Slavic Land
Aktivan član
- Poruka
- 1.168
Da li živimo u zabludi da demokratija nosi sa sobom i slobodu medija?
hm...
teško pitanje...
Da li je WikiLeaks u domenu špijunaže ili u domenu vrha slobodnog novinarstva?
Zašto arhivu WikiLeaksa čuvaju a domene registruju sitni "revolucionari" a Vlade više svetskih država ukidaju postojeće WikiLeaks internet domene i brišu arhive?
hm...
teško pitanje...
Da li je WikiLeaks u domenu špijunaže ili u domenu vrha slobodnog novinarstva?
Zašto arhivu WikiLeaksa čuvaju a domene registruju sitni "revolucionari" a Vlade više svetskih država ukidaju postojeće WikiLeaks internet domene i brišu arhive?



