Quantcast

moj deda kaze da je poznavao vampira prica

robocap22

Obećava
Poruka
64
ovako moj deda kaze da je poznavao vampira evo je prica imao je druga kog je poznavao od rodjnja isli su zajedno u skolu on kaze kad igraju fudbal i taj lik padne on bi uvek lizo krv to i nije cudno svi to rade al cudno je postalo kad je naso devojku naime moj deda je vido nju i njega iza coska kako se ljube odjednom je cuo vrisak vido je nju kako vristi drzi se za usta i place iza nje vido je njega sa krvavim ustima on je tvrdio da je hteo malo da je ujede o on je njoj prepolovio usnu ako ovo nije cundo gle ovo jednom su se on i moj deda potukli on je dobio udarac u glavu i malo krvi je ostislo na zid pomirili su se i moj deda je otso po krpu da on stavi na glavu kad se vratio krvi sa zida nije bilo a ovaj lik je lizo svoje lice jer mu je nos krvario dao mu je krpu i se ovaj je bio iza njega i gledao ga u ogledalu vido je kako ovaj ne drzi krpu na nosu neka samo pusta krv ovo je sad naj deo taj lik je stalno iso u mesaru jedno ga je moj deda pito sto ide odgovor je bio keva ga poslala ali kad je moj deda pito kevu sto ga stalno salje u mesaru ona je rekla da ga nikad nije poslala i tako moj deda je kreno da vidi sta on radi sa mesom prati ga je do terena za fudbal gde je iza bila suma na koju je bio uperen reflektor da znaju gde ode lopta kad je uso u sumo tamo su bili jos neki likovi sa njim uzimali su i sisali to meso kaze moj deda:eek: onda se reflektor upalio i sve osvetlio oni su bili krvavi i videli su mog dedu poceli su da ga jure i gadjaju stvarima tako je on pobego posle u skli ga je vido jos par puta imao je posekotina na venama ja sa ga pito je laze ili istina on kaze istina doduse baba mi je pricala kako se moj deda uvek plasio stvarno ima sikeru ispod kreveta koliko god je cundno i smesnu on se cak i plasi mraka u vojsci kaze da je vido mnogo takvi slucajeva ma da ja kazem da se usro kad ga je granata pogodila i poremetila mu vilicu kaze da ga je nesto lizalo ja neverujem al eto prica sad me zaima dali stte vi imali ovakve dozivljaje:sad2:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.