Moj frizider ima stomacni problem, pomozite

Ovako, frizider je opet prdnuo, ali bukvalno. :rotf:

Ja se smejem, al mi nije smesno. Pre nekoliko dana ocistila sam frizider. Iskljucila ga na regulatoru bez pomeranja, sredila ga, ukljucila i sve je bilo ok. To vece udjem u kuhinju, a ono nesto smrducka ko neka piletina....a prethodno sam kuvala jaja i reko da nije od njih. Otvorim prozor izvetrim i kao sve ok. Ujutro opet ko da je neko prdnuo. Sve ispomeram, celu kuhinju, sredim i konstatujen da to dolazi od samog frizidera.
Znaci, periodicno frizider ispusti neki smrad ko da je neko prdnuo.
Kad sam ga pomerala prilikom pomeranja svih elemenata, u prvom momentu nije reagovao kad sam ga ukljucila. Sad radi, ali periodicno ispusti to nesto.
Freon je gas bez mirisa i boje, a srecica mi kaze da je to do vode koja se skuplja u nekoj posudi...ali to se pre nije osecalo.

Ima li neko sta reci na ovu temu, sta bi moglo biti mom frizideru?
Pa idi da pitas servis ili se ugledo na gazdu
 
samootapajuci, nije no frost. msm, frizider je iz 2005 godine. :lol:
Погледај при дну фрижидера, код оног сливника рупицу што води ка посуди споља, позади. Увуци чачкалицу као када пробаш јел кора печена. Ако је прљава ту се накупило нешто што ствара непријатан мирис.
 
Погледај при дну фрижидера, код оног сливника рупицу што води ка посуди споља, позади. Увуци чачкалицу као када пробаш јел кора печена. Ако је прљава ту се накупило нешто што ствара непријатан мирис.

bocnula sam, nema nista i iz te rupice ne smrdi, meni ne smrdi frizider unutra, nego mu izbija zi spoljog dela. prosto mi je neverovatno da se mis uvukao na 4 sprat, a ja nemam blizu terasu ili sta slicno od drugog stana....msm, kako s epeo uz zidove.

a nikad u zivotu mi nije smrdela ta posuda sa vodom, niti sam ikada cistila taj odvod kroz rupicu.
 
videcu, ako ne prestane do ponedeljka moracu da zovem majstora. ne smrdi kao paljevina, smrdi ko da je nesto crklo. :confused:

probacu jos da ocistim odvod.
Не видим у твојим одговорима да ли си извукла фриз и очистила посуду?
Вјероватно је то а због циркулације ваздуха ти осјетиш смрад на махове.
Нисам ни ја чистила нарочито ону рупицу, ал имам као пластични канап убачен ту и тиме се мало проџара.
Извичеш фриз, видиш шта је иза, размутиш лимунтус и сипаш у рупицу, очистиш и вјероватно ћеш тиме ријешити проблем.
 
Tako je mojoj drugarici nesto smrdelo i na kraju se ispostavilo da je puklo ono jaje cuvarkuca od uskrsa.
Ово се и мени десило. Не знам да ли ишта има гори мирис.
Мојој баки је исцурио, не знам како, квасац и слио се у ту рупицу. Зато сам се тога и сетила. И то је језив мирис.
 
tako je to kad vam frizder nije kao apoteka... da dodjete kod mene vidli bi sve poredjano u milimetar bez flekice il ne daj boze nabacno i iscurelo :lol:

zato se i razvo uzgred...
Ни ја не подносим неуредан фрижидер. Поготово ме мука ухвати када неко стави шерпу, или покрије тањиром нешто.
 
Ovako, frizider je opet prdnuo, ali bukvalno. :rotf:

Ja se smejem, al mi nije smesno. Pre nekoliko dana ocistila sam frizider. Iskljucila ga na regulatoru bez pomeranja, sredila ga, ukljucila i sve je bilo ok. To vece udjem u kuhinju, a ono nesto smrducka ko neka piletina....a prethodno sam kuvala jaja i reko da nije od njih. Otvorim prozor izvetrim i kao sve ok. Ujutro opet ko da je neko prdnuo. Sve ispomeram, celu kuhinju, sredim i konstatujen da to dolazi od samog frizidera.
Znaci, periodicno frizider ispusti neki smrad ko da je neko prdnuo.
Kad sam ga pomerala prilikom pomeranja svih elemenata, u prvom momentu nije reagovao kad sam ga ukljucila. Sad radi, ali periodicno ispusti to nesto.
Freon je gas bez mirisa i boje, a srecica mi kaze da je to do vode koja se skuplja u nekoj posudi...ali to se pre nije osecalo.

Ima li neko sta reci na ovu temu, sta bi moglo biti mom frizideru?
Kuku lele popravljaš stari friz. U financijskom si škripcu. To se menja na 4 do 5 god. Kucanski aparati i ako rade. Prodaš u 1/3 cene i kupiš nov.

Još se sa pilečinu fališ a ona prejeftina i nije ni ukusna.

Zato je bitna golema plača i keš. Da te ove sitnice ne hebu.
 

Back
Top