moc ljubavi.....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)
 
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)

Trebala si nas pitati ranije za savet.

Sada je vec kasno posto si pocela da zivis sa njim.

Nema ti vise spasa!
 
mislim da tebi ne treba savjet:) sve znaš i jedino što mogu je da ti čestitam i poželim sreću,od srca:)

:) e, hvala puno....niko ne zna sve, cak se osecam blago nesigurno, veliko je ovo za mene....ali, ovo moram da probam jer je toliko blisko onome cemu tezimo oboje da i nema smisla da to ispustimo.....toliko je dobro.....znam da je zivot cudo, ali stvarno cu da se potrudim da nam uspe.....
 
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)



...misim...i dovoljno je bilo više višenja na nejebici...:lol:

čestitam...i drago mi je da si se spasila samoće i drago mi je da ti je život podario novu priliku...
al onako od srca...
 
...misim...i dovoljno je bilo više višenja na nejebici...:lol:

čestitam...i drago mi je da si se spasila samoće i drago mi je da ti je život podario novu priliku...
al onako od srca...

:) hvala....nisam ovo odradila jer sam bila usamljena, imali smo lep zivot i dete i ja, pojavio se neko ko mi se toliko podvukao pod kozu da ne mogu da zamislim da nije pored mene....a ovako mozemo da budemo kompletna porodica sto je najbolje i najlepse......
 
to je i bilo za očekivati, sada je pred vama pravi test...: )

p.s. nemoj pogrešno da me shvatiš...al u prvih nekoliko meseci veze, uvek je lepo...baš sve...:D

:) pa znam....imali smo mi dosta problema i do sada, upoznati ste podosta, ali nije nas to pokolebalo.....svakako necemo zuriti sa papirom ni sa bebom, a i dogovorili smo se kao ljudi....ako neko zeli da odstupi, onaj drugi nece stvarati problema.....ovo sve nema smisla ako ne budemo oboje osecali da smo srodne duse......
 
ma sve ste vi to lepo isplanirali na duge staze...i lepo je to...
...al misim...kad bi sve u životu ispadalo kako isplaniraš...de bi nam bio kraj...

misim...znaš kako kažu rudari kad silaze dole...srećno...
 
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)

nek vam je sa srecom:heart:


savet: odma da mu kazes da ne mora d akuva jer ti to volis i umes, al da mora d apere sudove, usisava, riba parket. da bi ljubav bila vecna i uspesna :heart:
 
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)

Posle 3 meseca? Ja mu ne bih dala mi priđe deci ni posle 3 godine veze. Svaka čast na hrabrosti, ili ludosti... ali, ne radi se samo o strahu, jednostavno ne možeš nekoga da upoznaš posle tako kratkog vremena. Kontam da će se to desiti tokom tog zajednočkog života... Ipak, prebzo, naročito što je i dete u priči. Nepromišljeno. Odgovorna si za njega...
 
Posle 3 meseca? Ja mu ne bih dala mi priđe deci ni posle 3 godine veze. Svaka čast na hrabrosti, ili ludosti... ali, ne radi se samo o strahu, jednostavno ne možeš nekoga da upoznaš posle tako kratkog vremena. Kontam da će se to desiti tokom tog zajednočkog života... Ipak, prebzo, naročito što je i dete u priči. Nepromišljeno. Odgovorna si za njega...

Ovako bih i ja reagovala. :lol:
No, sreca-nismo svi isti.
I niko ne zna sta zivot nosi....jedini savjet je-uzivaj, disi punim plucima, i razgovarajte-rjesavajte probleme odmah i u hodu, bez "stavljanja pod tepih" ("poslije cemo"), da se ne kvari idila... Srecno, onako od herza. :)
 
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)
e pa da, vidiš...nidobro sam rekla u temi prije... nisi u dugoj vezi..al i meni nije trebalo puno he he
savjet: čuvaj svoju sreću, uživaj u njoj... svakom trenu...ja ti želim sve najljepše!
 
Posle 3 meseca? Ja mu ne bih dala mi priđe deci ni posle 3 godine veze. Svaka čast na hrabrosti, ili ludosti... ali, ne radi se samo o strahu, jednostavno ne možeš nekoga da upoznaš posle tako kratkog vremena. Kontam da će se to desiti tokom tog zajednočkog života... Ipak, prebzo, naročito što je i dete u priči. Nepromišljeno. Odgovorna si za njega...

pre toga smo se poznavali godinu dana....nije to neko koga sam upoznala posle tri meseca.....radili smo zajedno, vidjali se na poslu svo vreme, komunicirali....imali smo neku pricu za to vreme.....a i ova tri meseca smo se vidjali skoro svaki dan....znam da je prebrzo, nije to ni moj stil, ali ovo je nesto sto ne smem da propustim....toliko je dobro.....

p.s. i 7 godina sam sama sa detetom, nisam ja neko koji uskace iz braka u brak, da se razumemo.....
 
:) poceli smo da zivimo zajedno posle tri meseca veze....eto, da vas obavestim....7 godina sam bila sama sa sinom i sada mi se pruzila prilika da imam jos lepsi zivot sa muskarcem koga obozavam i koji obozavam i mog sina i mene....

imate li neki savet da mi date, dobri ljudi :)

Imam :aha:
Pošto imaš običaj da se posle dosta seksa, pri pomisli na sve što ste radili, dohvatiš vibratora i još malo prodžaraš po toj tvoj ljutoj rani što nikako da zaraste, a mesečno i krvari,- e, savet bi bio:
Pre nego što uzmeš stvar u svoje ruke, posve sigurno se uveri da je dobro izmoren seksom tvrdo zaspao, da se , jadničak, ne bi probudio i video šta radiš posle njegovog silnog truda, i rudarskog rada :lol:
 
Imam :aha:
Pošto imaš običaj da se posle dosta seksa, pri pomisli na sve što ste radili, dohvatiš vibratora i još malo prodžaraš po toj tvoj ljutoj rani što nikako da zaraste, a mesečno i krvari,- e, savet bi bio:
Pre nego što uzmeš stvar u svoje ruke, posve sigurno se uveri da je dobro izmoren seksom tvrdo zaspao, da se , jadničak, ne bi probudio i video šta radiš posle njegovog silnog truda, i rudarskog rada :lol:

:) eh, prijavila sam mu svoje nedelo i od tad se dao u ozbiljan zadatak zadovoljavanja moje ribice.....i veruj, vise mi ne pada na pamet da se latim vibroa....jes mlad ali je opasan :D.....
 

Back
Top