Mobitel

Imam Nokiu,ne znam ni sam koju, neka 6530 tako nesto ( ova je u pitanju
1230709_f520.jpg
).
Tri godine vec odlicno me sluzi,vrlo sam zadovoljan i ne planiram da je menjam :D Imao sam pre soni erikson i posle godinu dana se razjebao,al ovo je otoprna stvar. :mrgreen:
 
MAMA svih telefona:Nokia 6230i

i ovo sam ja slikao,baj d vej :)
imam ga 5 godina,a pre mene je moj ujak koristio bas ovaj isti godinu dana,pa je onda dao meni ,i dalje ga koristim
dsc01669t.jpg
 
1.Služi godinama,ja prezadovoljan.
IMG_5954.jpg

2.U kom smislu?Opravke ne obavljam,kada nešto rikne kupujem novi fon.
3.10-20€.
4.Ne idem uopšte na net preko fona jer nemam wireless.Pored kamere i to će biti obavezno pri kupovini sledećeg fona.
 


ovo je moj, nisam ga kupila nego dobila od nekoga kome nije trebao.. :lol:

..kakav crni internet na telefonu, odakle mi kredit za to :lol: jedino kad u mts-u ima neko promocija pa ono kao...:p
 
Samsung-S5230-White-1.gif


Mesečno trošim 250 din. kredita, zato što 3 nedelje ne uplaćujem kredit... :lol:
Tih 250 mi traje uglavnom onoliko koliko i besplatne poruke. Ranije sam znala sve poruke da potrošim, ali sad samo 200-300 u roku od 7 dana.
Sasvim sam zadovoljna telefonom, ali mi trebaju nove slušalice... :(
 
1247616628-1.jpg


star oko 4 godine, manje loma, al fura kao leptir, al neka usporena rasa to jest vrsta leptira :)
prednost mu je shto trpi torturu kao severnokorejac, bilo je situacija gde sam ga na sred ulice iz sve snage zafrljachijo u drugaricu i pogodio zgradu i nije mu nishta :D
 
To je samsung e600 ili c600 tako nesto... znam da ga je ranije imala svaka druga osoba koju poznajem, a danas su bas postali retki :)

To sto sam ja postavila je slika samsinga Z-400.
ovo je samsung c 600 :
samsung-e840_j600_e950_440.jpg


a ovo je D 600 (E 600 ne postoji ili ja bar nisam izguglala)
samsung_d600_phone.jpg


Inace u pravu si za to da ih je jedno vreme (pre jedno 4 godine) imao svaki fensi ciga na ulici :D. Nisam ga je birala nego sam ga igrom slucaja dobila kao poklon. I ja primecujem da su postali retkost. Sada pretezno vidjam da ljudi furaju touch telefone...
 
http://2.***************/-f5BQ1eVAckA/TWVZECETW_I/AAAAAAAAOhU/Zq9u_Mfxvwk/s1600/nokia-n95.jpg

Telenor, pricam sa familijiom i frndovima...
Retko koristim za net, samo kad mi bas ono nesto hitno treba, dobro je sto ima ugradjeni wlan :D
 
Ebem vas u usta, sad bih namerno kupio cigletinu od pre deceniju i po i kurcio se njom po gradu

Smorili ste sa tim tacskrinovima, zaista jeste

Sluze vam samo za kurcenjew, priznajte? :P
 
Ebem vas u usta, sad bih namerno kupio cigletinu od pre deceniju i po i kurcio se njom po gradu

Smorili ste sa tim tacskrinovima, zaista jeste

Sluze vam samo za kurcenjew, priznajte? :P

Ne, ne, sluze im da odrze status u drustvu, to je sada IN i to mora svako da ima...ako nemas touch screen onda si totalni seljak i moras da se selis u drugi grad gde niko ne zna tvoju tuznu proslost...a u novom gradu ces morati zapoceti zivot sa novim tac skrinom... :dash:

Stvarno smaraju, ne bih kupio to pa da je ne znam sta u pitanju...jednom sam kupio polu touch screen i samo jednom mi ispao i bacio sam telefon...gohno obicno, pu!

@Hriscanin

Sta je toliko dobro kod iphon-a?
 
ma imam neku nokiu... inace sam bila odusevljena tac skrinom kad se tek pojavio, svidja mi se fora, ali su ga sad presrali s tim, pa ga ne bih kupila nikad..
 
Ebem vas u usta, sad bih namerno kupio cigletinu od pre deceniju i po i kurcio se njom po gradu

Smorili ste sa tim tacskrinovima, zaista jeste

Sluze vam samo za kurcenjew, priznajte? :P

Mene nervira kada oni hardkor šabani dođu u kafić pa sve što imaju u džepovima izbace na sto uključujući neki besni tačskrin(cena min 400e), ključeve sa privescima, raskupusani keš i sl :lol:

Inače imam neki "stariji" samsung tačskrin i čukao sam ga dosta puta i koristio ga dok su mi ruke bile od prljave od maltera(radio sam), i i dalje ok funkcioniše osim što mu se ponekad istripuje ekran..(na moju sreću retko kad)

Mozda to i jesu kul telefoni, ali ljudi ipak preteruju, npr moja ortakinja dala 350 jura za fon

Ja je pitao moze li krajzis da pika na tome kad je tako skup, ona samo odmahnula glavom

Pa realno, teško da i komp za taj ške može da fura krajzis(bar na nekoj ok grafici) :P
 
Ma touchscreen rules :))))
Ja sam ovaj mob(nokia c7) uzeo prije pola godine i mogu reci da sam prezadovoljan, toliko sam se navikao na touchscreen da kad uzmem neki obicni mob pocnem tapkati po display-u kao da je touchscreen...
Koristim ga za net kad god mogu i naravno za slusanje muzike(+ imam i garmin i ovi mape, ocitava office dokumente, pdf, ma sve )
Preporuka za sve, a sada mu je i pala cijena, negdje oko 250 evra :)))))
 
Poslednja izmena:

Back
Top