnosti
inace sam uredna (mada ne do perfekcije kao nekada-shvatila sam da je to pomalo gubljenje energije, a kao da pomalo ubija i kreativnos' - mudro nema sta:lol:)
 
...jedna od retkih umnih stvari...koje je moj otac preneo meni ( u mladosti )...glasi...
...Šinko...kad budeš odlučio da se ženiš...iskoristi priliku (kad si kod buduće u njenoj sobi) i pogledaj joj u orman...ako je krš...ti beži...
...nisam ga poslušao prvi X...zato je došao drugi...

...ima nešto...u tim "starim muškim" umotvorinama...:lol:
 
Moj orman nije odraz moje ličnosti... prvenstveno zato što sam dobro organiizovana i izuzetno precizna, uvek i u svemu, a ormanče je potpuna suprotnost...

Doduše, nije oduvek bilo tako, u poslednje vreme me baš briga da sve bude geometrijski pravo i složeno, draže mi je da trčkaram sa bubicom...
To ne znači da idemo izgužvani i nikakvi, naprotiv...

Jednostavno, nije mi potrebna spoljašnja manifestacija organizacije da potvrdi moju ličnost...
To su ipak samo stvari...

Kod mene obrnuto.
Orman sve u full-u a ja sva na struju :lol:

Sinoc slazem stvari, vadim iz kutija letnju garderobu , kaze muz jel ti to slazes po boji hebote ??? :roll: Of course kazem ja ...kako bi drugacije.

Mačko....evo izazov....:mrgreen:
Baci fotku jednu dve da vidimo kako tu stvari stoje :)

I za ostale vazi ...ko je hrabar !
 

Back
Top