MODEM ZA INTERNET-UDJI!!!!!!!!!!!!

gruja_bg

Zainteresovan član
Poruka
102
IMAM ASUS-ov KOMPJUTER I UPRAVO MI JE UBACEN XP SP2 ALI NIGDE MI NEMA MODEMA ZA INTERNET....TAKO DA NEMOGU DA SE SA SVOG KOMPJUTERA KONEKTUJEM NA INTERNET JER MI TRAZI MODEM...PA ME ZANIMA STA DA RADIM I GDE MOGU DA NABAVIM MODEM ZA DIAL-AP...........UNAPRED HVALA
 
Prvo jesi li siguran da u konfiguraciji nema modema, ko ti je instalirao OS (operativni sistem), neki drugar ili serviser, mozda imas modem ali ti nije istaliran driver za njega, ukoliko nemas modem mozes ga kupiti u svakoj radnji kompjuterske opreme, oni ce ti postaviti modem i instalirati drivere za njega.
 
Znaci prvo se informisi kod onog ko je inst. OS.Da li imas modem i da li je mozda zaboravio driver da instalira.I od te informacije zavisi sta ces dalje.Da li da inst. driver ili da kupis drugi mode.
Ovo su ti otprilike vec rekli...Ali nisu:

NEMOJ DA VICES NISMO GLUVI A I DOBRO VIDIMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisanje velikim slovima se smatra vikanjem,urlanjem,kako hoces i jako je nekulturno.
 
pa hvala vam puno i evo bez vikanja....proverio sam...nego da li ima negde da se skine sa interneta taj modem?

LoL
To sto si ti reko mnogo je slicno ovom:
Life ?? Sounds great !! Where I can download one ?? ------>inace to je poruka koju drzi PABLO na msn-u

Modem ne mozes da skinesh al zato mozesh driver za njega,ali pre toga moras znati koji modem imash.
Kad sve to saznas onda lepo idi na www.google.com i nadji driver.
 
Korisnice gruja_bg jednostavno pokusaj prvo da saznas koje ti je marke modem. Zatim u pretrazivacu koji koristis ucukaj drajveri pa ime tog modema i izbacice ti, nista lakse !!!

I naravno slazem se sa predhodnim postom modem ne mozes da skines sa interneta ali zato njegove drajvere i bilo koje druge mozes. Sa druge strane pre postavljanja svoje poruke prvo je procitaj pa i po vise puta vidi kako zvuci pa onda postavi... Koristice ti to za ubuduce.

Uzivaj, pozdrav :):)
 
Korisnice strajo ti si sigurno znao sve oko ovih stvari kada si tek ulazio u zivot kompjutera to jest kada si ga tek nabavio. Nemojmo se vredjati kada znamo da smo svi bili po glupi za ove stvari, ali smo videli da se vremenom sve nauici...

ZAto molim te svoje komentare ostavi za sebe nemoj ih iznositi ovde :) Toliko i hvalla !!!
 
grujane i tebi cu da kazhem isto kao i svim biserima:
nadji pushku i upucaj se u vuglu :| samo pazi da ne promashish koliko si glup...
S ovim pocinjes da smaras,ako ne mozes da pomognes coveku onda mu nemoj ni odmagati.

chekaj malo... aj ti mi objasni kako mozhe biti normalan chovek koji oce da skine MODEM sa interneta?!
i shta ocesh grujo da skinesh modem pa da ga ishtampash mozhda?!
Pa covek nije znao i zato je pitao,sto je sasvim ok,sada je naucio.
Ne razumem sto bezveze ismevas coveka,bilo bi bolje da si mu pomogao.
 
Ja sam davno,jako davno imao probema sa tim modemom i skino sam neke driver-e ali nijedan nije dteo da radi.Onda sam kupio isti takav i dobio driver uz njega koji radio i na onom starom i na novom.
Mozes probati da skines ali sigurnija ti je varijanta da odes negde u radnju gde se prodaju racunari i zamolis ih da ti narezu softver za taj mode.Ili da kupis drugi sa drajverom.To ti je oko 500 din.

Mozda sad i postoje adekvatni drajveri ali tad sve sto sam skinuo nije bilo to to.

I nemoj da nam diras straju.Pitnaje koje si postavio nije nikako odisalo nekom inteligencijom.Mislim ipak si pitao da skines modem :)
 

Back
Top