mnogo mi se svidelo da kukam

OneMoment:
...deluje mi strasno surovo kad pomislim da njen decko nema pojma sta mu ona radi iza ledja....vec joj bezrezervno veruje....kad tad ce saznati...a da je srecna sigurno ne bi pravila izlete sa strane...kapiram tvoju pricu...ali da bi ostvario srecnu vezu potrebno je biti iskren...sto ta devojka sigurno nije bila sa svojim deckom....
Da bi zena u potpunosti bila srecna ona mora da ima harem..Nijedan muskarac ne moze u potpunosti da odgovori na sve zenine potrebe i teme...Zato se ona popodne kresne sa jednim, jer decko koga voli ne ume da joj odradi sve te bezobrazne stvari....To je prokletstvo ljudi, vecito nezadovoljni sa onim sto imaju.....

hulahopka:
Da bi zena u potpunosti bila srecna ona mora da ima harem..Nijedan muskarac ne moze u potpunosti da odgovori na sve zenine potrebe i teme...Zato se ona popodne kresne sa jednim, jer decko koga voli ne ume da joj odradi sve te bezobrazne stvari....To je prokletstvo ljudi, vecito nezadovoljni sa onim sto imaju.....

Apsolutna istina. Evo primer nek ti sad zabrane da slusas cd i skocice mu cena. postace trazen kao drazen.

Zato i postoji ona narodna skromnost je vrlina. Naravno nije jaca misao od one nemo`s pilom ko sikirom ali je isto izjava koja je nekad bila hit godine i jos uvek je.

hulahopka:

...ja smatram to sto je napisano potpunom gluposcu....samo slabi ljudi koji nisu u stanju da promene partnera iz straha od samoce idu i svrljaju okolo....a sustini su potpuno nezadovoljni svojom vezom....
...takodje da bi ostvario normalan odnos potrebno je da ste se i partner i vi iziveli pre toga...jer barem u mom slucaju...retko koji tip ce da me zaintrigira da ga pogledam na bilo koji drugi nacin koji nije prijateljski...

Kad jednom dodje ''ona prava'' zaboravićeš na sve što si nekada radio i promenićeš se nesvesno sam. Zaljubljivanje se dešava.... ono nije plan i ne možeš reći ''hoću da se zaljubim'' ..... e, a kad se desi, onda se potrudi da promeniš mnoge stvari koje su ti smetale i da zadržiš tu vezu .....
Uostalom, sve te žurke, provodi, lake žene i sl. idu sa godinama. .... pa shodno tome, tako i nestaju .... biće od tebe čovek jednog dana ... ne sekiraj se :)

AllPacino:
verovatno ce velika vecina vas....kad procita ovo sto sam napisao da pomisli da nisam normalan....sto i nije daleko od istine.....desava se sa mnom nesto u poslednje vreme...sve mi se manje svidja nacin na koji zivim.....vec godinama.....ali eto....u zadnje vreme...pokusavam to da promenim...ali mi ne ide...nikako.....izgleda da kad uletis u sine jednog nacina zivota vise se tesko iskace iz koloseka.....sto je najgore svi oko mene su mislili da ja imam idealan zivot....svaku noc provod....drustvo....alkohol...pare....zenske...putovanja....ali uvek nesto fali...a nemam pojma sta....probao sam da drugacije zivim....proredio izlaske....prestao da lumpujem svaku noc....batalio sve kontakte sa lakim zenskama....probao da imam normalnu vezu....i sve je islo kako treba jedno dva...tri meseca....ali onda sam shvatio da je to sve gluma....i da ne moze da traje jos dugo....i da se bezveze opterecujem....i da to nisam ja...pa sam se vratio svom starom zivotu....i tako sam ludeo jedno dva meseca....pravio zurke....svaku noc je bio lud provod....zenskih ko kise....i sve je to super bilo dok jedno vece u gradu...u jednom kaficu nisam sreo jednu devojku sa njenim deckom....sede...pricaju...smeju se...uzivaju....i vidim kako je zaljubljen u nju....i kako se super oseca....a i ona se lepo provodila...uzivaju.....a samo desetak sati pre toga je ona bila kod mene u stanu.....i jos se lepse provodila....u krevetu.....sa mnom....a sad je s deckom.....i bas je briga....i uopste ne obraca paznju sto sam tu u blizini.....i skontam da sam ja ko neka qrvica.....da skoro sve devojke s kojima sam bio...i koje dolaze kod mene u stan...samo zele malo telesnog uzivanja...i nista vise....dosla mala ...malo se zabavila....i vratila se svom decku....i vidim da su u pravu....ne vidim razlog zbog cega bi neka devojka nesto htela sa mnom....kad sve znaju kakav sam...i da to ne moze da se promeni za mesec dana ni za godinu dana...yebi ga....a menjao bih se sa onim deckom....neka se moja devojka yebe s njim.....a meni da bude lepo s njom...i da budem zaljubljen.....i da mi je sve super....i eto tako je to....i koliko treba coveku da pocne drugacije da zivi...i da li je moguce da se neko promeni...i kako to da izvede......
Jaoj, bwe, ne znam da li sam ovde do sada pročitala nešto što je ostavilo veći utisak na mene. Ne znam šta da ti kažem. :cry:

AllPacino:
verovatno ce velika vecina vas....kad procita ovo sto sam napisao da pomisli da nisam normalan....sto i nije daleko od istine.....desava se sa mnom nesto u poslednje vreme...sve mi se manje svidja nacin na koji zivim.....vec godinama.....ali eto....u zadnje vreme...pokusavam to da promenim...ali mi ne ide...nikako.....izgleda da kad uletis u sine jednog nacina zivota vise se tesko iskace iz koloseka.....sto je najgore svi oko mene su mislili da ja imam idealan zivot....svaku noc provod....drustvo....alkohol...pare....zenske...putovanja....ali uvek nesto fali...a nemam pojma sta....probao sam da drugacije zivim....proredio izlaske....prestao da lumpujem svaku noc....batalio sve kontakte sa lakim zenskama....probao da imam normalnu vezu....i sve je islo kako treba jedno dva...tri meseca....ali onda sam shvatio da je to sve gluma....i da ne moze da traje jos dugo....i da se bezveze opterecujem....i da to nisam ja...pa sam se vratio svom starom zivotu....i tako sam ludeo jedno dva meseca....pravio zurke....svaku noc je bio lud provod....zenskih ko kise....i sve je to super bilo dok jedno vece u gradu...u jednom kaficu nisam sreo jednu devojku sa njenim deckom....sede...pricaju...smeju se...uzivaju....i vidim kako je zaljubljen u nju....i kako se super oseca....a i ona se lepo provodila...uzivaju.....a samo desetak sati pre toga je ona bila kod mene u stanu.....i jos se lepse provodila....u krevetu.....sa mnom....a sad je s deckom.....i bas je briga....i uopste ne obraca paznju sto sam tu u blizini.....i skontam da sam ja ko neka qrvica.....da skoro sve devojke s kojima sam bio...i koje dolaze kod mene u stan...samo zele malo telesnog uzivanja...i nista vise....dosla mala ...malo se zabavila....i vratila se svom decku....i vidim da su u pravu....ne vidim razlog zbog cega bi neka devojka nesto htela sa mnom....kad sve znaju kakav sam...i da to ne moze da se promeni za mesec dana ni za godinu dana...yebi ga....a menjao bih se sa onim deckom....neka se moja devojka yebe s njim.....a meni da bude lepo s njom...i da budem zaljubljen.....i da mi je sve super....i eto tako je to....i koliko treba coveku da pocne drugacije da zivi...i da li je moguce da se neko promeni...i kako to da izvede......
Vidiš All, čovek naj teže sebe menja, i treba mu duži period i to pod uslovom da zna šta hoće!!! Iz onoga što pišeš može se reći -da si mlad i nezreo, i da koristiš život ali ti je dosadio, hteo bi da se smiriš, ali ti to negde baš i ne odgovara, jer se osećaš osakaćenim. Znaš, takav način življenja je dobro proći, ali proći! Treba čovek da se iživi onako kako misli ili kako drugi misle, ali ti sada želiš nešto drugo samo bi sve to na brzaka. Navike su veliki teret, i koliko želiš da se menjaš, toliko ćeš se i promeniti. Praviš ludilo, žurke , sex, novac curi, dosta korisnika, ali sa takvim načinom življenja nećeš naći ni pravu ljubav ni prave prijatelje. Prestani sa tim, ali ne potpuno, i videćeš koliko će njih da ti se javlja. Nažalost, vremenom sve manji i manji broj ljudi i riba. Možda se neka i javi za povremen kres. Nije za džabe, skim si onakav si. Voleti nekog iskreno nije lako, ali je lepo, naj lepše. Imam prijatelja koji je sličan tebi, znači pun para, na položaju, još *****, žurke, žene, ludilo, i kaže on meni kako se on nikada neće oženiti jer su sve žene *****. Ja mu kažem da sere, i da prestane da ocenjuje žene na osnovu svog načina življenja, jer tako kako je on živeo, nije ni mogao da upozna pravu žensku. Menjao ih ko čarape i kretao se u društvu gde je sex potrošna roba, pa mu se takve i nudile, kao i njegovim prijateljima pa i njemu, i kada si u takvom krugu gde je sve go interes i može za džabaka, normalno je da takav utisak i stekne, One koje su bile ozbiljne, nisu bile interesantne, jer on ne želi da se nešto muči i "smara", bilo je onih koje su dolazile na izvolte. Sada je oženjen ipak, ali garantujem da i dalje ima isto mišljenje, i da vara svoju ženu sa onim sličnim ženskama, jer je u vrzinom kolu, jer se ovako i dalje oseća baja, a kući mora da razmišlja i ima obaveze. Nažalost i dalje je nezadovoljan, jer prati stare navike, a želja mu je u podsvesti da i dalje nađe pravu ljubav, koju neće naći zbog starih navika i pogleda na svet. Sam sebe upleo u kučine, i još nema nameru da se menja, rezultat-nesrećan do kraja života na emotivnom planu. Na tebi je da biraš, ali da posle više nemaš pravo da kukaš. I kad *****, moraš da se oznojiš, kad hoćeš da se pokažeš i dokažeš ima da se znojiš satima, a kada sebe hoćeš da menjaš, ima da se "znojiš mesecima", ali se isplati.

gurmanci:
Nju necu ni da komentarisem - ko zna zasto je sa njim kada ima potrebe i za drugima, nego nije ni vazno ALI TI COVECE IMAS PROBLEM, BOJIS SE DA SE VEZES ZA NEKOGA. Gladan ljubavi, oko tebe toliko devojaka, nema sanse da ni jedna nije za neku normalnu vezu vec su sve samo zeljne uzivanja sa tobom. Razmisli cega se bojis, a onda se upusti u vezu i uzivaj. Tvoj nacin zivota deluje zabavno, ali tako nikada neces ostvariti neku dublju vezu, punu emocija. Devojke koje zele vezu zaziru od tipova koji tako zive.

Uspori malo, iskoristi to sto ti nije tesko da pridjes devojci i dozivi pravu stvar.

Sve najbolje u zivotu!!!

Ma sta naprica?

evo....plachem nad okrutnom sudbinom svojom....suze ronim....suza suzu stizhe...znash...nisam ja od onih shto zhive tako ludim tempom poput tebe....i shto jebu gomile zhena....i ludijaju do zore...i piju i svashta...ja sam jedan miran povuchen mladitj sa naocharima s velikom dioptrijom...dakle...prisao si o tome kako si **** neq...a posle je vidish zaljubljenu...pa kao i ti bi da se zaljubish...al ne mozhesh jer si sam po sebi chovek koji obozhava lud provod i zhivot na granici....to je super i ja mislim da treba manje vremena da provodish na internetu jer tako tjesh biti josh superastiji i sve....pih....vesela fizionomijo

AntunTun:
evo....plachem nad okrutnom sudbinom svojom....suze ronim....suza suzu stizhe...znash...nisam ja od onih shto zhive tako ludim tempom poput tebe....i shto jebu gomile zhena....i ludijaju do zore...i piju i svashta...ja sam jedan miran povuchen mladitj sa naocharima s velikom dioptrijom...dakle...prisao si o tome kako si **** neq...a posle je vidish zaljubljenu...pa kao i ti bi da se zaljubish...al ne mozhesh jer si sam po sebi chovek koji obozhava lud provod i zhivot na granici....to je super i ja mislim da treba manje vremena da provodish na internetu jer tako tjesh biti josh superastiji i sve....pih....vesela fizionomijo

Za jednog mladog,povucenog momka sa naocarima s velikom dioptrijom si prilicno napadan,jel znas?Mada ne razumem kakve veze ima to sa naocarima,jel hoces da kazes da su ti momci koji nose naocare manje vredni?
Ne znam kako da objasnim da ja ne ***** gomilu zena i da ne obozavam niti zivim zivot na granici,sta god to znacilo.
Znas kako,ti imasw neki problem,care,sto me ni malo ne zanima.
Nikad nisam podnosio tipove kao sto si ti,jel znas,koji stalno pokusavaju da budu u centru paznje,a u vecini slucajeva misle da ce to postici ako sve oko ljude oko sebe pokusavaju napraviti manje vrednim od sebe,kao sto vidim da pokusavas da pravis od mene....
Mozda i uspes u tome.Mozda ces uspeti da ubedis nekoliko forumasa,mozda i vecinu,mozda i sve koji dolaze ovde, da ja lazem,da preterujem,da pravim od sebe nesto sto nisam.I posle svega toga ja cu biti ono sto jesam,sto sam uvek i bio,jel znas,zato sto ja ne dolazim ovde da bih gradio neku nazovi popularnost,u vidu magle,sto se toga tice ja sam normalan.
Tu je razlika izmedju mene i tebe,ja se konektujem na internet iz nekih mojih licnih i poslovnih i porodicnih razloga,koji nemaju nikakve veze sa ovim forumom.Nikad u zivotu nisam upalio racunar samo da bih otisao na forum,ne iz razloga sto mislim da je ovo glupost vec zato sto nemam vremena da visim ovde po par sati dnevno kao ti.Ponekad imam potrebu da vidim sta ljudi koji me uopste ne poznaju misle o nekim stvarima koje mi se desavaju,jedino iz razloga sto znam da ce biti nepristrasni i jedino zato sto komentare o tome ne mogu cuti od ljudi koji me poznaju bas iz razloga sto me znaju i sto nece moci da sve to ocene onako sa strane,nepristrasno.
Kad zavrsim ono sto sam hteo ja cu da ugasim kompjuter i da izadjem na ulicu i u grad i bez pretvaranja cu znati kakvo ljudi imaju misljenje o meni,jer ti ljudi znaju sve o meni i nemam potrebe da pravim od sebe nesto sto nisam,ni ovde ni u stvarnom zivotu.
A ti ces i dalje ostati mali,sitan,iskompleksirani coveculjak koji pripada nekom virtuelnom svetu,gde je neverovatno popularan,gde po ceo dan ubedjuje svekoliku forumasku populaciju kako su svi oko njega sitnis i mizerija kad se uporede sa njegovom velicinom,blistavom i sjajnom,sakrivenom iza monitora,ubedjujuci sebe da se u tom trenutku hiljade ljudi divi njegovim mislima.
I sve je lepo i bajno dok ta velicina ne ugasi racunar i izadje na ulicu i skonta **** te pa ovde nije isto kao na internetu,ovde nisam ni popularan,ni omiljen,ni slobodan da kazem sve sta sam mogao na forumu,i sto je najgore ovde me gledaju u oci,ovde me znaju kakav sam.....i skontas da je mnogo lepse i opustenije da gledas u monitor nego u oci coveka ili devojke sa kojom pricas,i lepo se vratis u svoju sobu i upalis racunar i opet postajes veliki,neprikosnoveni vladar foruma.....
Jel znas da te zalim,uvek sam zalio ljude koji za sve ono sto se njima ne desava i za nesto sto nisu iskusili kazu da je laz.I koji misle da se svi zive kao oni,i da drugacije i bolje ili gore ne postoji,jer kako zaboga da postoji kad oni ne znaju za to,svasta.
Valjda je to nacin da odbace od sebe svaku pomisao da im je zivot postao ziva dosada,pa umesto toga projektuju za neistine sve sto moze da ih ugrozi i da ih probudi iz maste i da ih vrati u dosadnu stvarnost.
Ovako nesto me uvek izbaci iz takta,jel znas?Ne volim da neko preko mojih ledja nesto postize,a jos manje da pravi od mene lazova.
Ako sam pogresio i pogresno procenio i tebe i ono sto si napisao ili ako sam te na neki nacin uvredio iskreno ti se izvinjavam,ali mislim da nisam pogresio.

AllPacino:
stvarno si duhovit ,veoma duhovit,odusevio si me,jel znas
evo,ja kao tvoj klon?! da ti dam jedan savet,a dobar savet para vredi,jel znas
malo vise idi zivi a mnogo manje visi ovde
jer vidim da imas dnevni prosek poruka za plakanje,tvoje plakanje

e bre moji klonovi se svadjaju!!!11
niste moji nego ste medjusobni klonovi : )

bumbar sht abi to bilo, aj da si rekla trut :)

e, da li su oni bumbari shto lete zenski...kao sto su pcele koje lete zhene
ili bumbari imaju drugaciju organizaciju...kako se zove njihova kuca
bumbarinjak :)
ovo je mala simpa digresija mozhda navatam alla. ali mrka kapa ali neka makar sam se malo shalila.

au pogresno sam procenila kao da i nisu neki klonovi shta vi mislite
antun poceo da pise velika slova uzbudio se covek...
a iskulirali me obojica...terbalo bi da ih jurim na zicer je l
da ih ponizim..shto je lako ako se pazi
misterija tog antun-tun
to je iz neke chitanke...shto antun...el mu je neko dalmatinac...
ok..uz rizik da sam sada napadna...ko vas ebe...mene gleda fred aster i meni je lepo. ali isteklo mu je vreme, pa da vidimo ko ce iduci da me gleda...na koga tipujete??? ajde odgovor sledeci

e ala ste izreklamirali ovaj post alov moram i ja da se udubim...el nema smisao zhivota

esi razmishljao da odesh u vojsku.....na vojni rok.....

stvar je u tome da si to ti...da se ne menjash

pazi svaku stvar mozesh na milion nacina

esi mogao da pridjesh njima kao paru..da kazesh liku "e, mala je bila kod mene pre toga"..mogao si da ih zaebavash i njoj da ispomerash dupe...

jesi...ejsi mogao neshto drugo da uradis
mogao si nju da ucenjujesh
*ovo je samo ilustracija, da si mogao da uradis nesto an vise nacina, ali ti si uradio na jedan

znaci to si i dalje ti, samo vidish vise opcija

ali ti volish tu svoju "dramu".....
nemam pojma pocni da se drogirash od toga se bude kreativan

luckastalutkica:
kuci sa strancima koji kontrolisu svaki tvoj pokret i svaku tvoju rec,i kontrolisu budzet,a stranci ste sa njima.Kao ja na primer sad.To su moji mama i tata.Ali ti to ne razumes.Vidim po ovome sto si napisala "Idi seci vene"..

idi kod keve i pljuni joj u facu...shto si me kuchko rodila...shta ste me pravili koji ****

ok....pravim se pametna ali to je to

e i sad kad ti recimo sutra naleti ta PRAVA....kako ce taj zhivot da izgleda...shta cete raditi....ne mozh se ebati ceo dan, a i da mozes, valjda dosadi??? shta ako ti iznenada ponestane para imash li plan izvini ja sam u tim planovima i to ne valja..mozhda sam sebi presekla puteve jer se nisam prepustila nekad. :III a mozhda i unmihsljam. :I

najbolje je poseti nekog astrologa.

alle mozh u glumce ja sam pomilila to kad sam te videla a ovi da si pisac...eto...al bolji si sa malim slovima...

AllPacino:
Za jednog mladog,povucenog momka sa naocarima s velikom dioptrijom si prilicno napadan,jel znas?Mada ne razumem kakve veze ima to sa naocarima,jel hoces da kazes da su ti momci koji nose naocare manje vredni?
Ne znam kako da objasnim da ja ne ***** gomilu zena i da ne obozavam niti zivim zivot na granici,sta god to znacilo.
Znas kako,ti imasw neki problem,care,sto me ni malo ne zanima.
Nikad nisam podnosio tipove kao sto si ti,jel znas,koji stalno pokusavaju da budu u centru paznje,a u vecini slucajeva misle da ce to postici ako sve oko ljude oko sebe pokusavaju napraviti manje vrednim od sebe,kao sto vidim da pokusavas da pravis od mene....
Mozda i uspes u tome.Mozda ces uspeti da ubedis nekoliko forumasa,mozda i vecinu,mozda i sve koji dolaze ovde, da ja lazem,da preterujem,da pravim od sebe nesto sto nisam.I posle svega toga ja cu biti ono sto jesam,sto sam uvek i bio,jel znas,zato sto ja ne dolazim ovde da bih gradio neku nazovi popularnost,u vidu magle,sto se toga tice ja sam normalan.
Tu je razlika izmedju mene i tebe,ja se konektujem na internet iz nekih mojih licnih i poslovnih i porodicnih razloga,koji nemaju nikakve veze sa ovim forumom.Nikad u zivotu nisam upalio racunar samo da bih otisao na forum,ne iz razloga sto mislim da je ovo glupost vec zato sto nemam vremena da visim ovde po par sati dnevno kao ti.Ponekad imam potrebu da vidim sta ljudi koji me uopste ne poznaju misle o nekim stvarima koje mi se desavaju,jedino iz razloga sto znam da ce biti nepristrasni i jedino zato sto komentare o tome ne mogu cuti od ljudi koji me poznaju bas iz razloga sto me znaju i sto nece moci da sve to ocene onako sa strane,nepristrasno.
Kad zavrsim ono sto sam hteo ja cu da ugasim kompjuter i da izadjem na ulicu i u grad i bez pretvaranja cu znati kakvo ljudi imaju misljenje o meni,jer ti ljudi znaju sve o meni i nemam potrebe da pravim od sebe nesto sto nisam,ni ovde ni u stvarnom zivotu.
A ti ces i dalje ostati mali,sitan,iskompleksirani coveculjak koji pripada nekom virtuelnom svetu,gde je neverovatno popularan,gde po ceo dan ubedjuje svekoliku forumasku populaciju kako su svi oko njega sitnis i mizerija kad se uporede sa njegovom velicinom,blistavom i sjajnom,sakrivenom iza monitora,ubedjujuci sebe da se u tom trenutku hiljade ljudi divi njegovim mislima.
I sve je lepo i bajno dok ta velicina ne ugasi racunar i izadje na ulicu i skonta **** te pa ovde nije isto kao na internetu,ovde nisam ni popularan,ni omiljen,ni slobodan da kazem sve sta sam mogao na forumu,i sto je najgore ovde me gledaju u oci,ovde me znaju kakav sam.....i skontas da je mnogo lepse i opustenije da gledas u monitor nego u oci coveka ili devojke sa kojom pricas,i lepo se vratis u svoju sobu i upalis racunar i opet postajes veliki,neprikosnoveni vladar foruma.....
Jel znas da te zalim,uvek sam zalio ljude koji za sve ono sto se njima ne desava i za nesto sto nisu iskusili kazu da je laz.I koji misle da se svi zive kao oni,i da drugacije i bolje ili gore ne postoji,jer kako zaboga da postoji kad oni ne znaju za to,svasta.
Valjda je to nacin da odbace od sebe svaku pomisao da im je zivot postao ziva dosada,pa umesto toga projektuju za neistine sve sto moze da ih ugrozi i da ih probudi iz maste i da ih vrati u dosadnu stvarnost.
Ovako nesto me uvek izbaci iz takta,jel znas?Ne volim da neko preko mojih ledja nesto postize,a jos manje da pravi od mene lazova.
Ako sam pogresio i pogresno procenio i tebe i ono sto si napisao ili ako sam te na neki nacin uvredio iskreno ti se izvinjavam,ali mislim da nisam pogresio.

opet radoznalosti radi, postoji li neko koga ti podnosis, koga ne sazaljevas, i za koga eventualno ne mislis da je gubitnik. p.s. za nekog ko se konektuje na net zbog drugih razloga pises isuvise duge postove, a i kukas brate preko svake mere... :shock:

Back