Mobilni

  • Začetnik teme Začetnik teme pop80
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Софтвер и батерија му нису јача страна.

Шаоми тј. Жаоми је увек имао добре спонзоре.
Међутим.
Видим да се буне кад им критикују производе у видео рецензијама.
Глуме неку силу и гиганта.
Glume? Mislim da su 3. po prodaji telefona u svetu. 🤔 Mada poslednjih god ređaju loše odluke. Još ove zahebancije oko otključavanja butloadera i sl. gluposti i postaće deo mase. Ali, sami pali... 🤷‍♂️
 
Glume? Mislim da su 3. po prodaji telefona u svetu. 🤔
Не гледа се тако статистика.
Ако хоћеш да гледаш цео свет заједно, нису.
На неким континентима су успешнији, негде нису.
Права фирма не кука као последњи бедник кад му критикују производ.
Очигледно је Шаоми направио погрешне потезе у каријери.
Mada poslednjih god ređaju loše odluke. Još ove zahebancije oko otključavanja butloadera i sl. gluposti i postaće deo mase. Ali, sami pali... 🤷‍♂️
Па сами су били познати по custom ромовима и флешовању.
Превише су уложили пара да ложе масу "Купи Шаоми, најбољи однос уложено/добивено".
Плате каналу да их рекламира на сав глас.
Квалитету не треба толика реклама.
Не постоје од јуче, смешно је да сада плаћају канале да их рекламирају.
Прецизније речено, плаћају канале да их хвале и не критикују.
Мало су се заиграли на жалост.
То и показује неки нови OS, сад се решавају старог OS-a и убацују нови.
Иначе софтвер је све гори и гори код Андроида.
Да те утешим.
Није само Шаоми.
Андроид полако пада.
Осим Мотороле, они су одлучили да радикално мењају софтвер.
 
evo vidim ima za 180 eura 128 GB i 6 GB rama
a za 250 eura 256 GB i 8 GB rama

da li je vredno dati 70 eura više za tih 2 GB više?
msm gledam da što jeftinije prođem ali ako je razlika u tel velika jbg...
A ček nešto, ako želiš da prođeš što jeftinije onda ti predlažem Tecno Camon 30s pro, koji sam i sam pre neki dan uzeo za oko 16k.

Dobar fon i svakako je upgrade u odnosu na A31 ukoliko ti 5g nije nešto važan i nisi gadljiv na no name Kineza.
 
kako tako jeftin telefon moze da ima oznaku "pro"?
Pro po tome što ima više lažne memorije, i podržava brže punjenje od baznog modela. Možda ima još nekih prednosti ali nisam detaljno analizirao.

Uglavnom je lutka sa svom pratećom opremom čaki i UV zaštitom za ekran na kojem je gorila.

Mlada firma koja agresivno pokušava da se probije odnosom uloženo/dobijeno, kao nekoć kršomi...
 
Ispod 250 je honor kralj, 7 lite za 220
Ako bas neces honor za 250 ima a36 i redmi note 14 pro 5g
Nove verzije donose samo vece cene uz simbolican napredak
Cene gledam na mobsvetu
 
Poslednja izmena:
Ispod 250 je honor kralj, 7 lite za 220
Ako bas neces honor za 250 ima a36 i redmi note 14 pro 5g
Nove verzije donose samo vece cene uz simbolican napredak
Cene gledam na mobsvetu
8 lite није много скуп а новији је модел и има јачу батерију.
Новији је софтвер па највише због тога.
 

Back
Top