Mobilni

  • Začetnik teme Začetnik teme pop80
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pop80

Elita
Banovan
Poruka
17.998
Koji telefon da uzmem za 250 eura?

Puko mi ekran na ovom.. već treći put plaćam popravku.. ne isplati mi se više.. a i star je.. 5 god čini mi se..
 
evo vidim ima za 180 eura 128 GB i 6 GB rama
a za 250 eura 256 GB i 8 GB rama

da li je vredno dati 70 eura više za tih 2 GB više?
msm gledam da što jeftinije prođem ali ako je razlika u tel velika jbg...
 
Pre koju godinu je drugarica uzela A24 i radi odlično i danas. Baš je zadovoljna. A26 je sigurno još bolji. Lično bih uvek pre uzeo Samsunga nego Ćaomi.

I gledaj da ima minimum 8 GB memorije, sve ispod ti nije dugoročno dobra investicija.
 
Koji telefon da uzmem za 250 eura?

Puko mi ekran na ovom.. već treći put plaćam popravku.. ne isplati mi se više.. a i star je.. 5 god čini mi se..
Honor Magic lite 8

samo nov..

evo GPT mi kaže Samsung A26.. imao sam do sad Samsung A31 pa kao slični su..

misliš da je taj Redmi bolji od Samsunga?
Samsung - заобиђи. REdmi - Шаоми - исто.
 
evo vidim ima za 180 eura 128 GB i 6 GB rama
a za 250 eura 256 GB i 8 GB rama

da li je vredno dati 70 eura više za tih 2 GB više?
msm gledam da što jeftinije prođem ali ako je razlika u tel velika jbg...
uzmi sa vise memorije..znacice ti kasnije da ne kukas kao mario kad mu se prebukira krsomi..

mala je razlika a puno znaci na duze staze.
 
redmi je jeftina i manje kvalitetna linija xiaomi telefona.

moj savet ti je samsung A 26
Софтвер и батерија му нису јача страна.
Svi ti krupni igrači su dobri. Uostalom, i taj "kršomi" je prodao 170 M telefona prošle god. 😁 Tako da sigurno prave proizvode toliko loše da ih niko neće kupiti. 😁

https://www.bajtbox.com/xiaomi-imao-rekordnu-2025-godinu/
Шаоми тј. Жаоми је увек имао добре спонзоре.
Међутим.
Видим да се буне кад им критикују производе у видео рецензијама.
Глуме неку силу и гиганта.
 

Back
Top