...mogao sam biti JA bilo sta....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ne zelim da znam.. imam zelja koje zelim da ostvarim i koje ce tek dobiti na boji i obliku...
radije pushtam vreme da me vodi, umesto da ja vodim vreme u nevreme...nekad se stvarno iznenadim, ali ostavim prostor da se iznenadjujem i dalje.. kao ne vidim...
 
Incognito:
Chan Shaolin Si:
bicu najbolji stomatolog u gradu

Odlicno! ... Meni bas jedan treba ;) Dosadise mi ovi nesposobni ovde kojima tudje vreme ne predstavlja nista... 'dodjite za 3 nedelje...' uzas...

jeßes ga to je u sklopu svakog stomatologa jedino ne nekog ko pojma nema da radi pa niko kod njega ne ide a kod dobrog stomatologa je vazda guzva.
 
Pa da... ali zasto da dodjem za 3 nedelje da zavrsi posao za koji mu je potrebno 5 minuta?...

Pa evo karaju me u zdrav mo... pardon... stavljaju mi do znanja, vec dve godine... Uzese mi debele pare, i samo me vrte levo-desno... Kao da sam ja resio da provedem 5 godina po njihovim ordinacijama i da samo na to mislim...

Ma uzas!

Stomatolozi (a znam ih mnogo) - najneodgovorniji ljudi na svetu!
 
Incognito:
Pa da... ali zasto da dodjem za 3 nedelje da zavrsi posao za koji mu je potrebno 5 minuta?...

Pa evo karaju me u zdrav mo... pardon... stavljaju mi do znanja, vec dve godine... Uzese mi debele pare, i samo me vrte levo-desno... Kao da sam ja resio da provedem 5 godina po njihovim ordinacijama i da samo na to mislim...

Ma uzas!

Stomatolozi (a znam ih mnogo) - najneodgovorniji ljudi na svetu!

definitivno si na pogresne naletio ja dok sam sredjivao moje groblje od zuba za mjesec dana sam sve odradio i sve to mi je odradjeno i sad hvala Bogu nemam problema sa zubima mogu da se nasmije u kakvoj god situaciji da sam a da se ne zastidim svojih zuba.
 
Pa obisao sam literalno pola Srbije i gotovo ceo BG... Dakle, NEMA dobrih stomatologa ovde... Ja ovo moje groblje od zuba (a zaista jeste, jer sam dugo patio od dentofobije, a i genetika me sjebala 100% (slabi zubi + nemam gornje dvojke, tj. imam ali mlecne... nema stalnih)...) sredjujem vec dve godine... i imam bar jos toliko da sredim... Do sada su mi po slobodnoj proceni uzeli preko 3000eur, a uzece mi jos vise, jer sam se sad resio i da nasadim dvojke koje mi genetski nedostaju...

I oni me usput karaju... a dajem im ja i vise nego sto treba... Pa onda kad sredim jednu stvar, i krenem u konsultacije 'sta je ciniti sa sledecom', pa svako predlaze svoje resenje... prosto se utrkuju ko ce predloziti skuplje... a ja naivan, pa uvek pristanem na najskuplje moguce, jer velim kol'ko para, tol'ko muzike...

A sto se odgovornosti tice, pa zar je odgovorno da mi zakazu zajebaniju intervenciju nedelju dana unapred... i ja se onako psihicki spremam (kao ex-dentofob to nije bas lako) celu nedelju, jos nazovem taj dan, i potvrde mi da dodjem... dodjem u 3 (u toliko bilo zakazano), kad 'ebi ga... primarijus morao da ode jer ima nekih privatnih poslova... i tako su to razvlacili 4 NEDELJE! ... Toliko o odgovornosti...

... mozda i ima normalnih stomatologa, ali ovde sigurno ne!
 
Incognito:
Pa obisao sam literalno pola Srbije i gotovo ceo BG... Dakle, NEMA dobrih stomatologa ovde... Ja ovo moje groblje od zuba (a zaista jeste, jer sam dugo patio od dentofobije, a i genetika me * 100% (slabi zubi + nemam gornje dvojke, tj. imam ali mlecne... nema stalnih)...) sredjujem vec dve godine... i imam bar jos toliko da sredim... Do sada su mi po slobodnoj proceni uzeli preko 3000eur, a uzece mi jos vise, jer sam se sad resio i da nasadim dvojke koje mi genetski nedostaju...

I oni me usput karaju... a dajem im ja i vise nego sto treba... Pa onda kad sredim jednu stvar, i krenem u konsultacije 'sta je ciniti sa sledecom', pa svako predlaze svoje resenje... prosto se utrkuju ko ce predloziti skuplje... a ja naivan, pa uvek pristanem na najskuplje moguce, jer velim kol'ko para, tol'ko muzike...

A sto se odgovornosti tice, pa zar je odgovorno da mi zakazu * intervenciju nedelju dana unapred... i ja se onako psihicki spremam (kao ex-dentofob to nije bas lako) celu nedelju, jos nazovem taj dan, i potvrde mi da dodjem... dodjem u 3 (u toliko bilo zakazano), kad 'ebi ga... primarijus morao da ode jer ima nekih privatnih poslova... i tako su to razvlacili 4 NEDELJE! ... Toliko o odgovornosti...

... mozda i ima normalnih stomatologa, ali ovde sigurno ne!

Inco. propusti si najbolje,nas koji je filing kad za vreme 90-tih ides kod drzavnog zubara a on ti opravlja sesticu sa BURGIJOM bez vode(za to vreme komentarise svojoj asistentkinji kako plata nece stici jos 15 dana) pa kaze "Sto se ti toliko savijas od bolova,aooooo,pa to se crevo zapusilo,pa stavi drugo,a ono busno,pa odes skuci ko sa kupanja,Eto toliko o mom iskustvu sa drzavnim stomatolozima a sa privatnim je sve OK ali tek sada kad sam skupio pare. :)
 
Secam se ja drzavnih itekako... pa oni su mi i nabili dentofobiju (odem da popravim zub, stomatologu se malo cimne ruka, pa mi busilicom bukvalno sjeße zdrav i prav zub), pa sad moram da placam tolike pare da sve sredim...

A ne kazem da su nestrucni ovi ovde... samo se ponasaju neprofesionalno... Ne cene tudje vreme (a ni novac) i samo te setaju... Nece se desiti da ti vade zub bez anestezije (izuzev u retkim slucajevima kad anestezija ne sme da se da) ili sta vec, kao sto se to desavalo kod onih drzavnih, nece ti staviti onu groznu olovnu plombu (ako ne trazis ;) ) i sta vec... ali ce te zato odrati, i usput ce te terati da dolazis zbog jednostavne stvari bar par puta, da dokazu da je to mnogo posla, i samim tim opravdaju svoje basnosnovno velike cene...

'ebi ga... Placi zemljo, Srbijo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top