MNOGO SAM LJUT..........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da ga nagnas...? :lol:
...
samo udri... 8-)

...a ako ti zapne negde, zovi Lorda Drugog Sekretara da casom dotera Brava ga mu ga i on zaglavi.. i onda zavezite Brava (da ga negde ne odnese, znas sta se desilo prosli put, zaglavio se Brav u buli onog mudzahedina, pa negde otisao i odneo bulu... 7 dana smo ga trazili, hteo Uvazeni g. Ambasador sve da nas smeni... jedva smo ga nasli... :lol: )... znaci, zavezite Brava i ostavite da prenoci. To provereno resava stvar.

Hahahaa....ipak je ekipica mala ali odabrana uspela da me oraspolozi......
Hvala Vam, od srca.....Ja ZAISTA nemam , tek sad vidim pravo da budem nezadovoljan....
Ali, Vi, ekipica......tugaja....teska.....Virtuelni mali dosadni zivoti....ono, kao , grupica
satro hakera, sta li?? hahahhaa.....

Ma u redu je....hvala jos jednom...malo mi Vas je zao, keve mi...ali, ebi ga...zivot je bio malo nepravedan prema vama...bice bolje....kada otputujete na tu planetu gde tuzni Commodore zivi u masti...tamo ste verovatno neke face, koje i na ulicu smeju da izadju...steta sto je zaista samo u masti....

Nisam vise ljut....sad sam malo tuzan...zbog Vas...

Banshee:
:lol: retko negativan post :lol: :shock:
mnogo si ti dokon...sedi radi nesto ceo dan,i bices tako umoran da neces imati vremena da se ljutis toliko. :lol: :razz:
ma pusti eugena... sta on zna... budala...
:lol:...

nego,

detelina7ef.gif

'Tis of a brave young highwayman
This story I will tell
His name was Willie Brennan
And in Ireland he did dwell
It was on the Kilwood Mountain
He commenced his wild career
And many a wealthy nobleman
Before him shook with fear

Chorus:
It was Brennan on the moor
Brennan on the moor
Bold, brave and undaunted
Was young Brennan on the moor

:D
eh,pa nemam muziku ovde,i znam da je bila pesma ali to sam jutros slusala pa mi ostalo u glavi :lol:
moze?! :razz: :D
a moram nekako da nabavim jos muzike...imas vise od mene pa cu da se ponavljam :lol: :razz:

By yon bonnie banks and by yon bonnie braes,
Where the sun shines bright on Loch Lomond
Where me and my true love were ever wont to gae,
On the bonnie, bonnie banks o’ Loch Lomond.

O ye’ll tak’ the high road and I’ll tak’ the low road,
And I’ll be in Scotland afore ye.
But me and my true love will never meet again,
On the bonnie, bonnie banks o’ Loch Lomond.

‘Twas there that we parted in yon shady glen,
On the steep, steep side o’ Ben Lomond.
Where in deep purple hue, the hieland hills we view,
And the moon comin’ out in the gloamin’.

The wee birdies sing and the wild flowers spring,
And in sunshine the waters are sleeping:
But the broken heart, it kens nae second spring again,
Tho’ the waefu’ may cease from their greeting.

da se eugen ne smeje... a i iritira ga nase druzenje ovde (mogu da zamislim koliko njegovog nalogodavca nervira to sto smo napravili EKIPICU protiv njih, mater im ....) ... nego da se croat ne sablaznjava... idemo na pp.
namesti avatar... svi imamo kapicu... :lol:

zvezdacibonacetnici29fb.jpg

Vidi, Commodore...nemoj biti bezobrazan decko, jer ja nikoga ovde nisam nazvao budalom, iako....mi ti otprilike mirises na kapitalca, sto se toga tice...

Lepo je sto slusate Irsku muziku, steta sto je niste videli, mnogo je lepa, keve mi...i Skotska.....doci ce dan kada cete moci , nadam se da udahnete punim plucima specifican miris Irskih proplanaka posle kise....prvoligaski je....

Ali, trebali ste to do sada vec da uradite...nista zato...i muzika je cool....

Lorde Commodo posle dugo razmišljanja došao sam do zaključka da je Brav u ovom slučaju jedino rešenje.
Brava sam privezao ispred Ambasade,
uveren sam da Vi želite da lično instalirate Brava u ovom specifičnom slučaju,
samo pazite u poslednje vreme Brav se uzjogunio,što će dobro doći nakon instalacije.

Neka Sila bude uz Vas

Lord Drugi Sekretar
Master Elvi
Jedi Vitez od Akate Reda

Elvin:
Lorde Commodo posle dugo razmišljanja došao sam do zaključka da je Brav u ovom slučaju jedino rešenje.
Brava sam privezao ispred Ambasade,
uveren sam da Vi želite da lično instalirate Brava u ovom specifičnom slučaju,
samo pazite u poslednje vreme Brav se uzjogunio,što će dobro doći nakon instalacije.

Neka Sila bude uz Vas

Lord Drugi Sekretar
Master Elvi
Jedi Vitez od Akate Reda

Bajoo.......ti ili si na opakim drogama, ili nisi danas popio propisanu terapiju....
Nije te valjda neko lagao kako si pametan??? ccccc....nije u redu....

Lorde Drugi Sekretaru.
Slazem se sa vama. Ovo je speciment u terminalnoj fazi histerije. Samo Brav moze da mu pomogne...
Pristupite navodjenju projektila... mislim da ce 32.exe serija projektila biti dovoljna... u root...
DITA mi javlja da je meta na nisanu.

Lord Commodo
Vrhovni Komandant Udruzenog Dzedajskog Poduhvata
Mentor Akate Reda.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back