MMORPG

VisionOfDisorder:
to za pacere sa slabim mashinama koji ne mogu sebi da priushte normalan mmorpg?

piii...

thanks anyway?


Izvini, ali za normalan mmorpg meni je mnogo vishe potrebnija bolja internet konekcija od nestabilnog 56k dialup-a. A za hardware je lakshe, znash koliko koshta, ima ga svuda. Ja nemam vidljivost za wireless, za cable me vec godinu dana zavlache, a adsl mogu samo da sanjam... pa ti vidi ko to igra browser based mmorpg...
 
Ljudi Guild wars je najbolji mmorpg po mnogim sajtovima 2005-e! Prosecna ocena je 9, igru su pravili ljudi iz Blizzard-a! Grafika je bolja od Wow-a Posto prodaju igrice prema politickim situacijama, kod nas je igra 2000din.I sto je najbolje nema mesecne pretplate...
 
Goku:
Ljudi Guild wars je najbolji mmorpg po mnogim sajtovima 2005-e! Prosecna ocena je 9, igru su pravili ljudi iz Blizzard-a! Grafika je bolja od Wow-a Posto prodaju igrice prema politickim situacijama, kod nas je igra 2000din.I sto je najbolje nema mesecne pretplate...
hm... zar je nisu pravili ljudi iz NC Softa... isti koji su pravili i Lineage...
moja volja je krhka... suvise sam podlozan... ne smem da igram 'vake igre... ne znam da se odkacim
 

Back
Top