Moj buduci me prevario u bordelu!

:eek::roll:
zaista zelim da verujem da trolujes..zaista...
Džaba se bečiš i prevrćeš očima, ne trolujem. Nemam sluha za dramu prevario me je, ebo je drugu. Ne vidim da je on njoj učinio išta loše time, mslm, svesne ste da muškarac sa kim ste ima potrebe i prilike koje mu se pružaju da ih zadovolji. Ne znam šta je očekivala, da neko sa kim je u vezi sam igra zeka ima kapu zeka nema kapu dok joj piše pisma iz daljine. Pritom čovek i nije jurcao za drugim ženama, nije neku drugu lagao, mazao, što sve muškarci rade ma koliko se tu zgražavale i pravile neupućene, jednostavno je otišao i platio za snošku. Kao što spominju, mnogo gde je i to ritual nakon obavljenog posla. Sad nek dobro razmisli, šta i kako dalje, to sa brisanjem i blokiranjem ne priliči ni maloletnicama, a ne zreloj osobi pred udajom. Ako neke stvari ne može da prihvati i izvaga za nju brak i nije, mslm, nisam se nešto nagledao vernih oženjenih nit udatih koje to traže. Ionako vernost nije u gaćama, već biti tu, tj ostati i opstati zajedno kad je baš teško, ne poželeo ikom da se desi.

I još jednom da spomenem kako me nervira ljiga od burazera, takvom ponašanju zaista nema mesta.
 
Džaba se bečiš i prevrćeš očima, ne trolujem. Nemam sluha za dramu prevario me je, ebo je drugu. Ne vidim da je on njoj učinio išta loše time, mslm, svesne ste da muškarac sa kim ste ima potrebe i prilike koje mu se pružaju da ih zadovolji. Ne znam šta je očekivala, da neko sa kim je u vezi sam igra zeka ima kapu zeka nema kapu dok joj piše pisma iz daljine. Pritom čovek i nije jurcao za drugim ženama, nije neku drugu lagao, mazao, što sve muškarci rade ma koliko se tu zgražavale i pravile neupućene, jednostavno je otišao i platio za snošku. Kao što spominju, mnogo gde je i to ritual nakon obavljenog posla. Sad nek dobro razmisli, šta i kako dalje, to sa brisanjem i blokiranjem ne priliči ni maloletnicama, a ne zreloj osobi pred udajom. Ako neke stvari ne može da prihvati i izvaga za nju brak i nije, mslm, nisam se nešto nagledao vernih oženjenih nit udatih koje to traže. Ionako vernost nije u gaćama, već biti tu, tj ostati i opstati zajedno kad je baš teško, ne poželeo ikom da se desi.

I još jednom da spomenem kako me nervira ljiga od burazera, takvom ponašanju zaista nema mesta.

Britis, kada nema romantike ili iluzije romantike nema ni garancije one lojalnosti kako je ti opisujes.

Ako je zaista sve to normalna stvar onda ni brat nije ljiga sto je to preneo, a svakako ne bi trebao da bude ljiga sto mu je maticna porodica i sestrina sreca ispred coveka koji mu je zavrsio neki posao.

Mozda mozes potegnuti materijalisticku logiku da ona treba da bude srecna sto uopste dobija takvog imucnog baju na tacni, a da je sve drugo manje bitno, ali ja se prvi ne bih zadovoljio time niti bih tako nesto preporucio mom clanu porodice.

No, kada se ovako postave stvari bas mi nije jasno koji je smisao bilo kakvog bracnog vezivanja? Jedino deca...
 
A mogu samo da zamislim situaciju, "ajde familijo, da te ja vodim na jedno mesto malo da omastis brk".
Da razumem otisli, popili, napili se, klasika, ovo je ipak previse za moj ukus.

Kada imas nekog prostitutke su van svakog pitanja, a i druge zene, valjda je to neki oblik postovanja druge osobe.
Nego eto, mozda labilna osoba, mozda te ne postuje dovoljno, mozda nije takav njegov moralni kompas, jer to je seks samo, platio i zavrsio, nema tu ljubavi i bilo cega drugog.
 
Džaba se bečiš i prevrćeš očima, ne trolujem. Nemam sluha za dramu prevario me je, ebo je drugu. Ne vidim da je on njoj učinio išta loše time, mslm, svesne ste da muškarac sa kim ste ima potrebe i prilike koje mu se pružaju da ih zadovolji. Ne znam šta je očekivala, da neko sa kim je u vezi sam igra zeka ima kapu zeka nema kapu dok joj piše pisma iz daljine. Pritom čovek i nije jurcao za drugim ženama, nije neku drugu lagao, mazao, što sve muškarci rade ma koliko se tu zgražavale i pravile neupućene, jednostavno je otišao i platio za snošku. Kao što spominju, mnogo gde je i to ritual nakon obavljenog posla. Sad nek dobro razmisli, šta i kako dalje, to sa brisanjem i blokiranjem ne priliči ni maloletnicama, a ne zreloj osobi pred udajom. Ako neke stvari ne može da prihvati i izvaga za nju brak i nije, mslm, nisam se nešto nagledao vernih oženjenih nit udatih koje to traže. Ionako vernost nije u gaćama, već biti tu, tj ostati i opstati zajedno kad je baš teško, ne poželeo ikom da se desi.

I još jednom da spomenem kako me nervira ljiga od burazera, takvom ponašanju zaista nema mesta.

Kako bi ti postupio da tvoja zena ide u bordele i masno placa?
 
Poslednja izmena:
Dok je meni dobra šta radi sa svojim parama kad nisam tu je njena stvar, kad više ne bi bila dobra verovatno bih je i zbog toga teretio na sudu prilikom raspodele dece. Da ne razvodnjavam sa šbbkbb, tema je konkretan primer a ne sad da vam iznosim svoju životnu filozofiju.

Kakva raspodela?
Sta ako je s drugim pravila decu dok je bila s tobom?
 
Poslednja izmena:
Zelim da ispricam moju pricu,i odmah naglasim i zamolim one koji zele,da se smeju i izigravaju,da se ne ukljucuju u komentare!
Bila sam oko3g. i do skoro u vezi sa covekom,koji ima 42 god,ja imam 34.Bio je dobar,pazljiv i osecajan.Zivimo u razlicitim gradovima,i planirali da se uskoro ja preselim kod njega..Sve je bilo ok,i bili smo u dobrim odnosima,on je stalno govorio kako me voli i zeli..Gde god bi krenula,zvao bi me telef.slao poruke,da vidi sta radim i ono uobicajeno..Nije lep,ali sam ga zavolela jer sam poverovala da je iskren i da mu stvarno znacim,kako je govorio! Jednom prilikom moj rodjeni brat 28g. je otiso,kod njega da bi video za neki poso,i preselio se i on tamo..Ostao je mesec dana,zadnji vikend su izasli u provod,kao i obicno..medjutim tog zadnjeg su posle pica i zezanja..otisli u bordelu,on,moja ljubav je platio 400€ za obojicu ( nije rec o Srbiji) castio brata i sebe sa po jednom eskort damom,po sat vremena.Ne bi to ni saznala,ali je moj brat reko u poverenju mojoj majci,a ona meni.Iznenadjena i zbunjena...! jos i sa mojim rodjenim bratom! u javnoj kuci..strasno ruzno sam se osecala!
A brat ga je krio,da bi mu on navodno zavrsio za neki poso,i tako nije hteo da mi kaze,da bi ja odrzavala odnose lepe i dalje..kvarno!
Posto sam sve iznela na videlo i rekla,na kraju mi je i brat priznao,a prvo me pravio ludu,i da nisam lepo skapirala..Sada me on zove place,zeli da mu se oprosti...kaze kako je pogresio,ali zasto tada nije video da je to greska! Nego sada posto sam saznala!Navodno se kajao odmah sutra...:)
Ja sam zablokirala telef.brojeve ,fb,prekinula svaki kontakt! Brat me je isto razocarao...Sta vi mislite da li takvoj osobi treba pruziti drugu sansu?
Hvala unapred!
Mila to se desava..
jer si mu blizu?nisiii,,:)
nije ostvario nikakvu vezu vec se samo sexualno zadovoljio.
nema tu emocija..jednostavno se malo napili i resili da istresu muda :)
Sto e tice tvog brata i on je musko..
krio jer ne zeli da imate problema i msm da je mislio dobro i postupio sasvim ispravno ;)
 
Mila to se desava..
jer si mu blizu?nisiii,,:)
nije ostvario nikakvu vezu vec se samo sexualno zadovoljio.
nema tu emocija..jednostavno se malo napili i resili da istresu muda :)
Sto e tice tvog brata i on je musko..
krio jer ne zeli da imate problema i msm da je mislio dobro i postupio sasvim ispravno ;)

ostvario je prevaru,tu su emocije nebitne.....dal je hteo samo seks ili nesto vise nebitno...
nije odrzao datu rec,nije je postovao,i nije stavio njene emocije ispred njegove fizicke potrebe...
plus sto automatski ne moze vise nikad da mu veruje...i uvek ce se pitati gde je i skim je..
 
Zelim da ispricam moju pricu,i odmah naglasim i zamolim one koji zele,da se smeju i izigravaju,da se ne ukljucuju u komentare!
Bila sam oko3g. i do skoro u vezi sa covekom,koji ima 42 god,ja imam 34.Bio je dobar,pazljiv i osecajan.Zivimo u razlicitim gradovima,i planirali da se uskoro ja preselim kod njega..Sve je bilo ok,i bili smo u dobrim odnosima,on je stalno govorio kako me voli i zeli..Gde god bi krenula,zvao bi me telef.slao poruke,da vidi sta radim i ono uobicajeno..Nije lep,ali sam ga zavolela jer sam poverovala da je iskren i da mu stvarno znacim,kako je govorio! Jednom prilikom moj rodjeni brat 28g. je otiso,kod njega da bi video za neki poso,i preselio se i on tamo..Ostao je mesec dana,zadnji vikend su izasli u provod,kao i obicno..medjutim tog zadnjeg su posle pica i zezanja..otisli u bordelu,on,moja ljubav je platio 400€ za obojicu ( nije rec o Srbiji) castio brata i sebe sa po jednom eskort damom,po sat vremena.Ne bi to ni saznala,ali je moj brat reko u poverenju mojoj majci,a ona meni.Iznenadjena i zbunjena...! jos i sa mojim rodjenim bratom! u javnoj kuci..strasno ruzno sam se osecala!
A brat ga je krio,da bi mu on navodno zavrsio za neki poso,i tako nije hteo da mi kaze,da bi ja odrzavala odnose lepe i dalje..kvarno!
Posto sam sve iznela na videlo i rekla,na kraju mi je i brat priznao,a prvo me pravio ludu,i da nisam lepo skapirala..Sada me on zove place,zeli da mu se oprosti...kaze kako je pogresio,ali zasto tada nije video da je to greska! Nego sada posto sam saznala!Navodno se kajao odmah sutra...:)
Ja sam zablokirala telef.brojeve ,fb,prekinula svaki kontakt! Brat me je isto razocarao...Sta vi mislite da li takvoj osobi treba pruziti drugu sansu?
Hvala unapred!

Gde si ti našla da tražiš odgovore? :roll: Traži drugog momka, a za brata stvarno ne znam. Tu bih se ja više razočarao.
 
ostvario je prevaru,tu su emocije nebitne.....dal je hteo samo seks ili nesto vise nebitno...
nije odrzao datu rec,nije je postovao,i nije stavio njene emocije ispred njegove fizicke potrebe...
plus sto automatski ne moze vise nikad da mu veruje...i uvek ce se pitati gde je i skim je..
Jel znas sta znaci kad si odsutan duze vremena od svoje zenske..
ti klubovi su proverene ribe koje rade svoj posao kao i kad ti spremas veceru npr..
muskarac koji nadje zamenu i setka je po gradu je ono najbolnije,
to sto isao jer je imao potrebu i jos castio njenog brata su stvari koje muski rade...ne vidim razlog da mu ne oprosti..bolno jeste to stoji al ljudi smo pa i gresimo ponekad.
 
Poslednja izmena:
Jel znas sta znaci kad si odsutan duze vremena od svoje zenske..
ti klubovi su proverene ribe kje rade svoj posao kao i kad ti spremas veceru npr..
muskarac koji nadje zamenu i setka je po gradu je ono najbolnije,
to sto isao jer je imao potrebu i jos castio njenog brata su stvari koje muski rade...ne vidim razlog da mu ne oprosti..bolno jeste to stoji al ljudi smo pa i gresimo ponekad.

ko sto rekoh stavlja svoje potrebe i svoje nagone ispred njenih emocija..pa nije zivotinja da ne moze da se kontrolise,a i moze da se samozadovljava ili da se sexaju preko neta,ako je toliko zavistan,a 3ce nije on otisao na 100 godina vec na poslovni put..
i zanemarujes cinjenicu da kad jednom napravis takvu gresku ne moze ti se posle nikad verovati da je neces ponoviti..
 
Jel znas sta znaci kad si odsutan duze vremena od svoje zenske..
ti klubovi su proverene ribe kje rade svoj posao kao i kad ti spremas veceru npr..
muskarac koji nadje zamenu i setka je po gradu je ono najbolnije,
to sto isao jer je imao potrebu i jos castio njenog brata su stvari koje muski rade...ne vidim razlog da mu ne oprosti..bolno jeste to stoji al ljudi smo pa i gresimo ponekad.

Ovo je nekako najzrelije razmisljanje po mom misljenju.

Zivot je cudo a vremena su luda i naopaka pa i odonosi medju polovima i ljudima uopste.
Ako si sa tako zrelim covekom ti od trideset i neke bila pred brakom potpuno je suludo sve to baciti u vodu zbog *****.Aloooo!!!Znas li ti cemu one sluze???Gde je bre tu prevara?
Jedino je problem u tome sto mi kao balkanci nismo spremni da prihvatimo i opravdamo isti takav cin u suprotnom smeru.Dakle,kako bi se javnost odnosila prema zeni koja je otisla u muski bordel i platila za sex?Verovatno bi je nazvali najgorim imenima i osudili.Nije da bilo koga branim ili sudim.Generalno smatram da odlazak u bordel nije prevara bilo da je to uradio muskarac ili zena.Bordel je mesto za praznjenje,bez emocija,vezivanja itd...tu radi lova.Druga je stvar sto to nije moralno po necijim licnim nacelima.Ja bih bila ljuta na svog muza da tako nesto uradi i ocitala bi mu lekciju ali ga sigurno ne bih napustila zbog toga.Da li bi on meni tako nesto progledao kroz prste,nisam sigurna.Jedino sto ja nikad ali niiiiikad ne bih bila u stanju da odem u bordel.Prevarila bih ga jedino u slucaju mnogo vece ljubavi i privrzenosti drugom muskarcu ali bi se onda najpre razvela.

Postupak tvog brata je donekle opravdan jer se vodio trenutnim pojacanim delovanjem muskih hormona.U tom momentu nije mislio na sestru i ponuda tvog buduceg mu je bila zanimljiva.Mislis li ti da je on razmisljao da te decko vara?Verovano da nije jer zna cemu bordel sluzi.Jedino je malo ljigavo od tog tvog decka da nudi tvom bratu takvo cascavanje.Tu bi ga iskritikovala da je morao vise da povede racuna.Bilo bi zgodnije da je otisao sam ili sa nekim drugom,kolegom ...Morao je da ima na umu da je to ipak tvoj brat.

Da skratim pricu.Mislim da je ovde zakazala porodica koja nije mnogo mislila na tvoje emocije.Morali su da imaju u vidu tvoju srecu i buduci zivot.Ako te dovoljno poznaju i vole morali su da precute i zaborave ovako nesto zarad tvoje srece.Da se ti lepo udas ako sve drugo stima i zaboravis na tu glupost.Ako sumljas u njega kao muskarca i da te vara na svakom cosku onda ga ostavi zauvek.Ako mu je ovo jedina mrlja u vasoj vezi onda je potpuno glupo odbaciti ga i biti srecan.
 
Zelim da ispricam moju pricu,i odmah naglasim i zamolim one koji zele,da se smeju i izigravaju,da se ne ukljucuju u komentare!
Bila sam oko3g. i do skoro u vezi sa covekom,koji ima 42 god,ja imam 34.Bio je dobar,pazljiv i osecajan.Zivimo u razlicitim gradovima,i planirali da se uskoro ja preselim kod njega..Sve je bilo ok,i bili smo u dobrim odnosima,on je stalno govorio kako me voli i zeli..Gde god bi krenula,zvao bi me telef.slao poruke,da vidi sta radim i ono uobicajeno..Nije lep,ali sam ga zavolela jer sam poverovala da je iskren i da mu stvarno znacim,kako je govorio! Jednom prilikom moj rodjeni brat 28g. je otiso,kod njega da bi video za neki poso,i preselio se i on tamo..Ostao je mesec dana,zadnji vikend su izasli u provod,kao i obicno..medjutim tog zadnjeg su posle pica i zezanja..otisli u bordelu,on,moja ljubav je platio 400€ za obojicu ( nije rec o Srbiji) castio brata i sebe sa po jednom eskort damom,po sat vremena.Ne bi to ni saznala,ali je moj brat reko u poverenju mojoj majci,a ona meni.Iznenadjena i zbunjena...! jos i sa mojim rodjenim bratom! u javnoj kuci..strasno ruzno sam se osecala!
A brat ga je krio,da bi mu on navodno zavrsio za neki poso,i tako nije hteo da mi kaze,da bi ja odrzavala odnose lepe i dalje..kvarno!
Posto sam sve iznela na videlo i rekla,na kraju mi je i brat priznao,a prvo me pravio ludu,i da nisam lepo skapirala..Sada me on zove place,zeli da mu se oprosti...kaze kako je pogresio,ali zasto tada nije video da je to greska! Nego sada posto sam saznala!Navodno se kajao odmah sutra...:)
Ja sam zablokirala telef.brojeve ,fb,prekinula svaki kontakt! Brat me je isto razocarao...Sta vi mislite da li takvoj osobi treba pruziti drugu sansu?
Hvala unapred!

YesMinisterReaction61.gif
 

Back
Top