Mobilni telefoni na tipke

Telefen "na tipke", koristite li?

  • Ponekada

    glasova: 0 0,0%
  • Namjeravam koristiti (ponekada ili stalno)

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    7
Na zalost nokia 1110 ili tako nesto je odlican izbor , ali i to mi smeta pa sam cesto bez mobilnog....
U USA filmovima kad neko nema mobilni kazu da je psihopata.
To mi kazu i u Srbiji , ali zene i to pakosne i psihopata i sociopate zene...

Ja se sasvim fino osecam bez mobilnog...bilo da sam ceo dan jako zaposlen bilo da je setnja ili izlazak...samo dogovoris gde da te pokupe....ali fore tipa jesi krenuo jesi stigao , pa gde si , to me ne interesuje..

To je odgovor i na temu, naravno , samo se ne vidi...kad nemas telefon nema ni sms , a onda nema ni tastature ....crno bela nokia 1110 baterija traje 10 dana, zamenjiva je, kosta 600 dinara traje 3 godine...

Sa druge strane, nazalost brzina kucanja poruke na autocorrect smartu mi je takodje antiseksi....tj kad ribice vide kako kucam poruku , bukvalno se olade...
Jasno je da ne koristim telefon i iz aviona..
Osim za pozive...tu mi je statistika ogromna...znaci jedno vreme su me stalno zvali i nudili iz telekoma neke tarife da bi me izvukli iz malo zvanja i ogromne minutaze prijema poziva...
Ali to je kad tebe ljudi zovu ....zato i ne volim duge razgovore telefonom...kazes kratko dobijes jasno , neko vec pokusava da zove...

Kazu mi da nema sanse da me zena ne ostavi.....to trazi hitan odgovor odmah mobilnim...

U turizmu obavezno koristim veliki smart, samsung...nabudzen, memorija takodje mislim da se bolje snalazim sa tim slikovnim tastaturama nego dirkama..
 
kako mislis imas monoblok-tipke? (Mozda je do podneblja gdje zivimo, da se slabije razumijemo, pošto vidjeh na ooj temi maoprije da ti mene nisi razumio :D )
da,tipke.samo,kaze se monoblok

Retro-telefoni-ponovo-u-modi-3.jpg
 

Back
Top