Moj bivsi je bi

Saznah to malopre i pogodilo me, nije da nije.
Nemam nista protiv bi osoba, da ne tumacite pogrsno, nego sam se osetila malo onako...izdanom.
Zasto je to krio od mene? Zar me je smatrao nekom konzervom :cry:

Kako bi se vi osecali da saznate da ste bili sa nekim ko je krio tako bitnu stvar od vas?

misim shta da kazhem sem --------> jel zbog toga bivshi!?

normalno se to nekako odmah na dejtu treba naglasiti da imamo prostor i vreme da popegnemo :mrgreen:
 
Saznah to malopre i pogodilo me, nije da nije.
Nemam nista protiv bi osoba, da ne tumacite pogrsno, nego sam se osetila malo onako...izdanom.
Zasto je to krio od mene? Zar me je smatrao nekom konzervom :cry:

Kako bi se vi osecali da saznate da ste bili sa nekim ko je krio tako bitnu stvar od vas?
nije ti rekao jer nije ni sam bio raskrstio sa sobom
nije se dobro osecao u svojoj kozi
verujem da to sto ti je precutao nije imalo nikakve veze sa tobom, vec sa njim licno

jbg
svako bi se na tvom mestu osecao zbunjeno
 
Saznah to malopre i pogodilo me, nije da nije.
Nemam nista protiv bi osoba, da ne tumacite pogrsno, nego sam se osetila malo onako...izdanom.
Zasto je to krio od mene? Zar me je smatrao nekom konzervom :cry:

Kako bi se vi osecali da saznate da ste bili sa nekim ko je krio tako bitnu stvar od vas?
Krio je jer je znao da bi ga ostavila kada bi ti rekao, pri tom i da ne kaze nije ok..mene bi to takodje pogodilo i da je bi i da je to krio od mene
 
Saznah to malopre i pogodilo me, nije da nije.
Nemam nista protiv bi osoba, da ne tumacite pogrsno, nego sam se osetila malo onako...izdanom.
Zasto je to krio od mene? Zar me je smatrao nekom konzervom :cry:

Kako bi se vi osecali da saznate da ste bili sa nekim ko je krio tako bitnu stvar od vas?
Pre nekoliko godina, koleginica sa posla, izuzetno lepa, vitka, visoka došla na posao sva pogubljena. Nije sa bilo kim razgovarala. Onda, drugi ili treći dan čujem telefonom nekoga pita za savet po pitanju razvoda. Video sam joj muža par puta ali ga nikada lično nisam upoznao. Decu, dvoje dece, sin i ćerka, znam jer su umeli da svrate do mame na posao.
Pošto mi je odličan drug advokat kao i njegova supruga, rekoh joj, izvini, čuo sam razgovor pa ako mogu da pomognem?
Tada se rasplakala i drhtavim glasom mi je rekla, sve, sve mi se srušilo?
Da skratim. Bilo je leto, deca bila kod njenih roditelja a ona ranije otišla sa posla i u stanu zatekla muža u krevetu sa nekim muškarcem i to u pozi....?!
Kaže, šok je bio takav da nije bila u stanju ni da se pokrene niti bilo šta da kaže.
Prešla je kod majke i želi što pre da se razvede jer joj se gadi pomisao i na taj stan i bivšeg muža a čak joj je muka od toga što sa njim ima decu. Razvela se brzo ali se povukla skroz u sebe. Smršala je, postala sasvim druga osoba a onda i dala i otkaz. Nedavno sam čuo, udala se ponovo i odselila se u Kanadu.
 

Back
Top