moj muz ne zeli sex

u braku smo godinu dana ,imamo bebu od 6 meseci i za ovo vreme mogu na prste da prebrojim koliko puta smo imali sex ,kad god mu pridjem on me izbegava ,a da sam pocne nesto bas je retkost ,pocinje da me vredja i razmisljam da najem nekoga sa kime bi mi bilo lepo.nekoliko puta sam mu skrenula paznju i pitala ga da mi kaze sta je problem ,a on me svaki put iskulirao .ne znam sta da radim


postavljačica teme očigledno je našla nekog čim se više ne javlja :D
 
u braku smo godinu dana ,imamo bebu od 6 meseci i za ovo vreme mogu na prste da prebrojim koliko puta smo imali sex ,kad god mu pridjem on me izbegava ,a da sam pocne nesto bas je retkost ,pocinje da me vredja i razmisljam da najem nekoga sa kime bi mi bilo lepo.nekoliko puta sam mu skrenula paznju i pitala ga da mi kaze sta je problem ,a on me svaki put iskulirao .ne znam sta da radim

Ako te vara razvedi se,ako ne imas da trpis jer si se udala i on je obavio svoje tj. napravio ti je dete,ako ti padne na pamet da nadjes nekog sa kim bi ti bilo lepo nadam se da ima savesnih ljudi u okolini koji ce obavestiti tvog muza da se obracuna sa tobom.
 
To se zove biti praktican :mrgreen:

Nekad je na krstarici postojao neki kodeks,ko koga muva,kad je prikladno muvati ( :lol: ) i dokle ici sa time
Ghelyon.gif

Sada zene ne stizu ni da odrade krstenje detetu:hahaha:
A u mejlu bi verovatno nas psiholog zajedno sa njom shvatio da ipak muz ne valja,pa bi je on utesio.Razumeo bih da je neka forumasica dala mejl,ali ovako..
Predlazem nasem psihologu da mejl ponudi muzu,da mu pomogne,ipak on ima problem :D
 
Ako te vara razvedi se,ako ne imas da trpis jer si se udala i on je obavio svoje tj. napravio ti je dete,ako ti padne na pamet da nadjes nekog sa kim bi ti bilo lepo nadam se da ima savesnih ljudi u okolini koji ce obavestiti tvog muza da se obracuna sa tobom.

Alo bre ljudi,da li ste normalni,sta to pisete?Zasto napadate coveka,mozda je postavljacica teme nesto debelo zas.rala cim imaju problem te vrste?
Ebote,od kad sam napustio ovaj pdf,ni ptice vise ne lete kao nekad
Ghelyon.gif
 
mi to ne znamo dok se gospodja koja je postavila temu ne javi da kaze malo detaljnije o cemu se radi. mozda covek radi ko konj da bi hranio nju i dete pa kad dodje sa posla gleda samo gde da stavi glavu. uostalom cak i da ne ispunjava bracne obaveze kod njega sigurno postoji neki problem a ona umesto da se potrudi da vidi u cemu je problem njoj je samo na pamet palo da nadje drugog i da zadovolji sebe a muza i dete ko **** bitno je njeno dupe da ona bude zadovoljna ma sebicna kucka eto ti moje misljenje
 
ja kao ugledni psiholog ,ono narodni.mislim. da ovo nema nikakve istine,cjenim to po samoj prići,jer ko ima takav istinski problem ne rješava ga na forumu,
ili je ovo neka zajebancija ,ili je dotični ili dotićna zazrela na PS.
 
u braku smo godinu dana ,imamo bebu od 6 meseci i za ovo vreme mogu na prste da prebrojim koliko puta smo imali sex ,kad god mu pridjem on me izbegava ,a da sam pocne nesto bas je retkost ,pocinje da me vredja i razmisljam da najem nekoga sa kime bi mi bilo lepo.nekoliko puta sam mu skrenula paznju i pitala ga da mi kaze sta je problem ,a on me svaki put iskulirao .ne znam sta da radim
i ti bi s njim sex iako iebe drugu cc
 
u braku smo godinu dana ,imamo bebu od 6 meseci i za ovo vreme mogu na prste da prebrojim koliko puta smo imali sex ,kad god mu pridjem on me izbegava ,a da sam pocne nesto bas je retkost ,pocinje da me vredja i razmisljam da najem nekoga sa kime bi mi bilo lepo.nekoliko puta sam mu skrenula paznju i pitala ga da mi kaze sta je problem ,a on me svaki put iskulirao .ne znam sta da radim

Ne volim da stajem na muku, ali tu nesto zaista ne stima.
Dva najverovatnoija razloga su ili preokupljenost poslom ili dr. zena/e.
 
Ja bih joj z'inat drmnuo sankcije godinu dana i naravno kucni pritvor pa ce da vidi kako ne moze i da se opet prenemaze i izmislja seksualne potrebe kojih nema.

E,onda kada se smiri moze da bude usluzeno.

Sve se to bre ubezobrazilo nacisto.
 
Ja bih joj z'inat drmnuo sankcije godinu dana i naravno kucni pritvor pa ce da vidi kako ne moze i da se opet prenemaze i izmislja seksualne potrebe kojih nema.

E,onda kada se smiri moze da bude usluzeno.

Sve se to bre ubezobrazilo nacisto.
ne mozes....dace je kroz plot nocu:lol:
sto bi reako lite i na treci stepenik merdevina dok stojis na tri met u mraku i pricate..
brat je opsluzuje:hahaha:
 
u braku smo godinu dana ,imamo bebu od 6 meseci i za ovo vreme mogu na prste da prebrojim koliko puta smo imali sex ,kad god mu pridjem on me izbegava ,a da sam pocne nesto bas je retkost ,pocinje da me vredja i razmisljam da najem nekoga sa kime bi mi bilo lepo.nekoliko puta sam mu skrenula paznju i pitala ga da mi kaze sta je problem ,a on me svaki put iskulirao .ne znam sta da radim

eh te zenetine samo na **** misle..cccc
 

Back
Top