Moda ne mora biti skupa?

Da dodam jos i ovo. Online biznis cveta. Lutrija je sve sta narucujes.
Mnogi sajtovi odece samo kopiraju sa Alija slicice i preprodaju po 5x vecoj ceni.
Mnogi kopiraju dizajniranu odecu i prodaju recimo umesto za 2000 dolara po 200 dolara.
Tebi na slicici izgleda isto, kada dobijes nigde veze.

Dakle jedno je sta je na slicici, drugo sta je uzivo. Ne uvek ali...Kao sto rekoh....Pola pola :D
Ovo što ja gledam lepo izgleda, jedino ako neko nema koje kilo viška pa mu ne stoji kao na slici.

product_335993.jpg

Mislim da je ovaj sajt na koji sam skoro naišao dokaz da bi se osoba lepo i pristojno obukla ne mora puno da plati za to zadovoljstvo. Vaše mišljenje?
https://www.ivet.rs/
Kao i za sve ostalo u životu,...gledam podne vaze na net-u pre neki dan.Cene da padnem u nesvest (100 e i naviše), odem u susedni grad koji je bolje opremljen radnjama i nađem specijalizovanu prodavnicu za kućni dekor( nema šta nemaju) i iste takve vaze, čak i lepše za 1/3 online cene.

Poslednja izmena:
Pa šta i da je iz Kine? Bitno je da je kvalitetno i da lepo izgleda. Xiaomi i Huawei su kineske marke telefona. Da li to znači da su one loše samo zato što su iz Kine?

Kineski shopovi i kineska roba pravi se na masu za male pare ih kupujesh

shto znachi da nije napravljeno za dugotrajno noshenje vetj maskimalno dve sezone a chesto samo jednu
zatim se baca kupuje nova pa opet baca

od svega toga na ovom svijetu raste smetje
1687880422898.png

Back