Modni detalji

ne primecuju nove cipele ali ce primetiti pocepane carape (otvoriti temu na ljis pa proveriti)
ja kupujem zbog sebe i malo sam i oguglala na to njegovo neprimecivanjepa i ne ocekujem vise
jedino me nervira kad se meni nesto u radnji jako dopadne a on napravi facu kao bljaaaaak onda mi smanji dozivljaj

ne primecuju nove cipele ali ce primetiti pocepane carape (otvoriti temu na ljis pa proveriti)
ja kupujem zbog sebe i malo sam i oguglala na to njegovo neprimecivanjepa i ne ocekujem vise
jedino me nervira kad se meni nesto u radnji jako dopadne a on napravi facu kao bljaaaaak onda mi smanji dozivljaj
Zato ja uvek idem sama u kupovinu....cak ni sa drugaricama ne volim..ne treba mi supervizor.Meni je ovaj moj sadasnji mozda za tri godine 5 puta rekao da mu se svidja kako sam se obukla i kao po pravilu onda kad ja nisam bas mislila da je to nesto posebno..
Imamo dijametralno suprotan ukus u tom smislu,on je prilicno klasican i za sebe a i za mene,a ja volim experimente pa se on cudi i krsti cesto a mene briga...Posle kad dobijam komplimente od drugih on samo prevrce ocima....
Da sparim crno sa sivim i crvenim..pa to zna i moja baba.

Zato ja uvek idem sama u kupovinu....cak ni sa drugaricama ne volim..ne treba mi supervizor.Meni je ovaj moj sadasnji mozda za tri godine 5 puta rekao da mu se svidja kako sam se obukla i kao po pravilu onda kad ja nisam bas mislila da je to nesto posebno..
Imamo dijametralno suprotan ukus u tom smislu,on je prilicno klasican i za sebe a i za mene,a ja volim experimente pa se on cudi i krsti cesto a mene briga...Posle kad dobijam komplimente od drugih on samo prevrce ocima....
Da sparim crno sa sivim i crvenim..pa to zna i moja baba.

Ovako sam se jedno vreme konstantno osecalaz;)

nemaju muškarci oko za detalje, ali primećuju da osoba u gobalu izgleda drugačije...
tako sam ja pre neki dan posvetila pažnju šminci malo više... našminkala sam se lepo i drugačije nego uobičajeno... a kolega me gleda i pita jesam li juče nosila te minđuše (neupadljive skroz)... kaže, nešto sam mu drugačija... z:)

obicno mi ne deli komplimente ali nikad mu necu zaboraviti jedno: " e ovo ti je najbolji komad od kad te znam " , tada smo se jos uvek zabavljali....... inace po izrazu lica znam dali mu se nesto dopada ili ne , oboje volimo iste boje ( crveno ni u snu i on i ja) ....tako da sve u svemu ok ..... inace volim da kupujem sama jer tako vise kupim ..........samo zbog toga :manikir:

:
nemaju muškarci oko za detalje, ali primećuju da osoba u gobalu izgleda drugačije...
tako sam ja pre neki dan posvetila pažnju šminci malo više... našminkala sam se lepo i drugačije nego uobičajeno... a kolega me gleda i pita jesam li juče nosila te minđuše (neupadljive skroz)... kaže, nešto sam mu drugačija... z:)

Да, као кад сам ја ставила мини-вал. Изгледала сам као пудлица и појавила се пред мужићем сва срећна као - та-да-да-дааам! А он ме гледа, гледа, па каже:''Фарбала си се?''

:dash:

Е, ја сам имала промену из црнке са дугом у плавушу са кратком косом, водила другарицу са собом да ме муж препозна!
Имали смо рандес у граду, он каже ,,Знао сам да ћеш нешто забрљати, чим си хтела да се овде нађемо, а не код куће!''

Ma primecuju sve, samo se ne upustaju u diskusiju...
jer to izgleda ovako...
:Lepe su ti sandale"
"Stavrno ti se svidjaju, kupla sam ih na rasprodaji, a merkam ih jos od januara, probala 2 puta medjutim su bile skupe...blablablablablkabk...sta mislis mozda sam ih previse platila"
1)"Nisi"
"Pa da ipak cu ih nositi...blablablabal..."
2)"Jesi"
"Ma nemas pojma, to su sandale pretaporte...blablablabalaaba...cak mi je i Jagoda rekla da su super, a kad ona kaze tako nesto...blablablabala...

A inace primecuju cak i nakit i parfeme i mindjuse...Nesto mu se svidi nesto ne...ima covek svoj ukus...samo sto ne voli da diskutuje o tome...
:)

nemaju muškarci oko za detalje, ali primećuju da osoba u globalu izgleda drugačije...

Mislim da muskarci slabo ili uopste ne primecuju detalje..cak ni krupnije stvari od garderobe.
Mi mislimo da oni to primecuju ali to bas i nije tako :mrgreen:
Rekao bi da ste u pravu, primetim samo da je taj neki "vizuelni" utisak drugaciji, ali ne trudim se da analiziram zbog cega, bar ne u tom prvom kontaktu nakon promene izgleda, tada ne stizem da resavam "pronadji razlike". :)
Desilo mi se jednom da nisam odmah prepoznao devojku koju sam skoro svakodnevno vidjao i sa kojom sam se cak i smekao, onako u prolazu, sto je bilo prilicno cudno, jer inace dobro pamtim face. Promene njenog izgleda su bile toliko radikalne da sam primetio da je to ona tek kad mi se javila, i to sam morao dobro da se zagledam u nju. Nije joj bilo svejedno, bila se narogusila i tek nakon par komplimenata se otkravila. Dugo sam je vidjao nenasminkanu, sa dugom ravnom kosom, obucenu u komotniju, siroku garderobu, a kad se upadljivo nasminkala, utegla u tesnu odecu i osisala na kratko postala mi je neprepoznatljiva na prvi pogled.

ako nesto odkomentarise, a nije da je to cesto, gledam da ispostujem...pa zelim da mu se dopadnem...e da je to nesto cesto, i da me vodi u stil koji nije moj, sigurno to ne bih odradila...jer to ne trazim ni od njega....

Treba prvenstveno imati stila i ukusa.Realno videti sebe,sta mi stoji a sta ne, i tako kupovati stvarcice.Zasto treba nekome da se to svidja i da odobri???Meni je bitno da se ja dobro osecam u onome sto nosim,a ukusi su razliciti.....

Kupile ste nove sandale (ili cipele, ili...), neke koje ste već izvesno vreme merkale. Baš dobro izgledaju! Jedva ste čekale da ih ponosno prošetate gradom. Naročito, jedva ste čekale da se u novim sandalama pojavite pred njim - stvarno su fantastične, sigurno će mu se mnogo dopasti! A on - ništa.

Dobro, nije bukvalno ništa. Stvarno je izgledao srećan što vas vidi i rekao vam je da fenomenalno izgledate, i sve je to super, ali...

Koliko radite neke stvari na sebi fizicki zbog svog partnera? Naravno da sve volimo da budemo lepe ali u kojoj meri je nesto zbog njega? Boja kose, novi lak, nova majica (vesh se ne racuna ;)z:mrgreen:).. Koliko vam je bitno da mu se svidi nova haljina i koliko je primecuje uopste?
I koliko muskarci primecujete na svojoj partnerki takve stvari?

trudim se da primecujem......dobro zapazam.....kada stavim naocaLe.....;) ne sada ozbiljno,gledam da primetim svaku sitnicu......i da pohvalim uvek.......:)

Koliko puta ste nehotice i nenamerno saopstile da ste kombinovale ves sa garderobom, bar po boji kombinovale? Da li ste ikada to uradile nehotice, ili to samo treba da "izgelda kao da je" nehotice i bude neki poziv za... flirt?

Koliko puta ste nehotice i nenamerno saopstile da ste kombinovale ves sa garderobom, bar po boji kombinovale? Da li ste ikada to uradile nehotice, ili to samo treba da "izgelda kao da je" nehotice i bude neki poziv za... flirt?

kad nekome saopstim kakav ves nosim, uvek je namerno i nikada nehotice, i ne izgleda nehotice, a ukoliko to saopstim muskarcu, naravno da za cilj ima samo da me sto pre spopadne i pocepa isti taj ves, i da uzorak zadrzi da bi posle mogao da mi istu boju izabira kad mi kupuje sexi donji i gornji ves

Poslednja izmena:

Back