Moj muž je tolika cicija da zimi spavam u kaputu

Ovaj iz price sve stedi.
I uopste nije rijec o stedljivosti,koja je normalna pojava,nego o teskom cicijasluku koji je patologija.
Bila je i neka emisija o takvim stedisama,kupuju djetetu jednu cipelu,druga se nije pocijepala,pa ne treba...
Ma,Boze sacuvaj me samo od takvih...daleko im lijepa kuca.
Meni se ne svidja ni Srpska varijanta pametnog, zbog koje je pukao BNBOS, kad su masovno cigani koristili pravilo da nose do 6 meseci obucu i onda reklamiraju, i onda sam slucajno bio u prodavnici kad vracaju , ono je iznoseno , a ne da je obuca losa, plus cujem i celu pricu sta rade , plus ja sam kupovao u BNBOSu bas zato sto su stalno nabavljali dobru italijansku obucu za relativno niske pare 80 120e a na akciji su bile i 50...a real cena im je oko 150 200e, ipak je to prosiveno pa lepljeno nekim dugotrajnim lepkom, evo 20 godina imaju prve cipele i jos su cele, nosi cale, menja djonove na svake dve godine...kao i ja sto menjam svake godine ili dve godine sve i ostau mi cipele kao nove..

Inace to menjanje djonova, kad ti presvuku sve od vrha do djona kosta 500 din i stave sloj koji vide da ti treba ali nije za metro cipele niti za ista sto je jeftino jer tu nema ni koze ni cipele da moze da izdrzi moje nosenje niti moj izgled...
Tako da u Srbiji ciganija, ne mislim na cigane, pobedjuje...A ovakvi ko ja moraju van Srbije, za nas ni odela ni cipele ni kosulje ne mozes da nadjes u Srbiji , cak ni po basnoslovnim cenama...
Kakav Hugoboss to je zaebancija u odnosu na nekadasnji Beko i odela u Bekou...

To je suprotna strana , nevidljiva mnogima , cicijasenja....davljenje u kartonskoj hrani i cipelama...Svake godine kupuju po 3,4 para cipela, moje poznanice , ali sve u metrou i dajhmanu...nekad u obuci bg, ruma gumi itd itd...
Elita.

Nemački građanin je u dugu 200,000€ jer je kreditno sposoban da podigne stambeni kredit za kuću, dok srpskom gastarbajteru sa jednogodišnjom vizom treba najmanje 10 godina da ga banka uzme u obzir za takav kredit.
da je nemac kreditno sposoban da vraca kredit , ne bi se unutrasnji dug nemacke iznosio 80 i kusur posto.
Oni se zaduzuju i ne vracaju, dug ostavljaju sledecim generacijama a ni oni ne vracaju pa se zato dug samo povecava. To je u sklopu strategije Svetske Banke da se zemlje sto vise zaduze kako bi postale zavisne od Svetske Banke .........i onda im svetska Banka diktira kompletnu unutrasnju i spoljnu politiku................KO STO SMO VIDELI NA "JEDNOGLASNOJ " REAKCIJI "KOLEKTIVNOG ZAPADA PREMA RUSIJI, ne od 24. Februara 2022 vec decenijama ranije. Prisetimo se kako je nemacka reagovala prilikom americkog napada na Irak, Libiju.............a kako danas, kada je prezaduzena, u odnosu na Rusiju.

da je nemac kreditno sposoban da vraca kredit , ne bi se unutrasnji dug nemacke iznosio 80 i kusur posto.
Oni se zaduzuju i ne vracaju, dug ostavljaju sledecim generacijama a ni oni ne vracaju pa se zato dug samo povecava. To je u sklopu strategije Svetske Banke da se zemlje sto vise zaduze kako bi postale zavisne od Svetske Banke .........i onda im svetska Banka diktira kompletnu unutrasnju i spoljnu politiku................KO STO SMO VIDELI NA "JEDNOGLASNOJ " REAKCIJI "KOLEKTIVNOG ZAPADA PREMA RUSIJI, ne od 24. Februara 2022 vec decenijama ranije. Prisetimo se kako je nemacka reagovala prilikom americkog napada na Irak, Libiju.............a kako danas, kada je prezaduzena, u odnosu na Rusiju.
I svejedno bi 95% ljudi želeli da žive kao Nemci. Radna nedelja 40h, prosečna plata 2,700€, socijalno, zdravstveno, veliki dečji dodatak, dobro obrazovanje...

Back