Moj frizider ima stomacni problem, pomozite

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
Ovako, frizider je opet prdnuo, ali bukvalno. :rotf:

Ja se smejem, al mi nije smesno. Pre nekoliko dana ocistila sam frizider. Iskljucila ga na regulatoru bez pomeranja, sredila ga, ukljucila i sve je bilo ok. To vece udjem u kuhinju, a ono nesto smrducka ko neka piletina....a prethodno sam kuvala jaja i reko da nije od njih. Otvorim prozor izvetrim i kao sve ok. Ujutro opet ko da je neko prdnuo. Sve ispomeram, celu kuhinju, sredim i konstatujen da to dolazi od samog frizidera.
Znaci, periodicno frizider ispusti neki smrad ko da je neko prdnuo.
Kad sam ga pomerala prilikom pomeranja svih elemenata, u prvom momentu nije reagovao kad sam ga ukljucila. Sad radi, ali periodicno ispusti to nesto.
Freon je gas bez mirisa i boje, a srecica mi kaze da je to do vode koja se skuplja u nekoj posudi...ali to se pre nije osecalo.

Ima li neko sta reci na ovu temu, sta bi moglo biti mom frizideru?
 
Ovako, frizider je opet prdnuo, ali bukvalno. :rotf:

Ja se smejem, al mi nije smesno. Pre nekoliko dana ocistila sam frizider. Iskljucila ga na regulatoru bez pomeranja, sredila ga, ukljucila i sve je bilo ok. To vece udjem u kuhinju, a ono nesto smrducka ko neka piletina....a prethodno sam kuvala jaja i reko da nije od njih. Otvorim prozor izvetrim i kao sve ok. Ujutro opet ko da je neko prdnuo. Sve ispomeram, celu kuhinju, sredim i konstatujen da to dolazi od samog frizidera.
Znaci, periodicno frizider ispusti neki smrad ko da je neko prdnuo.
Kad sam ga pomerala prilikom pomeranja svih elemenata, u prvom momentu nije reagovao kad sam ga ukljucila. Sad radi, ali periodicno ispusti to nesto.
Freon je gas bez mirisa i boje, a srecica mi kaze da je to do vode koja se skuplja u nekoj posudi...ali to se pre nije osecalo.

Ima li neko sta reci na ovu temu, sta bi moglo biti mom frizideru?
meni je srecica sumnjiv
 
Da li je samootapajući ? Ako jeste, treba očistiti tu isparavajuću posudu, a ne bi bilo loše da suneš malo sirćeta da prođe kroz odvodne kanale koji se nalaze iznad donje police, ona kao rupica gde se sliva voda kad se samootapa.

Znaci i ti mislis da je do te posude, posto jeste samootapajuci.
Ja sam se istraumirala, jer je pocelo iznenada...mada ima logike, pocelo je posle rucnog otapanja.
 
Mozda ti je otisao klikson.To ti je mali aparatić izmedju kabla koji ulazi u motor i samog motora
(crna kutijica) . Mozes i da pomirises uticnicu na kablu i utikac na zidu za struju. To moze da nagoreva i smrdi ko fuga.

Mirisala sam uticnice na zidu, nije od njih...nemoj da me plasis sa nagorevanjem...tacno ide odozdo ili je motor ili ta posuda za vodu.

A sto se tice tartufa na teglu od 200 grama ima 1 gram crnih tartufa i nista se od ukusa osim njih ne oseca....pa sad vidi koliko su jaki.
 
Mirisala sam uticnice na zidu, nije od njih...nemoj da me plasis sa nagorevanjem...tacno ide odozdo ili je motor ili ta posuda za vodu.

A sto se tice tartufa na teglu od 200 grama ima 1 gram crnih tartufa i nista se od ukusa osim njih ne oseca....pa sad vidi koliko su jaki.
motor se ne moze da oseca on je zatvoren u limu . Da ti se nije nakotila kakva zverka ispod frizidera.
............................................................................................................................................................
Zato
 
Ovako, frizider je opet prdnuo, ali bukvalno. :rotf:

Ja se smejem, al mi nije smesno. Pre nekoliko dana ocistila sam frizider. Iskljucila ga na regulatoru bez pomeranja, sredila ga, ukljucila i sve je bilo ok. To vece udjem u kuhinju, a ono nesto smrducka ko neka piletina....a prethodno sam kuvala jaja i reko da nije od njih. Otvorim prozor izvetrim i kao sve ok. Ujutro opet ko da je neko prdnuo. Sve ispomeram, celu kuhinju, sredim i konstatujen da to dolazi od samog frizidera.
Znaci, periodicno frizider ispusti neki smrad ko da je neko prdnuo.
Kad sam ga pomerala prilikom pomeranja svih elemenata, u prvom momentu nije reagovao kad sam ga ukljucila. Sad radi, ali periodicno ispusti to nesto.
Freon je gas bez mirisa i boje, a srecica mi kaze da je to do vode koja se skuplja u nekoj posudi...ali to se pre nije osecalo.

Ima li neko sta reci na ovu temu, sta bi moglo biti mom frizideru?
Iza, okreni ga, iza ti je ta posuda u kojoj se cedi prljava voda iz njega, to izvuces i operes wc sanitarom, gadna je u pm i smrdi jer je to voda sa organskim raspadom iz frizidera :pljus:
Vrati je posle na mesto
Ako i to ne resi problem zovi majstora
 

Back
Top