Mog mora nema, al ja živim u nadi da možda, ipak, negde srešćemo se još

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crni Bugarin

Domaćin
Banovan
Poruka
3.078
400px-Pannoniansea_currentborders.png


:whistling:
 
Pa nisu te ta braća sprečavala da ih gledaš valjda i da mrdneš preko grane i vidiš sveta ? :(


Ne bih da zvucim pretenciozno, ali ja sam i tada kao dete letovala vecinom na drugim morima ( samo zahvaljujuci mom ocu ) .

To ti je isto kao sa ljudima koji imaju vikendice na moru..s jedne strane je lepo, jer je tvoje, ali s druge vezuje te da moras stalno na isto mesto. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top