Modni detalji

Moj plen je skoro nikakav...
Udjem u Zaru u ponedeljak oko 19h,sve mislim vec je na izmaku,nije loodnica pa da procaprkam..Kad ono...dve loodnice ne jedna..Red za kasu do vrata,o kabinama da ne pricam,mada ja ni ne probam nikad nista...Sidjem dole,na decijem pristojnije al nema Bog zna sta..Nova kolekcija bez veze,izbacili ono njagore valjda i takoo...
Kupim jedan kais,snizen al ne nesto Bog zna sta,i detetu par majicica.Sve i da sam htela sad su ostali samo brojevi kojima bi jedino nilski konj mogao da obraduje svoju gospodju i to pod uslovom da je u blazenom stanju...z:((
Nemamstadaobucem ce i dalje biti moja mantra do proleca....z:p

Ja sam kupovala prekjuče u Milleniumu u Benetonovoj radnji sa vešom i tašnama, bila diners akcija pa sam se malo ponovilaz:)
inače, u mileniumu, u prvom butiku s leve strane (ako ulaziš iz kneza) ima mnogo lepe garderoba i sva je 50% na popustu. I Boom Moda ima popust na haljine od 50% tako da valjda prošetatiz;)

Ne znam za vas ali ja kad god obučem neki čipkasti, poluprovodni, na greh mami komad veša....uglavnom se ništa ne dogodi... Svi najbolji "sexovi" se pod obavezno dogode kad na sebi nosim gaćice na cvetiće, kockice, štrafte, zeke i mede..... Nikad od mene fatalna zena. A trudim se, mame mi...

Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?
Bitno mi je... Volim kad mu se dopada...
I voljela sam kod svog ex-a sto je imao zivaca da sa mnom bira sta cu da obucem...
Obicno sam oblacila ono sto bi on odabrao, mada nije insistirao na tome...

U chemu je fora sa tim? Svaka svadba, rodjendan i ostale gluposti moraju da budu overene novim haljinama?

Kod mene nije SVAKA svadba, nego jedna, prva nakon 2 godine na koju idem i jednostavno hoću novu haljinu (da imam i za sledeće dve u sledećih 5 godinaz:mrgreen:)
Ja za rođendane i ostale gluposti ne kupujem haljinu, odnosno bilo kakvu "specijalnu" garderobu. kupujem šta i kad mi se dopadne, retko ovako namenski.z:girl:

Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?

Posto sam sa svojim devojkama uvek bio samo kad je bilo ljubavi, nikad iz interesa, naravno da sam imao pune oci samo za njih. Jedino mi se kod tzv. kres-varijanti dogadjalo, normalno, da previdim receno. Mislim da je to normalno. z:)

Moj plen je skoro nikakav...
Udjem u Zaru u ponedeljak oko 19h,sve mislim vec je na izmaku,nije loodnica pa da procaprkam..Kad ono...dve loodnice ne jedna..Red za kasu do vrata,o kabinama da ne pricam,mada ja ni ne probam nikad nista...Sidjem dole,na decijem pristojnije al nema Bog zna sta..Nova kolekcija bez veze,izbacili ono njagore valjda i takoo...
Kupim jedan kais,snizen al ne nesto Bog zna sta,i detetu par majicica.Sve i da sam htela sad su ostali samo brojevi kojima bi jedino nilski konj mogao da obraduje svoju gospodju i to pod uslovom da je u blazenom stanju...z:((
Nemamstadaobucem ce i dalje biti moja mantra do proleca....z:p

A sto u zari vecno ovi odozdole idu kao gore na kasu pa ih onda vrate na donju? :roll:
A u kabine i ne pokusavam da udjem... Sva sreca pa za cipele mi nije potrebna kabina :mrgreen:
Svidele su mi se bile jedne cipelice u zari, mastilo plavi saten , a iznad niske stikle na peti kamencici, crno i modro ljubicasti :aha:. Ali nije bilo broja ni u Knezu ni u Dc-uz:((

Јбт, кад год уђем у ту фамозну Зару имам осећај ко да сам дошла на одељење короте. :confused: Толико нијанси сиве, муљаво браон, црне и шућмурастеее... :roll:
Мислим, ја баш волим муљаве боје, али стварно делује депресивно када су све ствари у продавници у тим бојама...
А народ се отима ко да се дели џабе... Да ту исту робу изложе у некој обичној продавници - верујем да је нико не би ни погледо....:roll:

Јбт, кад год уђем у ту фамозну Зару имам осећај ко да сам дошла на одељење короте. :confused: Толико нијанси сиве, муљаво браон, црне и шућмурастеее... :roll:
Мислим, ја баш волим муљаве боје, али стварно делује депресивно када су све ствари у продавници у тим бојама...
А народ се отима ко да се дели џабе... Да ту исту робу изложе у некој обичној продавници - верујем да је нико не би ни погледо....:roll:

Slazem se :)
Imaju samo dzempere svih boja, koji su im stvarno peri- deri ;)
Sve ostalo tamno :zima2:

Back