Mnogi oblici zenske lepote

-Astral-

Početnik
Poruka
21
Zena moze imati lepo lice, ali ruzno telo, i obrnuto,
pa lepu dushu ali losu pamet, i opet obrnuto, pa kombinaciju svega navedenog ...

Svaki muskarac ce reci da mu je najvaznije da zena bude zgodna, sexy,
no to je samozavaravanje, muskarac u stvari trazi u zeni lepotu koja je iznad ovog vidljivog materijalnog,
pa se tu onda i postavlja pitanje, koji je to taj nedokuciv oblik zenske lepote za kojom svaki jedan muskarac celog zivota traga?

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.431
pa lepu dushu ali losu pamet, i opet obrnuto, pa kombinaciju svega navedenog ...

no to je samozavaravanje, muskarac u stvari trazi u zeni lepotu koja je iznad ovog vidljivog materijalnog,
pa se tu onda i postavlja pitanje, koji je to taj nedokuciv oblik zenske lepote za kojom svaki jedan muskarac celog zivota traga?
Zavisi od odnosa izmedju njih dvoje. Površni za površne odose biraju ambalažu a za neki trajniji i kvalitetan odnos je važno i više od toga.

6

6593683

Gost

Nije to fizička lepota, ta lepota koju tražiš. Zavole ljudi osobe koje su daleko od njihovog izmaštanog ideala fizičke lepote, ponekad sve suprotno, a oni prezadovoljni.

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.248
Гласам за лице у односу на тело. Мислим да људи којима је битније тело од лица не теже толико блиским односима.
Lice propadne,odrzavanje tela vitkim je ceo mentalni sklop.vidis sredjena kosa,nokti,sminka,pola dana se licka a telo zapusteno,noge vece od mojih,tuzno je
Moja bivsa se ugojila 15kg i zbog toga nije sobom bila zadovoljna sto se na sve odrazilo pa i raskid

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
49.938
Lice propadne,odrzavanje tela vitkim je ceo mentalni sklop.vidis sredjena kosa,nokti,sminka,pola dana se licka a telo zapusteno,noge vece od mojih,tuzno je
Неко просто нема леп облик тела, није само до кг. Мислим да се човек пре у лице заљуби, у осмех, поглед, мимику.

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.643

ja ne trazim mnogo od zene.........dovoljno mi da je lepotica, da ima super liniju, da je inteligentna, seksepilnog ponasanja, socijalizirana...............drugo ne trazim.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.