Modni detalji

Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?

Uglavnom sve radimo zbog sebe ..mada iskrene da budemo ...nije da nije i zbog njih..:)

Ako i ne bi primetio..potrudila bi se da primeti..:manikir:

U sustini ja sve sto radim ,radim iskljucivo zbog sebe.
Ista stvar je i kada je odeca\obuca\sminka\friz u pitanju.
Ako se desi da mi sugerise ,recimo:Lepo ti stoji bela boja
A meni se pritom ta boja i dopada....zasto da ne,nosicu je.
Ali da pratim samo njegov ukus,i svojs til formiram po istom,no,no.
Onda to nisam ja.Nema mog licnog pecata nema neke autenticnosti.
I nema sta tu da mu se svidja....valjda je poenta da mu se na meni svidi nesto drugacije,sto mu se mozda ne svidja na nekom drugom,ali na meni mu se dopada ili obrnuto.
sad koliko oni primecuju te ''sitnice koje zivot znace''ne znam.Individualno.

pa ja necu da se shisham na kratko zbog momka kao on to ne voli... ali mislimda mi se bash shisha da bih to uradila...wow kako sam hrabra... ali en znam ionako nema veze kako izgledam kad nisam hot onda je svejedno

Sve sto radim,to je samo zarad svog zadovoljstva...ako mu se svidi,super,ako ne,njegov problem.
Osecam se dobro...kada sam JA zadovoljna...ostali...kako hoce.z:mrgreen:

Takodje!
Moj novi moto je - uzivaj koliko god mozes u svom zivotu, a pomozi i drugima da uzivaju ako je moguce...z:)
Ranije sam se sredjivala samo za njegove oci, sad se sredjujem da budem sebi lepa!
Bas sam pricala s koleginicom i ona kaze a propo moje dijete - zavisi sta tvoj muz zeli - a ja je gledam belo - pa ne radim ja to jer to on zeli, vec JA to zelim!z:)

Ja na primer volim jednostavnost u odevanju, a da detalji vec budu na samoj odeci.
Ne volim da se osecam kao bozicna jelka, tj. da u isto vreme imam i naocare i mindjuse i sesir i kais i prstenje i lancic, tako da nisam neki kupac modnih detalja.
Al sam zato kupac krpa, da ne kazem odece
Sprovela sam svoju dijetu samo da bih mogla da ponovo nosim ceo svoj orman i sad sam toliko srecna IIIHHHAAAAAA!!!!z:dm5:z:dm5:z:dm5:

Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?

Oni retko zapažaju baš do detalja ... ali kad sam zaljubljena kompletan moj izgled je tada posvećen njemu, od čipkastih gaća do frenča na noktima .... bez obzira što možda i ne primeti svaki detalj, ja sam zadovoljna i zračim - a to definitivno primećuje.... i to deluje :lol:

Back