Moj novogodisnji pesimizam

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Bilo ko u Srbiji da dodje na vlast - bice POTPUNO ISTO.

Jer, u Srbiji sve vlade, bilo koje partije, MORAJU da rade ono sto NAREDJUJE MMF.

Slobodne volje - nema.



Zato Srbi MORAJU da se UKLOPE u novonastale prilike u da se PRILAGODE NJIMA, umsto da od Vlade traze da ona nesto ucini.

Niko Srbima ne moze pomoci ako oni SAMI SEBI ne pomognu.

A uslovi zivota ce se i dalje POGORSAVATI.

Zato ne gledajte u vladu i predsednika, vas spas nije tamo, gledajte STA I KAKO SAMI MOZETE!
 
Bilo ko u Srbiji da dodje na vlast - bice POTPUNO ISTO.

Jer, u Srbiji sve vlade, bilo koje partije, MORAJU da rade ono sto NAREDJUJE MMF.

Slobodne volje - nema.



Zato Srbi MORAJU da se UKLOPE u novonastale prilike u da se PRILAGODE NJIMA, umsto da od Vlade traze da ona nesto ucini.

Niko Srbima ne moze pomoci ako oni SAMI SEBI ne pomognu.

A uslovi zivota ce se i dalje POGORSAVATI.

Zato ne gledajte u vladu i predsednika, vas spas nije tamo, gledajte STA I KAKO SAMI MOZETE!

Evo da se jednom i slozim sa tobom, ali prvo da smenimo vlast. z:mrgreen:
 
Bilo ko u Srbiji da dodje na vlast - bice POTPUNO ISTO.

Jer, u Srbiji sve vlade, bilo koje partije, MORAJU da rade ono sto NAREDJUJE MMF.

Slobodne volje - nema.



Zato Srbi MORAJU da se UKLOPE u novonastale prilike u da se PRILAGODE NJIMA, umsto da od Vlade traze da ona nesto ucini.

Niko Srbima ne moze pomoci ako oni SAMI SEBI ne pomognu.

A uslovi zivota ce se i dalje POGORSAVATI.

Zato ne gledajte u vladu i predsednika, vas spas nije tamo, gledajte STA I KAKO SAMI MOZETE!

Ovo vam je nova politika Žutaća ...danima i mesecima ovde propagirana a sada i uobličena .....

dakle ovako kažu Žutaći i njihovi sateliti ..... : " MI NIŠTA NE VALJAMO , LOPOVI SMO DEMAGOZI I KRIMINALCI KOJI MORAJU DA RADE ONO ŠTO IM MMF KAŽE , NO NEMOJTE NAS DIRATI JER NI DRUGI NISU BOLJI OD NAS VEĆ JURITE SVOJ SOPSTVENI REP POKUŠAVAJUĆI DA SEBE SPASITE ..... AKO BAŠ NE ZNATE ŠTA ĆETE DRUGO POBEGNITE NA KARIBE ...JER TAKO ĆE I NAMA DA BUDE LAKŠE OVDE DA NASTAVIMO SA SVOJIM LOPOVLUCIMA. NA SRBIJU ZABORAVITE JER SU NACIONALIZAM I PATRIOTIZAM PREVAZIĐENI ......A LJUBAV PREMA SVOJOJ ZEMLJI JE GLUPOST U KOJU VERUJU JOŠ SAMO BUDALE" ......

Znate šta .... JA IPAK SPADAM MEĐU OVE BUDALE KOJE VOLE SVOJU ZEMLJU .......
 
За ЕУ је најбитније да увуче Србију у дијалог са Приштином о успостављању добросуседских односа, и они сада све том циљу подређују.
 
Run for your lives!z:D

Run to the hills! z:cry:

2385.jpg
 
За ЕУ је најбитније да увуче Србију у дијалог са Приштином о успостављању добросуседских односа, и они сада све том циљу подређују.

Ne vidim kakve to veze ima sa temom al nije daleko od istine ...međutim tome je kriva ova vlast jer pristaje na igru o DE FACTO priznanju ....
 
@bolja Srbija

kako da nema veze sa temom?:eek:
tema je pesimizam?:)
pa sto se ove vlasti tice, ja sam pesimista, jer ova vlast trci i trcace da ispuni sta god da joj se kaze...pa cak i precutno priznavanje nezavisnosti Kosova kroz uspostavljanje dijaloga i dobrosusedskih odnosa.

Ne mislim da ce svi biti isti.

Ovakve poltrone kao Tadic i drustvo oko njega - tesko da mogu ponovo da nadju.
 
@bolja Srbija

kako da nema veze sa temom?:eek:
tema je pesimizam?:)
pa sto se ove vlasti tice, ja sam pesimista, jer ova vlast trci i trcace da ispuni sta god da joj se kaze...pa cak i precutno priznavanje nezavisnosti Kosova kroz uspostavljanje dijaloga i dobrosusedskih odnosa.

Gossco, BILO KOJA BUDUCA VLAST U SRBIJI nece moci da odlucuje...ni najstnije detalje....na zalost....
 
Bilo ko u Srbiji da dodje na vlast - bice POTPUNO ISTO.

Jer, u Srbiji sve vlade, bilo koje partije, MORAJU da rade ono sto NAREDJUJE MMF.

Slobodne volje - nema.



Zato Srbi MORAJU da se UKLOPE u novonastale prilike u da se PRILAGODE NJIMA, umsto da od Vlade traze da ona nesto ucini.

Niko Srbima ne moze pomoci ako oni SAMI SEBI ne pomognu.

A uslovi zivota ce se i dalje POGORSAVATI.

Zato ne gledajte u vladu i predsednika, vas spas nije tamo, gledajte STA I KAKO SAMI MOZETE!

Зашто смо се уоште зезали по улицама 5.октобра?
 
@bolja Srbija

kako da nema veze sa temom?:eek:
tema je pesimizam?:)
pa sto se ove vlasti tice, ja sam pesimista, jer ova vlast trci i trcace da ispuni sta god da joj se kaze...pa cak i precutno priznavanje nezavisnosti Kosova kroz uspostavljanje dijaloga i dobrosusedskih odnosa.

Malo rastegljivo tumačiš temu ....dotični je mislio na nešto drugo ..međutim kako on formuliše svoje teme i postove , pa istovremeno smrede i mirišu ....nije ni čudo što može da se tumeče na 50 načina....

on to isto kao Žutaći ..... Izvrše "reformu" pravosuđa a onda ne mogu godinu dana da se dogovore da li su izvršili " ibor ili reizbor sudija" i da li je ili nije reforma dobra .... i da li je iste uopšte bilo .....pošto je Tadić tek najavljuje

 

Back
Top