Moj Mrvica

GocaMrvica

Stara legenda
Poruka
80.565
Ovo je moj Mrvica najveća maltezerska maza.
dsc05035j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Rešili smo da više ne smaramo ljude na ozbiljnom forumu sa obiljem naših fotofgrafija već da sebi lepo napravimo foto album.
 
Ja sam jedan ozbiljan maltezer, ali imam neozbiljnu vlasnicu.
E sad moja biografija.
Rođen sam decembra 2010, a kod Goce sam stigao 27 februara sa 10 nedelja (dan posle njenog rođendana). Ja sam njen rođendanski poklon koji je sama sebi kupila. Znači da sada imam 9 meseci. U međuvremenu sam im svašta radio, i dobro se razmazio.
sdc12176v.jpg
[/URL][/IMG]
Ne znam zašto ali Goca jako voli ovu moju sliku, a ja se tu i ne vidim:dontunderstand:
kaže da sam na njoj kao ponjavica. Da naravno da je to bilo prvi dan u novoj sredini. Ali su mi se dopali,odmah sam se opustio, što možete videti iz priloženog. I taj dan su odlučili kako ću se zvati, jer su se do tad svađali i pošto sam im izgledao mali, a i bio sam, imao sam 1kg nazvaše me Mrvica.
 
fotografija0058.jpg
[/URL][/IMG]
E ovako je već bolje. Pa bar vidite moju maltezersku njuškicu. Imam ja još dosta slika, kad sam bio bebac ali su na drugom računaru.
Šta da vam kažem. Prva nedelja je bila paklena. Stalno su me nešto vijali po kući, nosili na nešto mekano belo, sipali kapi po tome koje su me strašno nervirale, držali u nekoj prostoriji sa pločicama (zaludnog li naroda, jednom su me tamo prisilno držali 2sata i 30 min) ali ja sam tvrdoglav i pametan maltezer malo tamo a malo gde ja hoću. :per: Ukapirao sam da je kod bake i deke u sobi najmirnije i rešio sam da od te sobe sebi napravim toalet.:rotf::rotf: A bogami me iznenadila ova moja gazdarica. Jako vredna žena. Stalno je prala podove, tepihe, dezinfikovala. Mislim u redu je da se to uradi na par dana, ali par puta dnevno je stvarno previše. Ja taman stavim moj miris a ona odmah pređe sa onim svojim smrdljivim.
 
Ja sam jedan ozbiljan maltezer, ali imam neozbiljnu vlasnicu.
E sad moja biografija.
Rođen sam decembra 2010, a kod Goce sam stigao 27 februara sa 10 nedelja (dan posle njenog rođendana). Ja sam njen rođendanski poklon koji je sama sebi kupila. Znači da sada imam 9 meseci. U međuvremenu sam im svašta radio, i dobro se razmazio.
sdc12176v.jpg
[/URL][/IMG]
Ne znam zašto ali Goca jako voli ovu moju sliku, a ja se tu i ne vidim:dontunderstand:
kaže da sam na njoj kao ponjavica. Da naravno da je to bilo prvi dan u novoj sredini. Ali su mi se dopali,odmah sam se opustio, što možete videti iz priloženog. I taj dan su odlučili kako ću se zvati, jer su se do tad svađali i pošto sam im izgledao mali, a i bio sam, imao sam 1kg nazvaše me Mrvica.
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
joooooooooooj sto sam mali i sladak
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
bas lepa slicica:super::super::super:
 
Goca se odmah zaljubila u mene.Evo pogledajte.
dsc06900x.jpg
[/URL][/IMG] Prosto je odlepila . i još da vam pokažem mog plišanog drugara Vučka. Njemu sada svašta radim, ali to baš nije za javnost.
sdc12177q.jpg
[/URL][/IMG

Obratite pažnju na te izgrebane zglobove na rukama:rotf::rotf: od ribanja tepiha i podova i te blgo crne podočnjake:per::per:. E baš sam bio nevaljao.
 
sdc12182g.jpg
[/URL][/IMG]

I tako sam ja malo spavao, malo šetkao po kući, pa sam onda malo jeo
fotografija0028e.jpg
[/URL][/IMG]
Ovde je Goca morala da legne na zemlju da bi uslikala moju simpatičnu pozadinu.
A znate šta sledi posle dobrog jela:hahaha::hahaha:
 
Pa napravio sam im WC od čitavog stana. E a onda su se ozbiljno naljutili i otišli stoti put u Pet centar kupili neki opasno smrdljiv sprej, izribali podove tepihe, isprskali sa tim smrdljivkom(umalo se i oni nisu pogušili) na moja omiljena mesta stavili fotelje, bakinu i dekinu sobu stavili pod ključ, tamo nisam mogao da privirim i šta ću morao sam da popustim. :roll::roll:


Uploaded with ImageShack.us
a u međuvremenu sam malo prastao, primio vakcinicu i krenuo napolje
dsc07161x.jpg
[/URL][/IMG]
i odmah sam skontao šta trebam da radim

Uploaded with ImageShack.us
od tada među nama nema nesuglasica i svađa sem za lajanje ali o tome kasnije.
 
:zcepanje:
Pa napravio sam im WC od čitavog stana. E a onda su se ozbiljno naljutili i otišli stoti put u Pet centar kupili neki opasno smrdljiv sprej, izribali podove tepihe, isprskali sa tim smrdljivkom(umalo se i oni nisu pogušili) na moja omiljena mesta stavili fotelje, bakinu i dekinu sobu stavili pod ključ, tamo nisam mogao da privirim i šta ću morao sam da popustim. :roll::roll:


Uploaded with ImageShack.us
a u međuvremenu sam malo prastao, primio vakcinicu i krenuo napolje
dsc07161x.jpg
[/URL][/IMG]
i odmah sam skontao šta trebam da radim

Uploaded with ImageShack.us
od tada među nama nema nesuglasica i svađa sem za lajanje ali o tome kasnije.
A gde mu je ovdi glava, a gde rep:confused::zcepanje:
 
I u moje i u Gocino ime izvinjavam se za loš kvalitet slika, Zekio nas aparat i na kraju smo ga letos zamenili pa sad mogu da se slikam do besvesti.
I tako sam redovno šetao, u kraju obožavam jednu prodavnicu voća u koju smem da uđem, ooobavezno izližem onu dobru prodavačicu koja mi uvek da kikiriki. Da ja obožavam kikiriki. Redovno obilazim i mog veterinara i on sam kaže da ne zna šta mi se toliko sviđa kod njega pa ga svaki dan redovno obilazim.

I šta kažete. Stvarno sam ko meda. A tu sam imao nešto preko 2 kile. i Onda je Goca došla na ideju da se ošišam. I otišla u salon oni je pitali kako ona nešto zamuckivala i evo rezultat
fotografija0010f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Ja štene a izgledam ko deda. Samo mi fale naočare da se kompletiram. Oštro sam protestvovao
dsc03131edited1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

I lepo sam im rekao da su od mene lepog slatkog i mladog napravili ...:sad2::sad2:
dsc03130fh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Ali više nismo mogli ništa da učinimo sem da čekamo:ceka: da dlaka ponovo poraste.
Da se razumemo nije frizura loša, ali nije odgovarajuća za mene.
 
I tako dok sam čekao da dlaka poraste redovno sam održavao higijenu što je za Maltezera zakon. i sad :eek::eek: maltezerske sramote da me vidite golog i mokrog.
dsc03146hs.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
PA ova stvarno nije normalna.
dsc04836r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Pa ovde valjda treba objaviti što lepše fotografije svojih ljubimaca, a ne ovo gore :eek:
dsc03150r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

E stvarno. Gde su moderatori da je spreče, šta radi to :rtfm:
 

Back
Top