Mnogo čudni snovi o istoj osobi

marija288

Aktivan član
Poruka
1.262
Tri noći za redom sanjam istu osobu, ajde ova dva i nisu toliko strašna koliko ovaj treći, koji sam jutros sanjala, jeziv je i još mislim o njemu
Ne radi se o nepoznatoj osobi, znam tog dečka lično
U prvom snu bežimo od nekoga i on mi pomaže da se spasim
U drugom snu idemo uz neke stepenice i on nosi moju malu bratanicu
😂
Ono što sledi je jako morbidno i jezivo
Jutros sam sanjala kako gledamo naš nadgrobni spomenik na kome je moje ime i njegovo ime i prezime, ali smo oboje živi i upoznajem njegovu babu i sestru, prvo smo se nešto svadjale, a onda se zagrlile😂😂
Ja ne znam da li da se smejem ili da se zabrinem, zašto i kako ovo sanjam

Guglao umesto tebe ako te je strah.

Videti svoje ime na spomeniku je da si odustala od nečeg, predala se. Nešto te muči, ali nisi još "sahranila" te ideje i "sebe" u vezi te odluke.

Videti tudje ime je da si sa tom osobom u lošem odnosu i da si zakopala vaš odnos. Neka svadja, ljutnja , razočaranje neki vaš los odnos koji te je mnogo povredio. Kad se kaze on za mene više ne postoji.

Guglao umesto tebe ako te je strah.

Videti svoje ime na spomeniku je da si odustala od nečeg, predala se. Nešto te muči, ali nisi još "sahranila" te ideje i "sebe" u vezi te odluke.

Videti tudje ime je da si sa tom osobom u lošem odnosu i da si zakopala vaš odnos. Neka svadja, ljutnja , razočaranje neki vaš los odnos koji te je mnogo povredio. Kad se kaze on za mene više ne postoji.
Zapravo smo u normalnom odnosu, niti smo se nekad svadjali, raspravljali, baš ništa od toga

A možda je samo san i ne treba mu pridavati mnogo značaja. :)

Šta sam ja sve sanjao...
Možda, ali evo četvrta noć opet sanjam istu osobu. Ne znam da li mi se ovo ikada desilo
bila sam negde izgubljena, tražila sam neku prostoriju i jedino čega se sećam su stepenice, neke čudne kako da idu u krug, a ja pokušavam da ih se rešim, ne znam šta se posle desilo ničega se ne sećam, samo da je odjednom naišao on i zagrlio me
😂 mene zanima da li postoji neki tumač snova da ga znate, da se profesionalno bavi tim
Sećam se i jednog broja, 308, to je bio broj od te prostorije

Možda, ali evo četvrta noć opet sanjam istu osobu. Ne znam da li mi se ovo ikada desilo
bila sam negde izgubljena, tražila sam neku prostoriju i jedino čega se sećam su stepenice, neke čudne kako da idu u krug, a ja pokušavam da ih se rešim, ne znam šta se posle desilo ničega se ne sećam, samo da je odjednom naišao on i zagrlio me
😂 mene zanima da li postoji neki tumač snova da ga znate, da se profesionalno bavi tim

Moguće da sad samo misliš na njega često i da ti zato dolazi u snove, očigledno pišeš temu o tome, razmišljaš o tome.

Moj lični savet ti je da da ne baviš astrolozima, numerolozima, tumačima snova ili bilo čemu.

Sve odgovore imaš u sebi, a ako te interesuje taj dečko možeš mu prići ili stupiti u kontakt sa njim, ako ne onda ti i nije tema. :)

Počni da zapisuješ te snove kao scenario za film. Holivud like this.

Back