Moj frizider ima stomacni problem, pomozite

Kad smo vec kod smrada :) moram da ispricam i ovo...kupim jednom u prodavnici zdrave hrane neki indijski biljni preparat za rast kose.To je trebalo namazati na kosu i prenociti s tim.Medjutim,to je tako smrdjelo,ali nekim smradom koji,sigurna sam, ne postoji na nasem podneblju i koji ti se uvlaci direktno u pluca i nagoni na povracanje. Nisam mogla izdrzati ni minut s tim na kosi.:)
Bacila sam flasicu odmah u smece,iako je kostala oko deset eura.:))
 
IMAM NOVI PROBLEM :zcepanje:...curi mi ispod kade, prvo je curkalo, tamo negd eu septembru, a veceras je bila voda.

e sad bih ja sama skinula masku od tus kabine da vidim dal mogu sama tu nesto da naemstim ali ne znam dal je maska samo ukrasna ili je prikacena za kadu, pa ako neko mopzda zna bilo bi mi na korist da mi kaze dal cu srusiti celu kadu, ako sama skinem masku. :mrgreen:

U stanu zivim 4 gopdine (vec 4 :eek:) prvi sma vlasnik stana, niko pre mene nije izrabljivao kupatilo.
 
IMG_20200118_003349.jpg
IMG_20200118_003306.jpg
 
tako je inace curkalo i sa druge strane, pa mi je trazio 100 evrica da digne celu kadu (pre 3 godine)...pa meni nije padalo na pamet da dajem 100 evrica, nego sam pratila curkanje i posle nekog vremena je valjda kamenac zatvorio sta god da je curkalo. medjutim sad od kamenca vajde nema, osim sto mi se vise smucilo da perem staklo od kabine i lepo mi dodje da skinem vrata i stavim ko covek zavesu plasticnu koju operem u masini, a kad me smori zavesa kupim drugu sa drugim dezenom. ovo sam ko rob stakla od kabine. :evil:
 
kako je to cudno...ceo zivot sam imala zavese na kadama i uvek sma zelela da imam staklenu kabinu..sad kad imam staklenu kabinu...mrzim je. :evil:

da ne zaboravimo pitanje :lol: dal je ova maska ukrasna ili mora cela kada da se podize. ili nadjoh na netu da je lik sekao kadu i napravio otvor umesto dizanja kade.
 
videcu u nedelju da skidam masku, posto danas nemam vremena, ali moracu da pokusam. problem je sto izgleda nije dobo odradjen slivnik za kadu. za 4 godine ja sam 0 puta cistila odvod od sudopere i lavaboa, a kod kade moram svaka 2-3 meseca da sipam sonu kiselinu, jer pocne slabo da otice. imam onu mrezicu tako da mi kosa ne ulazi u cevke kad perem kosu, pa da kazem da je od toga. isto mrezicu imam i na odvodu sudopere i normalno otice i funkcionise.

sinoc sam se setila da sam u prolazu cula da je nekom decku u mojoj zgradi procurelo ispod kade, pa je zvao majstora.

citah na netu da je taj sto je sekao kadu imao neki plasticni deo kod odvoda i taj deo je puko kad je neko stao na to.
 
Kad smo vec kod smrada :) moram da ispricam i ovo...kupim jednom u prodavnici zdrave hrane neki indijski biljni preparat za rast kose.To je trebalo namazati na kosu i prenociti s tim.Medjutim,to je tako smrdjelo,ali nekim smradom koji,sigurna sam, ne postoji na nasem podneblju i koji ti se uvlaci direktno u pluca i nagoni na povracanje. Nisam mogla izdrzati ni minut s tim na kosi.:)
Bacila sam flasicu odmah u smece,iako je kostala oko deset eura.:))
И моја другарица је свом брату купила неки шампон и уље против опадања косе и за раст нове. Каже да несносно смрди.
 
e pa ovako...:manikir:

srecica je na kraju doneo odgovarajuci zvezdasti srafciger, posto tu velicinu nisam imala, i skinuo masku (maska nije prikacena kukama u gornjem delu za noge kade, kao kod modela koji sam videla na netu, nego samo sa dva donja srafa) i ispostavilo se da je sifon bio u pitanju, skroz je propao. :sad2: verovatno od onog cevotoka koji sam sipala.

a slabije oticanje je verovatno bilo zbog sifona, jer taj stari sifon nije imao samo crevo koje posle ide u odvod, nego je ispod odvoda kade imao neku posudicu od tvrde platike pod uglom od 45 stepeni, pa se na to nastavljalo crevo. sad je taj sifon sa crevom i voda otice odlicno.

tacno sam znala da su zas.rali nesto oko odvoda, i ugla oticanja vode, ali nisam znala da je samo do sifona.
 

Back
Top