Quantcast

Mogucnost izlaska na you tube, facebook, twitter na poslu gdje je na serveru blokiran

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
17.402
Probaj preko Hide my ass proxyja www.hidemyass.com

A ima i programcic al nema sanse da se setim naziva, koristili ga na fakultetu gde su isto zabranjeni pojedini sajtovi, otvarao k'o od sale. Ako se setim postavim link.

I to portable programcic, nikakva instalacija samo gurnes flash. :besna::besna::besna::besna: stao mi mozak !

p.s.

Hide my Ass proxy je takodje odlican za video klipove koji su zabranjeni u nasoj zemlji autorska prava i sl. 100% ste se susretali sa takvim stvarima na youtube-u

Poslednja izmena:

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.042
onda je pametan administrator,ali u 90% slucajeva nailazis na amatere koji ce to raditi pojedninacno po kompu ili jos bolje preko antivirusa
na faksu sam imao zabranu za instalaciju programa(zbog virusa),mi skinemo portabl kanter i onda cela sala zveci od bombi i rafalne paljbe :) a adminisratori se cude kako smo pokrenuli

Poslednja izmena:

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
17.402
Da , program je "ultra surf" https://ultrasurf.us setio se :)

Program nije stetan po racunar ali je moguce da ce neki antivirusni sistemi izbaciti upoziorenje da softver ima potencijalni maliciozni kod, naravno, inace ne bi imao bypass mogucnost. Kome treba eto mu kod mene je radio u 100% slucajeva ;)

Softver je portable naravno, i moze biti pokrenut cak i sa flash memorije.

Poslednja izmena:

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
17.402
Ovaj program sto si govorio ne mogu pokrenuti odma ga antivirus kasperski blokira a ne mogu promjeniti nista u opcijama antivirusa trazi sifru.
Ne znam da li te iko posmatra sta radis za racunarom, ali mozes pokusati da pristupis "opcijama" kasperskog bez sifre iz safe mode-a , i tamo dodas odredjeni softver u "trusted" aplikacije, koliko znam prethodne verzije su imale taj propust, ako se moze reci da je propust. Sve u svemu mozes probati i ovu varijantu ako si u mogucnosti

crnatrojka

Početnik
Poruka
27
Pokusavao sam da udjem u safa mod ali ne mogu ima sifra za ulazak koja nije ista kao za ulazak u sistem, a sifru ne smijem da brisem moze neko nekad provjeriti.
Koristim ovaj sajt sto si poslao Hide my ass i radi solidno malo steka ali je dobro, neki se klipovi ne mogu gledati ali nema veze, filmovi online rade :)
Hvala puno ako bude nekih novih problema javljma se ;).
Pozdrav

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
17.402
Pa yhbga baguje malo, zato sam i preporucio onaj program , mada pogledaj malo vise opcije na stranici "Advanced options", imas mogucnost da koristis druge servere preko kojih te redirektuje, potrazi malo vise na google-u takodje te youtube proxy-je mozda pronadjes nesto stabilnije, sta znam, a sto se tice programa, ima jos gomila na tu foru , mada ih ne koristim tako da ih nisam proverio, ako nadjem nesto sto AV ne detektuje postavicu pa probaj. ;)

P.s.

Ako imas pristup command prompt-u , mozes probati takodje da umesto www.facebook.com upises samo njegov IP u address bar-u

Primer:

Otvoris cmd
i u konzoli upises tracert www.facebook.com i udaris enter

I izaci ce ti IP npr. www.facebook.com [66.220.152.16] koji mozes upisati u address bar-u u pretrazivacu umesto adrese (znaci samo npr. 66.220.152.16 ) , to vazi i za ostale sajtove.

mozda upali, sta znam probaj sve kombinacije pa vidi ;)

Poslednja izmena:

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.042
Koliko se ja razumijem mislim da je blokirano pojedinacno po kompu i kolika je mogucnost da me provali posto je ovo proradilo?
Hvala puno :super: :super:
ako mislis na ubuntu,pa ne moze osim ako te neko ne vidi,samo udaris po dugmetu za restart i izvuces flash,mada se i on brzo softverski restartuje ,sve zavisi od masine i flash-a

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.