MMF: Izbori u Srbiji nisu u nasem interesu

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Međunarodni monetarni fond brani Tadićevu vlast
Izbori u Srbiji nisu u našem interesu!

thumbnail.php

Vlada Srbije, naš omiljeni dužnik koji dnevno plaća 333 000 evra: Albert Jeger, prezadovoljan

Konfuziji koja je nastala na srpskoj pretpolitičkoj sceni nakon stupanja u štrajk glađu i žeđu lidera SNS Tomislava Nikolića i kolektivnoj lobotomiji koja je iznedrila novu srpsku političku misao da nam izbori nisu ni potrebni, sramotno se pridružio i Šef misije Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) za Srbiju Albert Jeger. On je upozorio građane da za Srbiju ova i naredna godina mogu biti izgubljene s obzirom na predstojeće parlamentarne izbore

files.php

Dobri ljudi iz MMF: Tadić i Cvetković čestitaju jedan drugom novi kredit od 800 miliona dolara, poklon budućim srpskim generacijama

Plašeći građane Srbije, Albert Jeger je upozorio, podvukao i obavio prljav posao za korumpirani režim, naglasivši da je “naročito teško u predizbornoj godini pridržavati se pravila fiskalne odgovornosti, što će biti 'stres test' za Srbiju”.

"U novom kreditnom aranžmanu sa Srbijom MMF će daleko više insistirati na strukturnim refomama, ali postoji velika opasnost da ova i naredna godina budu izgubljene, s obzirom na predstojeće izbore u 2012, naročito ako se sudi po istoriji izbora u Srbiji", rekao je Jeger u intervjuu za “Danas”, kao da je novoizabrani član rekonstruisane Tadićeve vlade.

Ovaj prijatelj Borisa Tadića je objasnio da su na upravo završenom prolećnom zasedanju MMF i Svetske banke u Vašingtonu, sa premijerom Srbije Mirkom Cvetkovićem, započeti razgovori o novom aranžmanu Srbije sa MMF, koji će iz predostrožnosti podrazumevati da Srbija može, u slučaju nepredviđenih okolnosti, da povuče raspoloživi novac za potrebe budžeta. Šta je zaista želeo da kaže, osim da su demokratski izbori nekakva masonska ujdurma, verovatno nije jasno ni samom Jegeru.

Iz perspektive MMF čiji je Jeger predstavnik za Srbiju, naravno da nema boljeg partnera od onog koji se dnevno zadužuje za 333.000 evra. Naime, sposobni i agilni Mirko Cvetković, takozvani premijer Srbije, uspeo je da nas, na famoznom “prolećnom zasedanju MMF”, zaduži za novih 800 miliona dolara koje će utrošiti na povećanje plata u javnom sektoru i tako pospeši inflaciju u zemlji koja ništa ne proizvodi osim marketinga, konsaltinga i peciva.

files.php

Izbori su precenjeni, samo uz Tadića i MMF imate garantovanu kreditnu budućnost: Albert Jeger pantomimom upozorava srpsko biračko telo da preskoči 2012. & 2013. i da nastavi da uživa u finansijskom blagostanju redovne otplate sve većeg duga

Zahvaljujući teškom odricanju, nadnaravnim naporima i ljubavi prema Srbiji, a imajući u vidu borbu neprestanu za Kosovo u okviru davno najavljenog švedskog standarda u Srbiji, Tadić, Cvetković i kompanija uspeli su da uvećaju javni dug ekonomski impotentne države na skarednih 12,69 milijardi evra (39,8% bruto društvenog proizvoda), samo da bi za par meseci produžili opstanak na vlasti.

O tome što su troškovi kamata sa oko 16,5 milijardi dinara u 2008. godini, narasli do svega 55 milijardi u 2011 godini, uz depresijaciju dinara, nova i skuplja kreditna zaduženja za otplatu starih i jeftinijih, možda nikada nećemo ni raspravljati jer, sudeći na osnovu Jegerovog političkog agitovanja, demokratskih parlamentarnih izbora u Srbiji neće ni biti. Tadić, forever!

http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/46766-Izbori-Srbiji-nisu-naem-interesu.html
 
Međunarodni monetarni fond brani Tadićevu vlast
Izbori u Srbiji nisu u našem interesu!

thumbnail.php

Vlada Srbije, naš omiljeni dužnik koji dnevno plaća 333 000 evra: Albert Jeger, prezadovoljan

Konfuziji koja je nastala na srpskoj pretpolitičkoj sceni nakon stupanja u štrajk glađu i žeđu lidera SNS Tomislava Nikolića i kolektivnoj lobotomiji koja je iznedrila novu srpsku političku misao da nam izbori nisu ni potrebni, sramotno se pridružio i Šef misije Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) za Srbiju Albert Jeger. On je upozorio građane da za Srbiju ova i naredna godina mogu biti izgubljene s obzirom na predstojeće parlamentarne izbore

files.php

Dobri ljudi iz MMF: Tadić i Cvetković čestitaju jedan drugom novi kredit od 800 miliona dolara, poklon budućim srpskim generacijama

Plašeći građane Srbije, Albert Jeger je upozorio, podvukao i obavio prljav posao za korumpirani režim, naglasivši da je “naročito teško u predizbornoj godini pridržavati se pravila fiskalne odgovornosti, što će biti 'stres test' za Srbiju”.

"U novom kreditnom aranžmanu sa Srbijom MMF će daleko više insistirati na strukturnim refomama, ali postoji velika opasnost da ova i naredna godina budu izgubljene, s obzirom na predstojeće izbore u 2012, naročito ako se sudi po istoriji izbora u Srbiji", rekao je Jeger u intervjuu za “Danas”, kao da je novoizabrani član rekonstruisane Tadićeve vlade.

Ovaj prijatelj Borisa Tadića je objasnio da su na upravo završenom prolećnom zasedanju MMF i Svetske banke u Vašingtonu, sa premijerom Srbije Mirkom Cvetkovićem, započeti razgovori o novom aranžmanu Srbije sa MMF, koji će iz predostrožnosti podrazumevati da Srbija može, u slučaju nepredviđenih okolnosti, da povuče raspoloživi novac za potrebe budžeta. Šta je zaista želeo da kaže, osim da su demokratski izbori nekakva masonska ujdurma, verovatno nije jasno ni samom Jegeru.

Iz perspektive MMF čiji je Jeger predstavnik za Srbiju, naravno da nema boljeg partnera od onog koji se dnevno zadužuje za 333.000 evra. Naime, sposobni i agilni Mirko Cvetković, takozvani premijer Srbije, uspeo je da nas, na famoznom “prolećnom zasedanju MMF”, zaduži za novih 800 miliona dolara koje će utrošiti na povećanje plata u javnom sektoru i tako pospeši inflaciju u zemlji koja ništa ne proizvodi osim marketinga, konsaltinga i peciva.

files.php

Izbori su precenjeni, samo uz Tadića i MMF imate garantovanu kreditnu budućnost: Albert Jeger pantomimom upozorava srpsko biračko telo da preskoči 2012. & 2013. i da nastavi da uživa u finansijskom blagostanju redovne otplate sve većeg duga

Zahvaljujući teškom odricanju, nadnaravnim naporima i ljubavi prema Srbiji, a imajući u vidu borbu neprestanu za Kosovo u okviru davno najavljenog švedskog standarda u Srbiji, Tadić, Cvetković i kompanija uspeli su da uvećaju javni dug ekonomski impotentne države na skarednih 12,69 milijardi evra (39,8% bruto društvenog proizvoda), samo da bi za par meseci produžili opstanak na vlasti.

O tome što su troškovi kamata sa oko 16,5 milijardi dinara u 2008. godini, narasli do svega 55 milijardi u 2011 godini, uz depresijaciju dinara, nova i skuplja kreditna zaduženja za otplatu starih i jeftinijih, možda nikada nećemo ni raspravljati jer, sudeći na osnovu Jegerovog političkog agitovanja, demokratskih parlamentarnih izbora u Srbiji neće ni biti. Tadić, forever!

http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/46766-Izbori-Srbiji-nisu-naem-interesu.html
Неће СНС зато што не бих били антиСрпске звери као дс. Јасно ммф стављањем на страну антиСрпских звери показује да жели Србији зло, да је угура у кредитну јаму.
 
Ova godina je vec izgubljena, kao i ova decenija. Jer ce svaka vlast neracionalno i bez ikakvog osnova povecavati plate i penzije. Nama treba strani protektorat, po mogucstvu da dodju neki Nemci i da organizuju drzavu. Ali i oni nece da se bakcu sa nesposobnim malogradjanskim pateticima kojih je Srbija puna.
 
.

O tome što su troškovi kamata sa oko 16,5 milijardi dinara u 2008. godini, narasli do svega 55 milijardi u 2011 godini, uz depresijaciju dinara, nova i skuplja kreditna zaduženja za otplatu starih i jeftinijih, možda nikada nećemo ni raspravljati jer, sudeći na osnovu Jegerovog političkog agitovanja, demokratskih parlamentarnih izbora u Srbiji neće ni biti. Tadić, forever!

http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/46766-Izbori-Srbiji-nisu-naem-interesu.html

55 milijardi :eek::eek:Kad pre:eek::dash:

:dontunderstand:

Ova godina je vec izgubljena, kao i ova decenija. Jer ce svaka vlast neracionalno i bez ikakvog osnova povecavati plate i penzije. Nama treba strani protektorat, po mogucstvu da dodju neki Nemci i da organizuju drzavu. Ali i oni nece da se bakcu sa nesposobnim malogradjanskim pateticima kojih je Srbija puna.

A jel mogu severnokorejanci?

:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ova godina je vec izgubljena, kao i ova decenija. Jer ce svaka vlast neracionalno i bez ikakvog osnova povecavati plate i penzije. Nama treba strani protektorat, po mogucstvu da dodju neki Nemci i da organizuju drzavu. Ali i oni nece da se bakcu sa nesposobnim malogradjanskim pateticima kojih je Srbija puna.
Такви као ти су на власт. Кад се решимо вас патетичних створова има итекако Србији да буде боље. ММФова изјава је анти-демократска и требало би их пријавити.
 
Ko ih ****,izbori su nepotrebni isključivo zato što će se na njima birati izmedju ove nesposobne,štetočinske i lopovske vlasti i još nesposobnijih budala iz partije Tome Dijete sa kojima se svi sprdaju,kako god okrenemo nayebali smo .Tako da nema nekog razloga za raspisivanje izbora do zakonskog roka pošto se ništa neće promeniti , a još će se utući ogromne pare u kampanju i davljenje gradjana sa njom,možda bi najbolje bilo da budu tamo posle Božića da o istom trošku preguramo i novogodišnje smaranje i euforiju i izborni cirkus .
 
Ne mogu, to je najtotalitarnija drzava u istoriji sveta.

Ali ne mogu ni Ameri, posto i oni mnogo trose. Samo Nemci :kafa:

Opet it. Nemci su zaduzeniji od SAD a od Rusije nekoliko puta pri tome manje rade od Portugalaca, da to je istina. Zive tako sto pozajmljuju novac glupacima a onda ovi se ubiju da im vrate pri tome kupuju njihovu robu jer su preko eu zastitili trziste. A kada puknes poput Irske onda nemacke banke koje su davale da bi lihvarile traze od Irske da isplati odstetu.
Slicno nemcima u eu MMF radi cobanskim drzavama, lihvare i pri tome te uniste.
 
Poslednja izmena:
Ova godina je vec izgubljena, kao i ova decenija. Jer ce svaka vlast neracionalno i bez ikakvog osnova povecavati plate i penzije. Nama treba strani protektorat, po mogucstvu da dodju neki Nemci i da organizuju drzavu. Ali i oni nece da se bakcu sa nesposobnim malogradjanskim pateticima kojih je Srbija puna.

Ti zovi Nemce - ja vec pozvao Rusiju .... pa koga narod hoce ... :D
 
Opet it. Nemci su zaduzeni od SAD a od Rusije nekoliko puta pri tome manje rade od Portugalaca, da to je istina. Zive tako sto pozajmljuju novac glupacima a onda ovi se ubiju da im vrate pri tome kupuju njihovu robu jer su preko eu zastitili trziste. A kada puknes poput Irske onda nemacke banke koje su davale da bi lihvarile traze od Irske da isplati odstetu.
Slicno nemcima u eu MMF radi cobanskim drzavama, lihvare i pri tome te uniste.

Rade manje od Portugalaca:hahaha: I od Grka verovatno?:think:

Zato cete vi sve to da resite sa nacionalizovanim bankama, ne brinem ja za buducnost Srbije.
 

ММФ није приватна фирма уопште. Код ММФ-а се не ради о личним интересима,

јер ММФ једноставно није приватна лихварска група.

То само мисле чобани који и иначе причају о ванземаљцима и Кемтрејлсима
 

ММФ није приватна фирма уопште. Код ММФ-а се не ради о личним интересима,

јер ММФ једноставно није приватна лихварска група.

То само мисле чобани који и иначе причају о ванземаљцима и Кемтрејлсима

De ajde nam ti objasni šta je MMF. Molim te prosvetli nas... :roll:
 
Rade manje od Portugalaca:hahaha: I od Grka verovatno?:think:

Zato cete vi sve to da resite sa nacionalizovanim bankama, ne brinem ja za buducnost Srbije.

Da, rade vise Portugalci:
economix-12oecdwork-custom1.jpg


http://economix.blogs.nytimes.com/2011/04/12/mexicans-work-the-longest-hours/

Jel, znas tupco, sta je OECD? Kao sto vidis najmanje rade Nemci, Danci i Belgijanci. Kladim se da to nisi ocekivao. A sada cu ti objasniti i zasto: Vidis Portugal je imao profasiticki rezim koji je bio podrzavan od strane SAD i koji je unistio zemlju. Kada su se izvukli iz toga usli su na precac u EU gde su im Nemci prodavali finte sa kreditima kako bi oni kupovali od njih robu. Mudri su, zar ne? A sada dosle vreme da se krediti naplate za "napredak standarda". A morlai su naporno da rade u outsourcingu.
Ti si tipican primer prozapadnog tupadzije koji je sada na vlasti u Srbiji. Inace bolje i nacionalizovane banke od danasnje situacije u Srbiji sa bankama, to je najveca mafija i gde se najvise novca uzme.
 
Poslednja izmena:

ММФова изјава је анти-демократска и требало би их пријавити.
То да је ММФ саветовао да треба прескочити и редовне изборе у 2012, те да их никад не треба ни одржати
је чиста измишљотина чобанина који је написао овај тупави текст (Бранислав Јелић, е-новине).
 
Da, rade vise Portugalci:
economix-12oecdwork-custom1.jpg


http://economix.blogs.nytimes.com/2011/04/12/mexicans-work-the-longest-hours/

Jel, znas tupco, sta je OECD? Kao sto vidis najmanje rade Nemci, Danci i Belgijanci. Kladim se da to nisi ocekivao. A sada cu ti objasniti i zasto: Vidis Portugal je imao profasiticki rezim koji je bio podrzavan od strane SAD i koji je unistio zemlju. Kada su se izvukli iz toga usli su na precac u EU gde su im Nemci prodavali finte sa kreditima kako bi oni kupovali od njih robu. Mudri su, zar ne? A sada dosle vreme da se krediti naplate za "napredak standarda".
Ti si tipican primer prozapadnog tupadzije koji je sada na vlasti u Srbiji. Inace bolje i nacionalizovane banke od danasnje situacije u Srbiji sa bankama, to je najveca mafija i gde se najvise novca uzme.


Prekini da postavljas besmislene tabele. Uz to, mozes jos da naucis da kada se govori o trosenju i stednji, obicno se misli na fiskalnu politiku, a ne na tvoje tupsonsko vidjenje ekonomije kroz spoljni dug.

A ti, kada bi od tog kompleksa vise vrednosti mogao da shvatis da ja mogu da radim tako sto odem negde u javni sektor i tamo ladim jaj.ca 8 sati dnevno, i sve se to lepo prikaze u toj tvojoj tabeli- ne bi bio toliko glupavo usiljen. I zamisli, neko sa 1 satom rada napravi robu i uslugu koliko je nekom drugom potrebno za 4 sati:eek:Zato sto ljudi imaju jedan mnogo bitan organ koji se zove mozak, i koji je najbitniji u radu:eek:

'Ajde sad ne smaraj.
 
Prekini da postavljas besmislene tabele. Uz to, mozes jos da naucis da kada se govori o trosenju i stednji, obicno se misli na fiskalnu politiku, a ne na tvoje tupsonsko vidjenje ekonomije kroz spoljni dug.

A ti, kada bi od tog kompleksa vise vrednosti mogao da shvatis da ja mogu da radim tako sto odem negde u javni sektor i tamo ladim jaj.ca 8 sati dnevno, i sve se to lepo prikaze u toj tvojoj tabeli- ne bi bio toliko glupavo usiljen. I zamisli, neko sa 1 satom rada napravi robu i uslugu koliko je nekom drugom potrebno za 4 sati:eek:Zato sto ljudi imaju jedan mnogo bitan organ koji se zove mozak, i koji je najbitniji u radu:eek:

'Ajde sad ne smaraj.

Germany passes budget with record debt
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5322369,00.html

Vidis da si prozapadni tupco i pri tome lazov.
Nemacka ima javni dug koji je 8 puta veci od Ruskog.
Nisam znao da je Portugla poput Meksika ili Vijetnama. Zar Portugal nije u EU?
Uzgred, zar ne priznajes metodologiju OECD?
http://en.wikipedia.org/wiki/Organisation_for_Economic_Co-operation_and_Development
 
Poslednja izmena:

Back
Top