Quantcast

Moj drug pera & ja

Mislite li da je Pera jako fin i kulturan mladic ?

• Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
jeste zabranjeno postavljanje tema o drugim chlanovima, ali rech je samo o vashem mishljenju

naime vec duzhe vreme se provlachi pricha o znate vec chijim silnim obozhavateljima i poshtovaocima na ovom forumu
pa eto mene, a verujem i mnoge druge chanove istog zanima ko su ti ljudi , i postoje li oni, tako da ako vam nije teshko molim vas da odgovorite na anketu :arrow:

fala unapred nadam se da ce modovi imati obzira prema radoznalosti mnogih ovde :smile:

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
pa u chemu je problem ?
nije valjda strashno priznati da nekog jako cenish i poshtujesh, pera tvrdi da je forum pun istih i ja mu zaista verujem :lol:
pa reko da vidim ko su ti ljudi

evo krvolok se prvi prijavio, sad ce i ostali :lol:

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
jao krvoloche al si pi... :lol: ccc

uglavnom pretpostavka je da ako se neko odluchi za druge dve opcije da nece moci peru skinuti sa vrata
nikad vishe, ajde malo hrabrosti
i vere u moderatore i volju naroda :twisted:

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
e da naravno da se tema proshiri mozhe i mali esej o tome zashto se opredelili za ponudjenu opciju :D

evo ja napr. znam da taman i da ga banuju ( a shto je mala verovatnoca ) on se pojavio pod novim nikom za nepunih 5 minuta, tako da to nije nikakav problem
al imam neki utisak da je svaka reinkarnacija sve gora od one prethodne
ja sam to shto mislim sad o choveku mislila i pre 2 godine sa njegovih nepunih 10 postova,
(iako nisam mogla ni danaslutim do kojih granica se to neshto mozhe razviti), pa me eto zanima
koji bi mu novi nik bio, i u kom pravcu bi se taj razvio :D

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
ma nije ludilo
chovek se konstatno poziva na ljude koji ga ovde vole
pa eto teme da se prijave ti isti , ako im nije teshko
nishta vishe
a eto i on sam da se uveri u ispravnost svojih pretpostavki

storm cloud

Poznat
Poruka
9.022
raindog:
e da naravno da se tema proshiri mozhe i mali esej o tome zashto se opredelili za ponudjenu opciju :D

evo ja napr. znam da taman i da ga banuju ( a shto je mala verovatnoca ) on se pojavio pod novim nikom za nepunih 5 minuta, tako da to nije nikakav problem
al imam neki utisak da je svaka reinkarnacija sve gora od one prethodne
ja sam to shto mislim sad o choveku mislila i pre 2 godine sa njegovih nepunih 10 postova,
(iako nisam mogla ni danaslutim do kojih granica se to neshto mozhe razviti), pa me eto zanima
koji bi mu novi nik bio, i u kom pravcu bi se taj razvio :D
Нисам гласала за три, јер то нема никакве сврхе, као што си и сама рекла.

Два, зато што је једини проверен лек игнорисање. Мада, зна да буде забавно кад га неко разјари. :lol:

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
@raindog,
Da si stvarno htela iskreno izjasnjavanje forumasa o liku i delu doticnog,postavila bi tajnu anketu i opcije ne bi bile tako rigidne-za ili protiv.Ne mislim da treba da ga banuju niti da je za izbegavanje ali ga i ne cenim i postujem-coveka treba da poznajes da bi dao takvu pozitivnu ocenu.Ovako ce glasati samo oni koji su iskljucivo protiv Pere,tako da ce ovo prerasti u samo jos jedno prepucavanje izmedju Pere i tebe(kad Pera vidi temu),predpostavljam da ce i Ani da se prikljuci....Ako ti toliko smeta najbolje je da ga ignorises.Ovako mu samo dajes na znacaju.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.