Moj frizider ima stomacni problem, pomozite

Affro*

Zaslužan član
Poruka
106.284
Nije mi smesno, puna mi je komora hrane, ne znam dal da kupujem nov frizider odmah ili sta da radim. :(
Zovi majstora mora da isčisti te cevi unutra gde se zaledi povremeno voda, pa se čuje kao da puca iz frižidera. To se dešava i kod mene nekad nešto čagrlja kao da 7ma nešto u njemu, ali nema mirisa. Nemoj da kupuješ frižider dok to ne pikušaš da popraviš. Dobar frižider nije jeftin, tako da nemoj da se zalećeš.

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.602
Ovako, frizider je opet prdnuo, ali bukvalno. :rotf:

Ja se smejem, al mi nije smesno. Pre nekoliko dana ocistila sam frizider. Iskljucila ga na regulatoru bez pomeranja, sredila ga, ukljucila i sve je bilo ok. To vece udjem u kuhinju, a ono nesto smrducka ko neka piletina....a prethodno sam kuvala jaja i reko da nije od njih. Otvorim prozor izvetrim i kao sve ok. Ujutro opet ko da je neko prdnuo. Sve ispomeram, celu kuhinju, sredim i konstatujen da to dolazi od samog frizidera.
Znaci, periodicno frizider ispusti neki smrad ko da je neko prdnuo.
Kad sam ga pomerala prilikom pomeranja svih elemenata, u prvom momentu nije reagovao kad sam ga ukljucila. Sad radi, ali periodicno ispusti to nesto.
Freon je gas bez mirisa i boje, a srecica mi kaze da je to do vode koja se skuplja u nekoj posudi...ali to se pre nije osecalo.

Ima li neko sta reci na ovu temu, sta bi moglo biti mom frizideru?
Imas iza jednu plitku plasticnu tacnu koja se nalazi iznad samog motora. Temperatura motora zagreva taj visak vode i on onda isparava.
E, ta tacna ti je ispala izlezista jer si verovatno pomerala frizider.

Nema sta ne znam

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.