Mogu li zene raditi muske poslove?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Moze li zena raditi na nekim muskim poslovima i koliko joj vremena treba za privikavanje?
Po nekoj logici da budu ravnopravne ,posto muskarci umeju da kuvaju,peglaju,peru i mozda je to razlog sto danas imate manje sanse za udaju nego ranije.Muskarci su dovoljni sami sebi
i to je razlog sto ima toliko pedera....Zanima me ko koga tu vise obmanjuje?

JA sam najvise obmanut posto nisam gay .
 
Dont_Break_The_Oath:
Pa kada je Danica Patrick kao prva zena u CART sampionatu stigla 4 na cilj na cuvenoj trci 500 milja Indianapolisa, sto da ne mogu da rade muske poslove.
Takodje pogledajte Coru Schumacher kako se uspesno takmici u Mini Cooper seriji u Nemackoj.

Nemas tacne informacije. Jeste ona bila 4-ta, zbog njene sigurnosti daljinski su upravljali iz boxa. I koliko je tu njena zasluga?

Isto zasluga Vesne Vulovic koja je pala iz aviona sa 1500 metara (zvanicno) a ne zvanicno sa 300 metara, i pala na stog sena.
Ne veruj svakoj informaciji.
 
Ja radim sve poslove i dalje mi nije jasno sta su to muski,a sta zenski? Bar kod nas nema takve podele. Ono sto mi je specijalnost, jeste montiranje namestaja, tu sam majstor. Cak me i drugi zovu kao savetnika i ispomoc. :mrgreen:
Vec sam negde navodila, sve sto ima veze sa kolima i sa kucom, radim sama, uglavnom. I kao devojcica, bilo mi je zanimljivije da se igram s tatom u garazi, nego da u kuhinji gledam mamu kako pravi kolace ili pere sudove. :lol:
 

Back
Top