Moderatori

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Posto vidim da ste vecinom doktori. Vama etika NALAZE da pomazete ljudima. A ovo je diskusija sa najvise zatvorenih tema. Vasa uloga ovde ko moderatora je da brisete i zakljucavate gluposti, psovke, vukgarnosi, primitivizme i slicno, a ne da odredjujete da li je neka tema vec bila ili nije, niti da govorite ljudima da koriste pretrazivac.

Ako je neko pritao nesto u vezi zuba, dijete, raka , bilo cega, vi svakako niste duzni da mu odgovorite , mada vas medicinska etika bar moralno obavezuje da pomognete, ali ako nemate nameru da to ucinite, onda svakako ima ljudi koji mozda mogu da pomognu, pa bi bilo lepo da pustite i te ljude ako imaju sta da kazu.

A za kraj, poznato je da su nasi doktori nadobudni , napaljeni i aroganti , i da misle da su uvatili boga za bradu, ali ipak ove diskusije nisu mesto za takvo ponasanje.
 
Mozda bi te jos i shvatila kao dobronamernu odreslu osobu sa stavom (koji bi mozda i uvazila iako nije u skladu sa pravilima) da ne bese ove poslednje, infantilne i bezobrazne recenice. Zbog nje pak, sledeca informacija:

Izvod iz pravilnika foruma, sa posebno naglasenim zabranama

Šta je zabranjeno?

Prijavljivanje pod tuđim nadimkom
Nepristojno ponašanje
Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti, ili seksualnoj orijentaciji
Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela (npr. drogiranje)Pozivanje na nasilje
Ilegalne aktivnosti, uključujući instrukcije ili diskusije o tome
Klevete ili uznemiravanje
Obelodanjivanje ličnih podataka o ma kom učesniku Foruma bez njegove izričite i javne saglasnosti
Promocija i veličanje nacizma, fašizma, sektaštva i isticanje njihovih obeležja
Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti
Neposredna promocija i veličanje određenih političkih partija, njihovih lidera ili članova
Grubo skretanje sa teme diskusije
Postavljanje kopiranih tekstova od preko 2.000 karaktera
Postavljanje više poruka iste sadržine Korišćenje više različitih nadimaka
Neposredna promocija privatnih firmi, sajtova ili usluga izvan Foruma namenjenih tome Postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
Otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
Odgovaranje na uvrede istom merom
Otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
Otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
Ometanje normalnog rada Foruma
Promocija piratskog softvera ili linkovi ka njemu
Narušavanje autorskih prava, posredno ili neposredno
Promocija pornografskih sadržaja ili linkovi ka njima
Promovisanje ili korišćenje softvera ili servisa za slanje neprikladnog e-mail-a
Promocija zarada u vidu lanaca sreće, piramidalnih i sličnih sistema
Sadržaji koji nisu u skladu sa zakonskim propisima
Sadržaji koji su na bilo koji drugi način neprikladni
Objavljivanje privatne komunikacije jer ona zadire u privatnost učesnika u prepisci, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci.
Reklamiranje proizvoda i usluga na Forumu je strogo zabranjeno. Ukoliko želite da se reklamirate, kontaktirajte našu službu marketinga.

Kršenje ovih pravila povlači sankcionisanje korisnika sa ili bez prethodno poslate opomene:

pomeranjem, zaključavanjem ili brisanjem pojedinih ili svih njegovih poruka
deaktivacijom ili brisanjem korisničkog naloga
zabranom pristupa Forumu

Dakle, sa osvrtom na gornja pravila, otvorio si temu o drugome a pri tom si bio i uvredljiv i mogla bih te mirne duse izbrisati, ali necu jer si ti reprezent toga kako se na ovom forumu a i uopste kod nas uputstva:
ne citaju
ne postuju
ne slede
a nakon svega se jos biva i bezobrazan.

I dalje cemo brisati i zakljucavati sve one teme koje podrazumevamo za ponavljane, glupave, besmislene, vulgarne, reklamiranje, neadekvatne za forum zdravlje, a i druge po sopstvenom moderatorskom kriterijumu.
Znas kako ti je to: moja kuca, moja pravila. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top